Kurorte kyla modernus Jaunimo užimtumo ir savanorystės centras

Palangos tiltas, 2022-05-25
Peržiūrėta
1736
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kurorte kyla modernus Jaunimo užimtumo ir savanorystės centras

Miesto centre – ties Vytauto ir Jūratės gatvių sankirta – kyla modernus Jaunimo užimtumo ir savanorystės centras, kuriame kurorto jaunuoliai turės puikias sąlygas susiburti bei užsiimti patinkančia ir prasminga veikla. 

Šiame centre ir šalia jo bus įrengtos aktyvaus poilsio zonos, darbo vietos nevyriausybinėms organizacijoms, patalpa konferencijoms bei seminarams organizuoti. Jaunimo užimtumo ir savanorystės centre taip pat bus organizuojamas Palangos bendruomenės narių užimtumas, telkiami savanoriai ir skatinama savanorystė, vykdoma projektinė veikla. 

„Jaunimo užimtumo ir savanorystės centre bus laukiami ne tik jaunuoliai, bet ir visi nevyriausybinių organizacijų nariai, senjorai – iniciatyvus bei aktyvus jaunimas padės vyresnio amžiaus palangiškiams atlikti jiems svarbias operacijas internetu, pagal galimybes pamokys juos naudotis kitomis informacinėmis technologijomis, taip pat – supažindins su savanorystės galimybėmis bei apmokys norinčius savanoriauti, įtrauks į projektinę veiklą,“ – skelbia Palangos mero Šarūno Vaitkaus įrašas Facebook (Meta) trečiadienį, gegužės 25 d.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite


Kultūros ministro įsakymu geriausiems 2021 metų kultūros centrams paskirtos Kultūros ministerijos premijos.


Miesto centre – ties Vytauto ir Jūratės gatvių sankirta – kyla modernus Jaunimo užimtumo ir savanorystės centras, kuriame kurorto jaunuoliai turės puikias sąlygas susiburti bei užsiimti patinkančia ir prasminga veikla. 


Palangoje artimiausiu metu ims kilti Jaunimo ir savanorystės centras – penktadienį, lapkričio 19 d., Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė pasirašė sutartį su rangovais. 


Neilgai trukus Palangoje ims kilti Jaunimo užimtumo ir savanorystės centras – jau paskelbtas konkursas rangos darbams, pasiūlymus galima teikti iki rugpjūčio 27 d., o nugalėtoją tikimasi paskelbti rugsėjį.


Šiuo sudėtingu ir neįprastu laiku, kai viena neigiama žinutė veja kitą, kai visi iki vieno renginiai atšaukiami arba įgauna kitas formas, Palangos kultūros ir jaunimo centro komanda gavo puikią dovaną – investiciją į profesinį ir asmeninį tobulėjimą.


2020 metai visam pasauliui sukėlė virtinę iššūkių dėl pasaulinės pandemijos. Palangos kultūros ir jaunimo centras – ne išimtis, tačiau nenumatyti projektai ir renginiai išmokė į pokyčius žiūrėti lanksčiai bei ieškoti kūrybiškų sprendimų, mokymosi ir naujų atradimų galimybių.


Vasarį Palanga pakliuvo net į šalies žiniasklaidos dėmesį, kai iš Palangos kultūros ir jaunimo centro (PKJC) vadovo pareigų pasitraukė Žilvinas Kažys, kartu su savimi „išsivesdamas“ dar šešis darbuotojus. Tarp pasitraukusiųjų buvo ir vadybininkas, kurorto renginių „siela“ Nerijus Stasiulis, bet jis apsigalvojo ir šiandien...


Praėjusį antradienį, rugpjūčio 12-ąją, pasaulis minėjo Tarptautinę jaunimo dieną. Renginių, skirtų jaunimui, netrūko ir Palangoje. Gražiai ir turiningai į šiuos renginius įsiliejo pernai Palangoje Darbo biržos patalpose duris atvėręs Jaunimo darbo centras, pakvietęs jaunuosius palangiškius į kompleksinį seminarą „Internetinis verslas – teorija ir praktika“.


Praėjusių metų sausį UAB „Eskom“, valdanti viešbutį „Vanagupė“, pagal Europos Sąjungos Sanglaudos fondo skatinimo veiksmų programą „Vystyti vietinę ir urbanistinę plėtrą, kultūros paveldo ir gamtos išsaugojimą bei pritaikymą turizmo plėtrai“ ėmėsi įgyvendinti konferencijų centro viešbutyje sukūrimo projektą, kurį planuojama pabaigti iki šių metų gruodžio mėnesio pabaigos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius