Kokie yra šilumos siurblio privalumai? Net 9 naudos jums

Palangos tiltas, 2021-09-22
Peržiūrėta
1090
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kokie yra šilumos siurblio privalumai? Net 9 naudos jums

Galvojant apie būsto šildymo galimybę, kuri ne tik pagerins Jūsų gyvenimą, tačiau taip pat ir garantuos saugumą – pirmiausia norime pasiūlyti šilumos siurblius, kurie šiuo metu dažnai vadinami pačia geriausia ir taupiausia galimybe.

Visgi, esant ir kitoms būsto apšildymo galimybėms, natūralu, daugeliui kyla klausimas – kodėl būtent šie. Šiuo straipsniu pabandysime pateikti svarbiausius argumentus, kurie turėtų paskatinti rinktis būtent šią namų šildymo galimybę.

Šilumos sprendimo kaina

Visiškai natūralu, jog daugeliui norisi ne tik geros įrangos, kuri būtų gebi aptarnauti žmogų bei namus, tačiau ir labai geros jos kainos. Kas yra gera kaina? Tokia, kurios funkcionalumas atitinka investiciją. Šilumos siurbliai be jokios abejonės finansine prasme labai apsimoka. Plačiau su kainomis bei nuolaidomis galite susipažinti čia: https://www.specdarbai.lt/silumos-siurbliai/.

    2. Ekologijos niuansai

Oras-oras, oras-vanduo, žemė-vanduo namų šildymas yra labiausiai žmogui bei gamtai draugiškas pasirinkimas. Natūralu, kad norisi įsidiegti tokią sistemą, kuri turi kuo mažesnį neigiamą poveikį gamtai. 

Juk ji yra mūsų namai ir kuo mažiau neigiamos įtakos aplinkai – tuo pačiu tuo mažiau ir mums patiems. Šilumos siurbliai yra pati ekologiškiausia namų apšildymo sistema, kuri leis Jums gerai jaustis visus metus, kadangi vasaromis jie naudojami kaip oro kondicionieriai.

   3. Veikia ir prie žemos temperatūros

Mitas, kad šilumos siurbliai yra tik pagalbinė priemonė greta kitų. Tikrai ne. Pasirinkus tinkamo galingumo, kuris atitinka Jūsų būsto dydį, jie sėkmingai tarnauja ir apšildo namus net ir tada, kai lauke temperatūra siekia -30. 

Taigi, net ir pačios šalčiausios žiemos nebus baisios, nes namuose visada bus jauku

   4. Funkcionalumas ir galimybės

Kaip jau minėjome – šilumos siurbliai taip pat gali būti naudojami ir kaip oro kondicionieriai. Tokiu atveju viena įranga Jums tarnaus visus metus, tad investicija – atsiperka labai greitai.

    5. Ilgas tarnavimo laiko tarpas

Geros kokybės šilumos siurbliai tarnauja iki 20-ies metų ir dar ilgiau. Žinoma, tik tokiu atveju, kai įsigyjami tikrai patikimi gaminiai. Rinkoje visada galima rasti pigiau kainuojančius, ne tokios geros kokybės šilumos siurblius, kurie, deja, genda greičiau ir dažnai vėsesniu oru neaptarnauja namų. 

Štai todėl siūlome pirmiausia rasti patikimas prekybos vietas, o juose – geriausiai Jūsų namams tinkamus įrenginius. 

    6. Greitas montavimas

Nors įrangos montavimo darbus geriausia yra palikti specialistams, tačiau bet kuriuo atveju labai džiugu tai, jog įranga yra montuojama labai greitai. Tokiu atveju nusprendus pagerinti savo gyvenimą jau šiandien – neteks ilgai laukti, kol galėsite pradėti naudotis šilumos siurblio privalumas.

    7. Nereikia priežiūros

Dar vienas svarbus privalumas yra tai, jog sistema veikia labai našiai ir nereikalauja iš žmogaus beveik jokios priežiūros. Paprasčiausiai reikia reaguoti tik pamačius, kad sistema veikia netinkamai. Kitais atvejais nereikia dėmesio, kadangi veiks našiai ir nekels jokių saugumo spragų.

    8. Jokio kuro sandėliavimo!

Kai kuriems žmonėms yra labai svarbu, kad šiai įrangai nereikia vietos kuro sandėliavimui. Kadangi dažnai šiuolaikiniai namai neturi rūsio – tokia šildymo galimybė yra pati geriausia. 

     9. Skoningai atrodo

Galiausiai, šilumos siurbliai gali būti gana skoningas Jūsų interjero akcentas, kuris bus beveik nematomas radus jam tinkamą vietą. Visgi, net jeigu ir bus matyti, esame tikri, kad Jums tai nekels jokių problemų, kadangi įranga atrodo solidžiai, gali būti montuojama bet kuriame namų kambaryje. Pati įranga yra gana mažų matmenų, tad nesunkiai rasite labiausiai tinkamą vietą.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vienas iš šilumos kainą apsprendžiančiųjų faktorių yra biokuro kaina, kurį perkame per BALTPOOL biržą. Valstybinė energetikos reguliavimo tarnyba (VERT) rugsėjo pradžioje savo tinklapy paskelbė, kad per metus biokuro kaina biržoje didėjo 19,8 procento. Ko tikėtis Palangos šilumos vartotojui? Apie tai „Palangos tiltas“ kalbėjosi su UAB „Palangos šilumos tinklai“ direktore Giedre Juršėne.


Galvojant apie būsto šildymo galimybę, kuri ne tik pagerins Jūsų gyvenimą, tačiau taip pat ir garantuos saugumą – pirmiausia norime pasiūlyti šilumos siurblius, kurie šiuo metu dažnai vadinami pačia geriausia ir taupiausia galimybe.


Jei turite jums priklausančią erdvę – sodą ar kiemą, tokiu atveju, verta pagalvoti ir apie tai, kokie elementai turėtų joje atsirasti, kad jūsų gyvenimas būtų dar kokybiškesnis. Bene greičiau į galvą ateina mintis, kad šias erdves reikia puošti įvairiais augalais – tam, kad būtų galima mėgautis itin estetišku vaizdu, o taip pat – įvairiais...


Šiandien kiekvienam iš mūsų yra siūlomos šimtai paslaugų. Belieka tik pridurti, kad vienos iš jų užima aukščiausias pozicijos rinkose ir tampa labai reikalingomis bei populiariomis, tuo tarpu kitų paslaugų pardavimai nėra tokie aukšti, kaip norėtųsi jų teikėjams. Taigi, natūraliai kyla klausimas, kodėl vienos paslaugos populiarios, o kitos – ne?...


Savanorių, norinčių padėti sunkumų dėl koronaviruso pandemijos patiriantiems palangiškiams, sąrašas sparčiai didėja – jų praėjusios savaitės viduryje buvo vos 13, o šio trečiadienio popietę – jau per 30. Tačiau koronaviruso pandemijos sukeltos krizės pabaigos dar nematyti, o tai reiškia, kad Palangai reikės dar daugiau pagalbos rankų.


Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) nustatė UAB „Palangos šilumos tinklai“ šilumos bazinę kainą naujam 3 metų reguliavimo periodui – 5,19 ct/kWh be PVM, t. y. 0,8 proc. didesnę, palyginus su šiuo metu taikoma (5,15 ct/kWh be PVM).


Apie daugiabučių namų šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojų pasirinkimą „Palangos tiltas“ kalbėjosi su UAB „Palangos butų ūkis“ atstovu Jevgenij Sakovskiu


Kas atsimena, kaip atrodė Palangos tiltas ir paplūdimiai 1970-1980 metais? Kas pamena, kokiais maudymosi kostiumėliais puošdavosi ponios ir panelės, kokie buvo galvos apdangalai, kokius pripučiamus čiužinius į jūrą tempdavosi ant bangų pasisupti sumanę, ir už tą sumanymą gelbėtojų iš vandens vejami poilsiautojai? Kaip atrodė tų metų Palangos valgyklos-kavinės, iš...


Tai būtų trečiasis palaiminimas, pasakytas Arkivyskupo L. Bonazi liepos 8 dieną Žemaičių Kalvarijos atlaiduose. Jei nori pajusti širdyje džiaugsmą, padaryk gerą kitam. Kodėl dabar žmonės vaikšto liūdni, kiti net pikti, vengia šypsotis?


Palangos šilumos ūkio planas – rėmai vartotojams

„Palangos tilto“ informacija, 2009 10 27 | Rubrika: Miestas

Kurorto savivaldybėje pradėtas svarstyti bendrovės „Cowi Baltic“ parengtas specialusis šilumos ūkio planas. Kaip nurodoma aiškinamojoje dalyje, pagrindinis jo tikslas yra tenkinti vartotojų šilumos poreikius mažiausiomis sąnaudomis bei atkreiptas didžiulis dėmesys į poveikį aplinkai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius