Klaipėdoje varžėsi būrys dziudo sportininkų iš Palangos

Palangos tiltas, 2018-03-15
Peržiūrėta
1925
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Klaipėdoje varžėsi būrys dziudo sportininkų iš Palangos

Kovo 10 dieną vyko atviras Klaipėdos miesto jaunučių čempionatas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimui paminėti. Šiose varžybose dalyvavo 13 Palangos dziudo klubo ir Kretingos dziudo sporto klubo „Ardonas“ sportininkų,Iš 13 jaunųjų dziudo sportininkų pirmą kartą savo jėgas varžybose išbandė net 10 mūsų klubo sportininkų.
Jauniausias komandos narys - Edgaras Poliščiuk,(gim. 2011 m.) svorio kategorijoje iki22 kg. įveikė vieną varžovą, bet dvejose kovose pralaimėjo vyresniems už jį priešininkams. Edgaras savo svorio kategorijoje užėmė trečiąją vietą ir gavo bronzos medalį bei diplomą.
Rokas Kraniauskas(gim. 2008 m.) svorio kategorijoje iki 38 kg. kovojo dėl trečiosios vietos prieš savo komandos narį Manfredą Nomgaudį (gim. 2007 m.). Šį kartą pajėgesnis buvo Manfredas, kuris pasipuošė bronzos medaliu. Abu sportininkai tik neseniai pradėjo lankyti dziudo sporto šakos treniruotes pagal neformaliojo vaikų švietimo ugdymo programą.
Herkus Kiauda ir Ignas Martišius (gim. 2010 m.) svorio kategorijoje iki 30 kg. liko septinti.
Elijus Nomgaudis (gim. 2008 m.) svorio kategorijoje iki 29 kg. ir Matas Budreckis (gim. 2008 m.) svorio kategorijoje iki 35 kg. drąsiai žengė ant tatamio, bet sėkmės pritrūko pirmajai kovai laimėti ir iš tolimesnių kovų taip pat pasitraukė.
Arnas Motiejaitis (gim. 2010 m.) svorio kategorijoje iki 27 kg. pirmoje kovoje susitiko su ukmergiškiu, kuris kovai įpusėjus buvo pranašesnis, Arnas į tolimesnį etapą nepateko. Drąsiai laukęs savo kovos Kajus Andriekus (gim. 2007 m.), susitikęs su pajėgiu šiauliečiu, svorio kategorijoje +50 kg. pralaimėjo.
Klaipėdos miesto jaunučių čempionate dalyvavo irjaunoji dziudistė Auksė Martišiūtė (gim. 2008 m.), kuri kovojo svorio kategorijoje iki 44 kg. Taip burtai lėmė, kad Auksei teko kovoti prieš ne pirmą kartą varžybose dalyvavusią sportininkę iš Kauno dziudo klubo, kuri ir tapo šių varžybų čempione mergaičių grupėje.
Kiti klubo sportininkai jau yra dalyvavę dziudo varžybose Plungėje, Alytuje, Elektrėnuose, tačiau varžyboseKlaipėdoje, triumfuoti nepavyko. Arėjus Milkintis(gim. 2010 m.) svorio kategorijoje iki 27 kg. ir Leonardas Farah (gim. 2009 m.) svorio kategorijoje iki 30 kg. įveikė po vieną varžovą atlikę techniškus metimus ant menčių, kurie buvo įvertinti „ippon“ taškais (paskelbus šį vertinimą kova baigiama ir kovos veiksmą atlikęs kovotojas laikomas laimėtoju). Arėjas, laimėjęs pirmąją kovą, turėjo dar keletą kovų, tačiau kaip ir Leonardas, medalių neiškovojo.
Aleksandras Lukaitis (gim. 2008m.) varžyboseAlytuje, svorio kategorijoje iki 27 kg., iškovojo bronzos medalį,tačiau Klaipėdoje,svorio kategorijoje iki 29 kg., Aleksandrui sėkmės pakartoti nepavyko.
Klaipėdos miesto jaunučių čempionate iš viso dalyvavo 230 vaikų iš įvairių Lietuvos miestų ir užsienio. Treneris Erikas Cchovrebovas džiaugėsi pasiektais kukliais rezultatais ir savo auklėtinių drąsa bei noru tobulėti, dalyvauti ir pasiekti.
„Ardonas“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Jau du savaitgalius iš eilės išbandėme savo jėgas su pajėgiausiais sportininkais ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Po užpraėjusio savaitgalio Jonavoje, kuriame dalyvavo virš 900 jaunųjų sportininkų iš 9 šalių, Palangos sporto centrą atstovavo dziudo trenerio Eriko Cchovrebovo auklėtiniai. 


Šių metų rugsėjo 25 dieną Klaipėdoje įvyko Klaipėdos miesto atviras dziudo čempionatas. Tai buvo pirmos varžybos po karantino. Palangos „Ardono“ klubo sportininkai iškovojo net 4 medalius. 


22-ąsias be pertraukų Palangoje vykstančias „Aurum 1006 km lenktynes“ nušvietė rekordinis 145 Lietuvos ir užsienio šalių žurnalistų būrys. 


Kovo 7-ąją Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai rungėsi Vyriausiojo policijos komisariato dziudo varžybose. Vyrų kategorijoje iki 100 kg pirmavo ir laimėjo Kelių policijos tarnybos viršininkas Mindaugas Džermeika, o virš 100 kg – Palangos m. PK viršininkas Algirdas Budginas.


Palangos paplūdimyje varžėsi gelbėtojai

Rasa GEDVILAITĖ, 2018 08 16 | Rubrika: Miestas

Vakar prie Palangos gelbėtojų stoties vyko Baltijos jūros gelbėtojų čempionatas. Jame varžėsi keturios gelbėtojų komandos iš Klaipėdos, Palangos ir Neringos. Susikaupusių, ryžto nugalėti neslepiančių gelbėtojų susirinko apie šimtą. Ir viena buvo aišku nuo pradžių: tikrai nugalės gelbėtojai.


Gegužės 26 dieną Plungėje vyko XI-asis jaunučių dziudo tarptautinis turnyras „Pavasaris 2018“, kuris buvo skirtas dziudo treneriui Kęstučiui Šermukšniui atminti. Varžybose dalyvavo virš 200 sportininkų iš Lietuvos ir Latvijos.


Balandžio 22 d. Prienuose vyko pirmosios Nacionalinės dziudo asociacijos varžybos, kuriose dalyvavo virš 500 dziudo sportininkų. Šiose varžybose dalyvavo 11 Palangos/Kretingos dziudo klubo „Ardonas“ kovotojų: Edgar Poliščiuk svorio kategorijoje iki 22 kg, Leonardas Farah svorio kategorijoje iki 27 kg, 


Kovo 10 dieną vyko atviras Klaipėdos miesto jaunučių čempionatas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimui paminėti. Šiose varžybose dalyvavo 13 Palangos dziudo klubo ir Kretingos dziudo sporto klubo „Ardonas“ sportininkų,Iš 13 jaunųjų dziudo sportininkų pirmą kartą savo jėgas varžybose išbandė net 10 mūsų klubo sportininkų.


Šiais metais, gruodžio 16 dieną (šeštadienį) susirinko gausus dziudo sportininkų būrys į kalėdinį jaunučių, vaikų dziudo turnyrą –„Plungė 2017“. Varžybose dalyvavo 170 sportininkų iš Liepojos, Ventspilio, Saldus, Kauno, Panevėžio, Šilutės, Kretingos, Klaipėdos, Skuodo, Plungės ir Palangos. Palangos dziudo klubo sportininkai varžėsi...


Gruodžio 20 d. Plungėje įvyko tarptautinis vaikų dziudo kalėdinis turnyras. Šiame turnyre Palangos sambo akademiją atstovavo septyni imtynininkai - AironasPrževalsakas, Rapolas Venskevičius, Robertas Gramauskas, Matas Kalvis, Martas Norkus, Justinas Vambutas bei Mantas Verseckas. Palangos imtininkai varžybose pademonstravo stiprų charakterį bei gražią intymių veiksmų techniką ir net...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius