Kurorte planuojamos grandiozinės investicijos į sanatorinį kompleksą

"Palangos tilto" informacija, 2016-06-30
Peržiūrėta
478
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kurorte planuojamos grandiozinės investicijos į sanatorinį kompleksą

Sparčiai sanatorinio gydymo bei sveikatinimo srityje besiplečiančioje Palangoje planuojamos grandiozinės investicijos į naują viešbutį su gydomąja zona. 55 mln. eurų – tiek ketinama investuoti, kad jau 2019 m. modernus viešbučio ir sanatorinio gydymo kompleksas galėtų priimti pirmuosius svečius.


Šį projektą įgyvendina Vokietijos sveikatingumo asociacija (Deutscher Medical Wellness Verband e.V) kartu su Kauno bendrove „ADG projektai“. Planuojama, kad investicijos atsipirks maždaug per dešimtmetį.
Investuotojų planai prieš keletą dienų pristatyti Palangos miesto savivaldybės vadovams – susitikime dalyvavo Vokietijos sveikatingumo asociacijos prezidentas Lutz Lungwitz, „Hofmann projekte GmbH“ valdytojas, architektas Martin Hofmann, taip pat – „ADG projektai“ direktorius Giedrius Lesvinčiūnas.
Buvusios stovyklavietės ties Liepojos plento ir Vytauto g. sankirta vietoje, maždaug 2,5 hektaro teritorijoje, per keletą metų bus pastatytas modernus viešbutis bei sveikatinimui skirta gydomoji zona su SPA, baseinu, teniso kortais. Atsižvelgiama ir į jaunų šeimų su vaikais poreikius – mažiesiems numatyta įrengti specialią zoną, negilius baseinus, žaidimų aikšteles.
Komplekso, kurio operatoriumi taps Vokietijos sveikatingumo asociacija, aukštingumas neviršys 18 metrų – aukščio, numatyto Palangos miesto bendrajame plane.
Į Palangą ateina ne tik didžiulės investicijos, bet ir labai rimti sveikatinimo specialistai – Vokietijos sveikatinimo asociacija dirba su didžiausiomis Vokietijos verslo kompanijomis, turi sutartis su Vokietijos ligonių kasomis, todėl būsimo komplekso užimtumas planuojamas didelis visus metus.
Sveikatinimo bei SPA paslaugomis galės naudotis ne tik viešbučio svečiai, bet ir visi norintieji – kompleksas bus ne uždaras, o patrauklus visiems Palangos gyventojams ir kurorto svečiams.
Naujasis objektas svečiams duris atvers po trijų metų, dokumentacijos parengimas užtruks apie pusantrų metų, dar tiek pat laiko pareikalaus statybos darbai. 2019 m. bus pastatytas visas kompleksas“, – teigė „AGD projektai“ direktorius.
Pastaruoju metu Palangoje sveikatingumo bei poilsio infrastruktūros plėtrai privatūs investuotojai skiria didžiulį dėmesį – 2018 m. kurorte duris svečiams atvers didžiausias pasaulinio tinklo viešbutis „Marriott“, taip pat – moderni „Eglės“ sanatorija. Į šiuos du objektus numatomos apie 80 mln. eurų investicijos.
Didelis privataus verslo atstovų susidomėjimas bei konkurencijos didėjimas negąsdina naujųjų investuotojų. „Palangai bus tik geriau, jei į kurortą ateis keli žinomi vardai. Nuo to užsienio svečių skaičius Palangoje tik augs“, – įsitikinęs vadovas. Jis pabrėžė, jog naujajame viešbutyje bei sanatorijoje tikimasi sulaukti gausaus Vokietijos piliečių skaičiaus – Lietuva yra netoli Vokietijos, o šios šalies piliečiams sveikatinimo paslaugų kainos mūsų šalyje nėra aukštos. Be kitų svečių, naujasis kompleksas, planuojama, sulauks ir Vokietijos ligonių kasų siunčiamų pacientų.
Palanga minėtam kompleksui pasirinkta ne atsitiktinai. „Palanga turi didžiulį potencialą. Ne mažiau svarbu, planuojant užsienio svečių srautus, yra ir skrydžių geografijos iš Palangos oro uosto plėtra. Mūsų žiniomis, Palanga turi planų, susijusių su tiesioginiais skrydžiais į Vokietiją, Hamburgą, ir tai mums yra didelis privalumas“, ¬– sakė „AGD projektai“ direktorius.
Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus teigė, jog privačios verslininkų investicijos į sveikatinimo paslaugų plėtrą yra labai svarbios kurortui. „Palanga yra kurortas, tad sveikatinimo paslaugų plėtra čia yra labai sveikintina ir aktuali. Įgyvendinti grandioziniai projektai iš esmės pakeis Palangos kurorto veidą o kartu ir gerokai išplės poilsio Palangoje ne šiltuoju metų sezonu galimybes“, – teigė jis.

Jūsų komentaras:

MSCLesee 2021-03-05 11:51 ([email protected] / IP: 172.68.11.48)
Азия-Трейдинг оказывает таможенно-логистические услуги во Владивостоке.

MSCLesee 2021-02-19 01:27 ([email protected] / IP: 172.68.10.165)
Компания Азия-Трейдинг имеет большой опыт работы с таможенным оформлением товаров во Владивостоке, организацией доставки контейнерных и сборных грузов из Китая и стран Азии в Россию. Наша компания обеспечит Ваш бизнес логистикой под ключ.

Taip pat skaitykite

Palangos Jūratės g. planuoja butų ir poilsio kompleksą

"Palangos tilto" redakcija, 2019 10 31 | Rubrika: Miestas

UAB „Palangos Agila“ kurorte planuoja rekonstruoti senus statinius, juose pasiūlyti butų ir verslo patalpų.


Šventosios upės kilpoje ketinama pastatyti 12 atskirų ir sublokuotų statinių, kuriuose bus įrengta 30 poilsiui skirtų apartamentų. Dauguma jų turėtų būti nuomojami, o kiti – parduoti.


UAB „Palangos šilumos tinklai“ investicijos patvirtintos

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 10 | Rubrika: Miestas

Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) suderino 2013–2019 m. UAB „Palangos šilumos tinklai“ investicijas už 3,2 mln. Eur sumą ir UAB „Litesko“ 2006–2016 m. atliktų investicijų į Palangos šilumos ūkį sukurtą ir bendrovei 2016 m. perduotą turtą.  


Sparčiai sanatorinio gydymo bei sveikatinimo srityje besiplečiančioje Palangoje planuojamos grandiozinės investicijos į naują viešbutį su gydomąja zona. 55 mln. eurų – tiek ketinama investuoti, kad jau 2019 m. modernus viešbučio ir sanatorinio gydymo kompleksas galėtų priimti pirmuosius svečius.


Palanga pasitinka didžiausią per 20 metų investuotoją – iki 2022 metų vietoje apleistų gydyklų, žinomų adresu Vytauto g. 170, iškils daugiau kaip 50 tūkst. kv. m užimsiantis gydyklų kompleksas, kuris bus didesnis net už projekto vystytojo, „Šiaulių banko“ antrinės įmonės UAB „Minera“, veikiančią sanatoriją „Eglė“ Druskininkuose.


Saugaus eismo komisija, ieškodama būdų, kaip užtikrinti eismo saugumą bei apriboti transporto priemonių srautą arčiausiai jūros esančioje miesto dalyje, svarsto keletą galimų eismo schemos naujovių.


Europos Sąjungos remiamas didelis projektas „VšĮ Klaipėdos jūrininkų ligoninės paslaugų kokybės gerinimas modernizuojant ambulatorinės reabilitacijos, palaikomojo gydymo ir slaugos, priėmimo-skubios pagalbos bei dienos chirurgijos paslaugų infrastruktūrą“ planuojamas užbaigti jau šių metų gale.


Praėjusį ketvirtadienį  Palangos miesto savivaldybės tarybos komitetų nariai buvo supažindinti su UAB „Litesko“ per dešimtmetį esą padarytomis investicijomis į kurorto šilumos ūkį. Jas planuojama tvirtinti artimiausiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje. Kurorto politikai, išklausę informaciją apie daugiau nei 13 mln. litų vertės vadinamąsias investicijas, suabejojo dėl jų realių...


„Litesko“ investicijos didins šilumos kainas

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 03 28 | Rubrika: Miestas

Ketvirtadienį įvykusiame miesto Tarybos posėdyje valdančioji dauguma pritarė UAB „Litesko“ filialo „Palangos šiluma“ pateiktiems investiciniams planams į kurorto šilumos ūkį. Investicijų apimtis – per 8 mln. litų. Dalį minėtų lėšų tikimasi gauti iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų.


Šią savaitę miesto valdžia svarstys sprendimo projektą dėl bendrovės „Litesko“ investicijų pritarimo į šilumos ūkį. Kaip paaiškėjo, tai būsiąs tik formalumas, nes pagal įmonės pristatytą grafiką jos jau pradėtos pernai lapkritį ir joms pritarė Investicijų priežiūros komisijos pirmininkas vicemeras Rimantas Garolis. Tiesa, šįkart bendrovė „Litesko“ ketina į šilumos trasas investuoti per...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius