Klaipėdos jūrininkų ligoninė stabdo planinių ir ekstrinių paslaugų teikimą kai kuriuose Palangos departamento skyriuose

Palangos tiltas, 2020-10-24
Peržiūrėta
1994
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Klaipėdos jūrininkų ligoninė stabdo planinių ir ekstrinių paslaugų teikimą kai kuriuose Palangos departamento skyriuose

Klaipėdos jūrininkų ligoninė stabdo planinių ir ekstrinių paslaugų teikimą kai kuriuose Palangos departamento skyriuose. Toks sprendimas priimtas dviem departamento slaugytojoms patvirtinus COVID – 19 infekcijos tyrimų teigiamus rezultatus.

„Imamės visų reikiamų veiksmų infekcijos plitimui sustabdyti. Siekiant apsaugoti departamento personalą, taip pat pažeidžiamiausius – Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus – pacientus, nuo spalio 23 dienos stabdome planinių ir ekstrinių paslaugų teikimą Bendrosios terapijos ir Intensyviosios terapijos skyriuose“, – sakė Klaipėdos jūrininkų ligoninės direktorius.

Palangiškiams, prireikus pagalbos, patariama kreiptis į šeimos gydytoją ar Greitosios medicinos pagalbos medikus, kurie pacientus, pagal profilį, nugabens į tą dieną budinčią ligoninę Klaipėdoje.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamente, kaip jau minėta, šiuo metu koronavirusinė infekcija nustatyta dviem slaugytojoms ir vienai slaugytojos padėjėjai. Psichiatrijos departamente Švėkšnoje COVID-19 išaiškinta 5 darbuotojams: 4 slaugytojoms ir vienai pagalbinei darbuotojai. Ligoninėje Klaipėdoje infekuotų medikų šiuo metu nustatyta nėra.

„Klaipėdos jūrininkų ligoninė yra įsigijusi pakankamai apsaugos priemonių. Personalas jomis pilnai aprūpintas pagal nustatytus apsaugos lygius. Imamės visų saugumo priemonių, kad infekcija ligoninėje neplistų“, – sakė J.Sąlyga.

Personalas laikosi saugos reikalavimų, patalpos dezinfekuojamos, pacientų lankymas draudžiamas.

Klaipėdos jūrininkų ligoninės inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kretingos ligoninė ambulatoriniame konsultaciniame skyriuje rugpjūčio mėnesį turi laisvų talonų pas gydytojus specialistus.


Nuo sausio 1 d. veiklą pradėjo naujoji Klaipėdos universiteto ligoninė, įsteigta sujungiant tris gydymo įstaigas: Klaipėdos jūrininkų ligoninę, Klaipėdos universitetinę ligoninę ir Palangos reabilitacijos ligoninę.


Nuo rytojaus, 2022 m. kovo 1 d. Lietuvos paštas stabdo prekybą „Respublika“ grupės leidiniais – nuo minimos datos laikraščių „Respublika“ ir „Vakaro žinios“ nebebus galima įsigyti nei pašto skyriuose, nei pas laiškininkus. Dėl šių leidinių prenumeratos sprendimų bus ieškoma kartu su atsakingomis institucijomis.


Šimtai vaikų iš visos Lietuvos kiekvienais metais vieni ar kartu su tėveliais atvyksta į Palangą, į vaikų reabilitacijos sanatoriją „Palangos gintaras“, sustiprėti, pasigydyti, pasikonsultuoti su visoje šalyje žinomais specialistais. Vaizdingoje Palangos vietoje, pušų apsuptyje įsikūrusi vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos gintaras“ yra...


Nuo vasario 1 dienos Klaipėdos jūrininkų ligoninės Palangos departamentas atnaujina savo veiklą, jame vėl bus teikiamos ambulatorinės konsultacijos ir stacionarinės paslaugos.  


Sanatorijose tirpsta ne tik klientai, bet ir darbo vietos. Kol kas gelbėja tik medikai, kurie atvyksta su atostogų kuponais, tačiau ir jų greitu metu neliks. Palangos „Gradiali“ sanatorijos direktorius Domas Dargis teigė, kad dėl karantino nutarimu apribotų SPA, viešojo maitinimo, baseinų ir kitų laisvalaikio veiklų, ėmus drąstiškai mažėti esamoms ir naujoms...


Klaipėdos jūrininkų ligoninė stabdo planinių ir ekstrinių paslaugų teikimą kai kuriuose Palangos departamento skyriuose. Toks sprendimas priimtas dviem departamento slaugytojoms patvirtinus COVID – 19 infekcijos tyrimų teigiamus rezultatus.


Klaipėdos jūrininkų ligoninei Vakarų Lietuvoje patikėta daugiausiai atsakomybės gydant kraujagyslių ligas. Jau keleri metai čia veikia ūminių insultų bei infarktų gydymo centrai. Į pastarąjį nuo šių metų lapkričio pateks ne tik infarktą jau patyrę, bet ir „priešinfarktinės“ būklės pacientai iš visos Vakarų Lietuvos.  


Beveik dvejus metus laukusi Sveikatos apsaugos ministerijos konkurso direktoriauspareigoms eiti, Palangos reabilitacijos ligoninė turi naują vadovą: direktore tapo Romantė Aleknavičienė, kuri po 25 metų prie ligoninės vairo stovėjusio Virginijaus Biskio išėjimo– iki rugsėjo vidurio ji laikinai vadovavo ligoninei – jau atsikratė žodžių „laikinai einanti“.


Mūsų visuomenė – įvairi. Vieniems gyvenimas atseikėja su kaupu, kitiems savo vietą po saule tenka išsikovoti patiems. Tačiau yra ir tokių, kuriems būtina mūsų pagalba. Palangos Socialinių paslaugų tarnybos direktorius Romualdas Valantinas neabejoja, jog socialinės paslaugos yra labai svarbi socialinės sistemos dalis: „Suteikiame pagalbą asmeniui arba šeimai dėl...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius