Kurorto liberalcentristai savo vado be posto nepaliks

Dalia JURGAITYTĖ, 2010-11-02
Peržiūrėta
712
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Ilgamečiui Sporto centro direktoriaus pavaduotojui Stanislovui Kašinskui, išėjus užtarnauto poilsio, šioms pareigoms užimti bus skelbiamas konkursas. Kaip „Palangos tiltui“ sakė Savivaldybės įstaigos Sporto centro direktorius Romaldas Kazlauskas, šiuo metu yra ruošiami nuostatai bei konkurso sąlygos. „Konkursą planuojama skelbti kitą savaitę. Visa konkurso medžiaga bus patalpinta įstaigos tinklalapyje“, - aiškino R.Kazlauskas.

 

Atsakingos pareigos

Paklaustas ar tiesa, jog konkurso sąlygos rengiamos konkrečiam politikui, kurorto liberalcentristų vadui Sauliui Simei, nes mieste pasigirdo kalbų, jog šis postas pažadėtas konkrečiai jam, Sporto centro direktorius teigė, kad esą kalbėti galima, ką nori.  Anot jo, niekam neuždrausta dalyvauti ir tas pats S.Simė - ne išimtis. R.Kazlausko teigimu, pareigos atsakingos, nes  būtina turėti patirtį dirbant su jaunaisiais sportininkais. Kad bus pretenduojančių iš šiuo metu dirbančių centre trenerių, sakė neabejojąs.

 

Liks be darbo

Viešojoje erdvėje pasigirdusios kalbos, jog postas pažadėtas kurorto liberalcentristams vadovaujančiam miesto politikui Sauliui Simei, nėra laužtos iš piršto. Šiuo metu jis dirba Savivaldybės Kultūros skyriaus atsakinguoju sekretoriumi bei treniruoja jaunuosius miesto boksininkus. Tuo tarpu artimiausiu metu miesto savivaldybės struktūroje planuojama mažinti techninių darbuotojų ir kai kurių skyrių etatus.

Numatyta, kad Kultūros skyriaus pareigybių sąraše nebeliks atsakingojo sekretoriaus etato. S.Simė lieka be darbo, tačiau miesto valdantieji savo lyderio be posto nepaliks. Žvelgiant  šiuo aspektu valdžios strategija  nesudėtinga – politikas vadovauti Savivaldybės biudžetinei įstaigai negali, nes yra miesto savivaldybės tarybos narys, tačiau pavaduotoju dirbti įstatymas nedraudžia. Analogo ieškoti toli nereikia. Palangos Rinkliavų centre direktoriaus pavaduotoju įdarbintas valdančiosios daugumos atstovas Eugenijus Simutis.

 

Konkursas dėl akių

Miesto sporto specialistų ir kai kurių politikų nuomone, vargu ar kas gali paneigti, kad konkursas bus organizuojamas tik dėl akių, o jo nugalėtojas jau aiškus. Anot jų, akivaizdu, kad S.Simė lieka be darbo, tad valdantieji pasirūpins, kad Sporto centro direktoriaus pavaduotoju taptų jų vadas. Be to, specialistų tvirtinimu, ne paslaptis, kad į pensiją  S.Kašinskas išėjo ne savo noru, nes jo pareigos pažadėtos saviškiui.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro Palangos kurorto verslo skyrius šiemet švenčia savo 20-metį. „Profesinis mokymas Lietuvoje išgyvena tikrą atgimimą. Tą liudija kasmet vykstančio bendrojo priėmimo rezultatai bei augantis stojančiųjų skaičius. Didžiausias ir populiariausias Lietuvoje – Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras, kuris turi ir...


Konkurse gali dalyvauti Palangos savivaldybėje veikiančios biudžetinės įstaigos, vaikų meno ir sporto klubai, nevyriausybinės organizacijos ir pelno nesiekiantys juridiniai asmenys, kurių nuostatuose (įstatuose) nurodyta, kad gali vykdyti vaikų poilsio stovyklų, sportinę, pramogų ir poilsio organizavimo veiklas. Paraiškos programoms finansuoti su priedais iki 2017 m. gegužės 5 d....


Jaunieji sporto centro futbolininkai – stipriausi

Palangos SC, „Palangos tilto“ inf., 2016 06 30 | Rubrika: Sportas

Birželio 27 d. Palangos miesto centriniame stadione vyko atkaklios kovos – Lietuvos jaunių U-15 antros lygos futbolo pirmenybių Vakarų ir Rytų zonų finalinio etapo varžybos. Kartu su Telšių FC „Džiugas“, Visagino SC rungtyniavo ir Palangos sporto centro vaikinų, gimusių 2001 m., komanda, treniruojama Gvido Juškos.  


Prieš Kalėdas Palangoje V. Jurgučio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Kalėdinis jaunių tinklinio turnyras, skirtas 2014 metų Sporto centro taurei laimėti. Turnyre dalyvavo keturios jaunių vaikinų komandos iš Kretingos, Darbėnų ir Palangos.


Palangos sporto centro jaunieji futbolininkai (treneris Arūnas Macius), gimę 2002–2003 metais, sėkmingai baigė Lietuvos mokinių 2014/2015 metų futbolo 9x9 čempionato Vakarų regiono pirmo rato varžybas.


Iš „Auksinio fenikso” apdovanojimų ceremonijos, šiemet surengtos  Anykščių kultūros centre, praėjusį penktadienį Palanga sulaukė puikios žinios – „Auksinis feniksas“  Palangos kultūros centro direktoriaus pavaduotojui Nerijui Stasiuliui įteiktas kaip geriausiam metų kultūros ir meno kūrėjui.


Palangos sporto centro jauniai krepšininkai – Lietuvos čempionai

„Palangos tilto” informacija, 2013 05 13 | Rubrika: Sportas

Šeštadienį pusfinalio, o sekmadienį finalo rungtynėmis Šventojoje baigėsi Lietuvos moksleivių krepšinio lygos jaunių (gim. 1996 m.) čempionatas. Tik prieš metus vietą stipriausiųjų komandų dešimtuke iškovojusi Palangos sporto centro komanda, reguliaraus sezono kovas baigė būdama trečioje vietoje, o per atkrintamąsias varžybas įveikusi A....


Palangos sporto centro jaunių komandos (treneris Regimantas Juška) sėkmingai rungtyniauja Lietuvos moksleivių krepšinio lygos čempionatuose. 1995 metais gimusių vaikinų čempionate mūsų miesto komanda kovodama III divizione, pirmajame etape, keturiolikoje rungtynių iškovojo dvylika pergalių ir tarp aštuonių Žemaitijos komandų užėmė antrą vietą. Antrajame čempionato...


Ko gero, daugeliui kurorto kultūrinis gyvenimas siejasi su beveik legendiniu Nerijum Stasiuliu. Bet nuo balandžio mėnesio, N. Stasiuliui išėjus dirbti į savivaldybės Tarybą, Palangos kultūros centro „bosas“- naujas žmogus. Naujas, bet ne visiškai „žalias“ ir jau žinomas ne vieno palangiškio. Susipažinkime: naujas  Palangos kultūros centro...


Ilgamečiui Sporto centro direktoriaus pavaduotojui Stanislovui Kašinskui, išėjus užtarnauto poilsio, šioms pareigoms užimti bus skelbiamas konkursas. Kaip „Palangos tiltui“ sakė Savivaldybės įstaigos Sporto centro direktorius Romaldas Kazlauskas, šiuo metu yra ruošiami nuostatai bei konkurso sąlygos. „Konkursą planuojama skelbti kitą savaitę. Visa konkurso medžiaga bus patalpinta įstaigos...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius