Kriminalino trilerio „Tu mano deimantas" kūrėjus neseniai pasiekė nemaloni žinia

Palangos tiltas, 2023-05-18
Peržiūrėta
5617
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kriminalino trilerio „Tu mano deimantas" kūrėjus neseniai pasiekė nemaloni žinia

Naujai susikūrusi lietuviška kino prodiuserinė kompanija „Maobori production" žiemą išleido debiutinį filmą, kuris pagarsėjo kaip vienas kontraversiškiausių lietuviškų filmų. Kriminalinis trileris susilaukė komentarų bangos tiek iš paprastų žiūrovų, tiek iš kino pasaulio profesionalų. Vieni teigė, jog tai vienas geriausių ir įdomiausių matytų lietuviškų filmų dėl savo neįprasto žanrų derinio ir netikėtų siužeto vingių bei sukurtų personažų, kiti nevengė įvardinti, kad tai vienas šlykščiausių ar blogiausių matytų filmų.

Kūrėjai suprato, kad norėdami įsilieti į kino rinką, turi kuo nors išsiskirti, ir jiems tikrai pavyko, tačiau nemaloniai nustebino neseniai sužinoję, jog filmas yra pavogtas, įgarsintas rusiškai ir sparčiai plinta ir kūrėjams teroristinėje šalyje.

„Tai, kad filmas buvo pavogtas ir nelegaliai įkeltas į lietuviškus filmų peržiūrų ir parsisiuntimo tinklalapius, tikrai nenustebino, beveik su visais lietuviškais filmais taip atsitinka. Šiuo metu vyksta tyrimas ir bandoma surasti įstatymą pažeidusius asmenis. Bet tai, kad filmas per pirmą savaitę po patalpinimo į mokamą lietuvišką TVOD platformą bus įgarsintas rusiškai ir iškart pateks į rusišką rinką, to negalėjome tikėtis. Negana to, aptikome tinklalapį, kuris siūlo įsigyti DVD diskus, o tam tikruose Rusijos miestuose ir keliose kitose rusiškai kalbančiose šalyse yra pardavinėjami bilietai į nelegalius kino seansus. Aptikome, kad filmas nelegaliai platinimas ir Azerbaidžane bei Ukrainoje, tačiau tai natūralus „nutekėjimas" dėl plačiai paplitusios rusų kalbos šiose šalyse,“ – pasakoja prodiuserė Eglė.

„Kaip bebūtų gaila ir apmaudu dėl tokios situacijos, bet naivu tikėtis, kad tokioje šalyje kaip Rusija apskritai galima surasti teisingumą , todėl esame bejėgiai kaip nors sukontroliuoti tai,“ – sako prodiuserė Eglė.

Nepaisant to, prodiuserė džiaugiasi, kad filmo „Tu mano deimantas“ komanda su pagrindine aktore Ugne Zavistauskaite buvo pakviesti į Sidabrinių gervių nominantų paskelbimo vakarą. Ugnė buvo atrinkta tarp geriausių aktorių nominantų pretendentų, atlikusių pagrindinį vaidmenį šiame filme. 

 

Pagal pranešimą spaudai

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos savivaldybės II a.fojė trečiadienį, balandžio 3 d., 15 val. atidaroma bendruomenės "Palangos santarvė" rengiama paroda "Palanga - mano miestas".


Naujai susikūrusi lietuviška kino prodiuserinė kompanija „Maobori production" žiemą išleido debiutinį filmą, kuris pagarsėjo kaip vienas kontraversiškiausių lietuviškų filmų. 


Neseniai Lietuvos kino teatruose pasirodė naujas lietuviškas filmas „Tu mano deimantas” (režisierius – Šventojoje gyvenantis Ruslanas Abdulajevas), skirtas tik suaugusiems.


Netrukus kino teatruose pasirodys naujas lietuviškas filmas „Tu mano deimantas“, kurio kūrėjai, gyvenantys Palangoje, Lietuvos kino užkulisiuose jau spėjo skandalingai pagarsėti kaip „išsišokėliai“.


Buvęs Būtingės naftos terminalo vadybininkas, nepanoręs skelbti savo pavardės, sakė PT, kad dėl inicidento, tikėtina, kaltas "kovidas" ir karantinas ir Orlen Lietuva taupymo režimas. " Jeigu anksčiau prie (naftos produktų) vamzdžių dirbo trys žmonės, dabar taupo - dirba vienas žmogus." "Ką tik savivaldybė gavo pranešimą, jog Būtingės terminale nutrūko žarna...


Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.


Palangos akių gydytoja Snaigūnė Jasinskienė pavasarį taip pat buvo susirgusi koronavirusu, tačiau lengva jo forma.„COVID- 19 virusine infekcija susirgau pandemijos pradžioje, kuomet dar daug ko nežinojome apie šitą ligą. Kuomet nebuvome pasiruošę jai nei morališkai, nei fiziškai, todėl baimės buvo nemažai. Džiaugiuosi, kad ligos eiga nebuvo sunki, tik labai...


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


Ką reiškia būti žymiausio Palangoje žmogaus, mero Šarūno Vaitkaus mama? Ko ponia Elena Vaitkienė mokė savo tris vaikus? Koks Šarūnas, jos pirmagimis, buvo vaikystėje ir jaunystėje? Ir be ko Elena Vaitkienė neįsivaizduoja Motinos dienos šventės? "Aš esu paprastas žmogus," - interviu nekart pabrėžė Elena Vaitkienė. Interviu skaitykite naujajame...


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius