Kurorte suspindėjo „Baltijos aušros“

„Palangos tilto“ informacija, 2010-06-23
Peržiūrėta
354
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį savaitgalį Palangoje buvo audringai švenčiamas baltarusių festivalis „Baltijos aušros“, kuriame skambėjo smagiausios dainos ir šokiai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Minsko.

 

Jūratės ir Kastyčio skvere vykusi šventė sulaukė itin gerų atsiliepimų. Ypatingai pasiruošę ansambliai nudžiugino susirinkusius žiūrovus bei pateisino organizatorių lūkesčius. Šį festivalį organizavo Vilniaus miesto visuomeninė-kultūrinė organizacija ansamblis „Igraj, Bajan“ bei Lietuvos gudų visuomeninių organizacijų susivienijimas.

Linksmų bei nuotaikingų kolektyvų netrūko. Į renginį atvyko Klaipėdos baltarusių dainų ansamblis „Kupalinka“, Instrumentinis ansamblis „Natiurma“, Visagino dainų ansamblis „Svitanak“, Minsko jaunimo grupė-ansamblis „Dias“. Puikiai praleidę laiką, linksmybes tęsė ir sekmadienį. Tądien koncertavo Vilniaus dainų ansamblis „Igraj, Bajan“, Vilniaus L.Karsavino vid. m-los dainų ir šokių ansamblis „Vesnuški“, Vilniaus vid. m-los „Sietuva“ dainų ir šokių ansamblis „Siaudelė“, į šokio ratą įsuko ir šokių ansamblis „Fantazija“. Nebuvo pamirštas kraštas, kurį savo apsilankymu pagerbė būrys talentingųjų dainininkų bei šokėjų. Lietuvą, jos sostinę Vilnių bei vasaros sostine tituluojamą Palangą pagerbė eilėmis Greta Fedorčenko.

Renginio koordinatorė, Vilniaus miesto Savivaldybės Tarybos, kultūros, švietimo ir sporto komiteto narė Nina Šesternikova nusipelnė nuoširdžios padėkos už įdėtas pastangas, gražią šventę padovanotą kurortui ir jo svečiams. Netrūko nei geros nuotaikos, nei smagių akimirkų, patirtų drauge su šventės dalyviais. Festivalyje apsilankė ir Rusijos ambasadorius Lietuvoje Vladimir Čchikvadzė, puikiai įvertinęs ir pasidžiaugęs surengta švente. Savaitgalį nušvietęs festivalis neliks užmaršty, nes patirtos akimirkos suteikė daug malonumo.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje savaitgalį nestigs atrakcijų – kurorte vyks tarptautinis liaudiškų šokių festivalis „Palangos miestely.“ Tris dienas – rugsėjo 18-20 dienomis ¬– šurmuliuosiantis festivalis šventinę nuotaiką paskleis visame mieste. Vaikai, jaunimas, senjorai – labai įvairaus amžiaus šokėjai šventine nuotaika bei savo...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Jurbarke skambėjo palangiškių dainos

"Palangos tilto" redakcija, 2019 12 05 | Rubrika: Miestas

Paskutinį rudens savaitgalį Palangos kultūros ir jaunimo centro moterų vokalinis ansamblis “Guboja” ir Jūros šaulių vyrų choras, vadovaujamas Rimgaudo Juozapavičiaus, keliavo į Jurbarką. Šio miesto kultūros centro moterų choro “Lelija” vadovė Dalė Jonušauskienė pakvietė kolektyvus į chorinės muzikos šventę “Susitikimas dainoje”...


Visą savaitgalį Palangoje skambės liaudiška muzika, o kurorto viešosiose erdvėse šurmuliuos tautiniais drabužiais pasidabinę šokėjai bei dainininkai – penktadienį, rugsėjo 20 d., kurorte prasidės tris dienas truksiantis tarptautinis folkloro festivalis „Palangos miestely“.  


Antradienį, gegužės 31 dieną, Palangos miesto savivaldybėje viešėjo bei su miesto vadovais susitiko Gruzijos technikos universiteto Lietuvių kalbos ir kultūros centro studentai, kurie Gruzijoje studijuoja lietuvių kalbą. Viešnagės Lietuvoje metu studentus lydi minėto universiteto Lietuvių kalbos ir kultūros centro vadovas profesorius Vidas Kavaliauskas.


Birželio 25-27 dienomis Lietuvos pajūryje vyko tradicija tapęs tarptautinis meno festivalis „Open sea“ („Atvira jūra“). Festivalis poilsiautojus pasitiko jau ketvirtą kartą, o šiemet – net du kartus didesniu repertuaru nei pernai. Meno festivalis vyksta ne tik Palangoje: panašaus formato renginiai – klasikinės muzikos koncertai –...


Savaitgalį Palanga šurmuliuos sportiniu ritmu – kurorte vyks masinis, ne vieną tūkstantį sporto entuziastų kasmet priviliojantis festivalis „Sportas visiems“.


Ant Naglio kalno skambėjo dainos ir legendos

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2015 03 30 | Rubrika: Miestas

Šeštadienio popietę pro Naglio kalną eidami ar dviračiais važiuodami palangiškiai ir miesto svečiai nustebę sustodavo ir skubėdavo kopti į patį kalną, mat nuo jo skambėjo muzika, dainos ir legendos. Čia į „Palangos dienų 2015“ renginių pynę įsiliejęs folkloro ansamblis „Mėguva“ sukvietė svečius pažiūrėti programos „Naglio kalno...


Palangoje įsikūrusioje Elfų mokykloje (J. Basanavičiaus g., „Vila Gražina“) rengiami patys tikriausi elfai. Vaikai, apsilankę šioje mokykloje, ne tik pramogauja, bet ir mokosi būti elfais, o pabaigę šią mokyklą vaikai gauna specialius Elfų sertifikatus.


Kurorte suspindėjo „Baltijos aušros“

„Palangos tilto“ informacija, 2010 06 23 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį Palangoje buvo audringai švenčiamas baltarusių festivalis „Baltijos aušros“, kuriame skambėjo smagiausios dainos ir šokiai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Minsko.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius