Kristupas Kerulis iš tarptautinio festivalio Jūrmaloje grįžo su didžiuoju prizu ir kelialapiu vykti į JAV

"Palangos tilto" informacija, 2019-07-14
Peržiūrėta
1569
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Esame laimingi, kad prieš du metus pagautos sėkmės paukštės nepaleidome,“ – taip apie savo sūnaus Kristupo Kerulio dar vieną ypatingą laimėjimą kalba jo mama Jurgita Kerulienė. 2017 metų birželio mėnesį Latvijoje vykusiame tarptautiniame konkurse „EUROJURMALA“ Kristupas tapo geriausiu vokalistu ir laimėjo GRAND PRIX apdovanojimą. Šiemet,birželio 20-21 dienomis, vykusiame tarptautiniame vaikų ir jaunimo festivalyje „Rudaga. NEW STAR“ Latvijos kurorte Jūrmaloje palangiškis vėlgi pelnė aukščiausiąjį įvertinimą, GRAND PRIX. Kaip sakė J. Kerulienė, dvi dienas vykusiame konkurse dalyvavo atlikėjai iš Lenkijos, Rusijos, Izraelio, Švedijos, Vokietijos, Baltarusijos, Latvijos bei Lietuvos. Konkursas vyko Jūrmalos kultūros centre. Pirmojoje konkurso dalyje varžėsi šokėjai bei instrumentalistai, o vėliau – 5-21metų amžiaus vokalo atstovai, solistai bei ansambliai. Anot Kristupo mamos, konkursas užsitęsė iki vėlyvo vakaro – tik po 22valandos buvo skelbiami rezultatai. Pirmiausia buvo paskelbtas sąrašas dalyvių, kurie buvo pakviesti į kitądien turėjusį vykti GALA koncertąlegendinėje Jūrmalos vasaros koncertų salėje „Dzintari.“ Anot mamos, reikli komisija KristupoKerulio vardą paminėjo vieną pirmųjų, o tada prasidėjo
apdovanojimų ceremonija, kurios metu paskelbti trečios, antros bei pirmos vietų laimėtojai. „Tiesa, Kristupo tarp jų nebuvo. Vaikinukas buvo truputį suglumęs, bet nenuliūdęs. Vėliau jis mums, tėvams, prisipažino, kad jam buvo truputį keista, kad nebuvo įvertintas kokiu nors diplomu. Ir pačiam atlikėjui, ir mums, jo tėvams, tą vakarą finale, pritariant būgnams, atlikta KristupoRobbie Williamso daina „Let me entertainyou“ skambėjo nepriekaištingai. Tą patvirtino ir žiūrovų neabejingi šūksniai bei gausios ovacijos,“ – sakė J. Kerulienė.
Antrąją festivalio dieną „Dzintari“ koncertų salėje žiūrovų laukė geriausių instrumentalistų, šokėjų bei vokalistų koncertas. Anot mamos, užkulisiuose sutikti žmonės Kristupą vis gyrė, džiaugėsi jo nuostabiu pasirodymuir stebėjosi, kad komisija dieną prieš jo nepastebėjo. O tai ir buvo didžiausia intriga. Koncerto pabaigoje garbinga komisija ir festivalio organizatoriai paskelbė, kas tapo keturiųdidžiųjų apdovanojimų laimėtojais. Vienas jų liko Latvijoje – atiteko šokių kolektyvui, kitas – ansambliui iš Ukrainos, o dar du – lietuviams. Vokalistams, kurių konkurse buvo daugiausia, nuspręsta skirti du GRAND PRIX, vieną mažųjų, iki 10 metų grupės dalyviams, kitą – nugalėtojui vyresniųjų grupėje. „Nors Kristupui dar tik 13 metų, tačiau tai jam nesutrukdė tapti geriausiu 10-21metų solistųgrupėje,“ – džiaugėsi jo mama. Beje, konkurso nuostatuose buvo rašoma, kad vienas GRAND PRIX nugalėtojas gaus ir kelialapį į prestižinį pasaulio menų čempionatą Los Andžele. „Paskelbus visus keturisGrandprix laimėtojus, kelialapio steigėja, tarptautinio talentų centro prezidentė ištarė Kristupo pavardę.
Buvo tiesiog neįtikėtina! Tiesa,jai labai patiko ne tik Kristupo pasirodymas, bet ir Nikolės Aleksejevos, kuri nugalėjo mažųjų solistų grupėje,“– pasakojo J. Kerulienė. „Mes labai džiaugiamės, kad Kristupui teko tokia garbė atstovauti savo šalį už Atlanto kitų metų vasarą vyksiančiame čempionate. Juk Kristupo didžiausia svajonė – nuvykti į JAV,“ – sakė mama. Po LNK projekto „Lietuvos Balsas. Vaikai“ finalo, kuriame dalyvavo ir K. Kerulis, vasarį palangiškissėkmingai pasirodė įvairiuose renginiuose – jį ruošia vokalo mokytojas Vytautas Valys.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje automobiliu vykti bandžiusiam vyrui policija nustatė 3,25 promilės girtumą.


Klaipėdos apygardos prokuratūros Klaipėdos apylinkės prokuratūros prokuroras priėmė nutarimą nutraukti ikiteisminį tyrimą, kuris buvo pradėtas dėl triukšmo, sklidusio iš pernai metų liepą Palangoje vykusio festivalio. Tyrimas nutrauktas nustačius, jog nebuvo padaryta veika, turinti baudžiamojo nusižengimo požymių, tačiau festivalio organizatoriui gresia administracinė atsakomybė.


Palangos miesto savivaldybės įmonių, įstaigų, institucijų darbuotojams ir valstybės tarnautojams iki balandžio 14 d. imtinai uždrausta vykti į komandiruotes Lietuvoje ir į užsienio valstybes.


„Esame laimingi, kad prieš du metus pagautos sėkmės paukštės nepaleidome,“ – taip apie savo sūnaus Kristupo Kerulio dar vieną ypatingą laimėjimą kalba jo mama Jurgita Kerulienė. 2017 metų birželio mėnesį Latvijoje vykusiame tarptautiniame konkurse „EUROJURMALA“ Kristupas tapo geriausiu vokalistu ir laimėjo GRAND PRIX apdovanojimą....


Palangoje besilankantys „Erasmus +“ tarptautinio projekto „DARE“ („Demokratiniai veiksmai valdo Europą“) dalyviai iš Palermo (Italija), Paredes de Coura (Portugalija), Sofijos (Bulgarija) ir Palangos senosios gimnazijos trečiadienį Kurorto muziejuje susitiko su Palangos meru Šarūnu Vaitkumi bei mero patarėju Pranu Žeimiu.  


Jau tapo tradicija, kad pirmąją pavasario dieną Plungės Mykolo Oginskio meno mokykloje susirenka Žemaitijos krašto jaunieji pianistai į festivalį-konkursą „Muzika sujungia mus“.


Ketvirtą kartą Lietuvos pajūrį stebinsiantis tarptautinis M. K. Čiurlionio festivalis visada pasiūlo ryškiausių Lietuvos ir užsienio klasikos žvaigždžių.  


Sausio 21 dieną Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro kurorto verslo skyriaus mokiniai kartu su tarptautinio projekto „Role of Youth in Society“ partneriais iš Islandijos, Suomijos, Latvijos ir Estijos, Palangoje įgyvendino vieną iš projekto etapų, skirtą savanoriškai veiklai. Tuo tikslu projekto dalyviai lankėsi Palangos globos namuose, Neįgaliųjų...


Gruodžio 14 ir 15 dienomis „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35, Palanga) kviečia į žmogaus teisių kino festivalio „Nepatogus kinas“ seansus. Įėjimas nemokamas. Subtitrai lietuvių kalba. Visi filmai yra ne vieno festivalio dalyviai. Renginį remia Palangos miesto savivaldybė.


Palangiškiai šokėjai vėl grįžo su pergalėmis

„Palangos tilto“ informacija, 2009 03 16 | Rubrika: Kultūra

Praėjusį savaitgalį Alytuje vykusiame Lietuvos klasikinių šokių čempionate vėl sužibėjo palangiškiai. Visos keturios čempionate dalyvavusios poros grįžo su laurais.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius