Laimėjęs SRTRF 2000 eurų, www.palangostiltas.lt supažindina su Palangos kultūros paveldo vertybėmis video siužetuose

"Palangos tilto" informacija, 2020-04-02
Peržiūrėta
2091
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Būtinai apsilankykite www.palangostiltas.lt video naujienų sekcijoje ir pasižiūrėkite video siužetus apie Palangos kultūros paveldo vertybes. Laimėjęs Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo projektą, vienintelio Palangos miesto laikraščio internetinė svetainė www.palangostiltas.lt supažindina su jomis virtualiai.  "Palangos tiltas“ – vienintelė Palangos žiniasklaidos priemonė, kuria šiemet buvo skirta Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo (SRTRF) parama.  Projektui „50 kultūros paveldo vertybių Palangoje“ buvo skirta 2 000 eurų. Šiuo projektu palangiškiams ir miesto svečiams video ir audio pagalba pristatysime 50 kultūros paveldo vertybių mūsų kurorte. Jų Kultūros paveldo departamento sudarytame sąraše yra beveik 120.

Šiais metais SRTRF projektams buvo skirta 2 578 000 eurų. Konkursui buvo pateiktos 439 paraiškos. Iš Fondo prašoma paramos suma siekė 6 740 719 eurų. Kiekvienos programos paraiškos buvo vertinamos ekspertų grupių, kurias sudarė po penkis ekspertus – patyrusių žurnalistų, mokslininkų, meno ir kultūros profesionalų. "Palangos tiltas" ypač dėkoja video siužetus įgarsinusiai ir sumontavusiai Vilmai Gudeikaitei bei juos į mūsų tinklapį sukėlusiam Mantui Dainiui. "Palangos tiltas" jiems sako: "Jūs - tiesiog nerealūs."

Jūsų komentaras:

Vilma Gudeikaitė 2020-04-02 18:02 ([email protected] / IP: 84.15.187.193)
Malonu prisidėti prie įdomių projektų.

Taip pat skaitykite

„Palangos tiltas“ – vienintelė Palangos žiniasklaidos priemonė, kuriai buvo skirta Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo (SRTRF) parama 2022 metais. „Palangos tilto“ svetainės www.palangostiltas.lt projektui „Žydų kultūros paveldas Palangoje“ buvo skirta 2 000 eurų.

Būtinai apsilankykite www.palangostiltas.lt video naujienų sekcijoje ir pasižiūrėkite video siužetus apie Palangos kultūros paveldo vertybes, Laimėjęs Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo projektą, vienintelio Palangos miesto laikraščio svetainė www.palangostiltas.lt su jomis supažindina virtualiai.


„Palangos tiltas“ – vienintelė Palangos žiniasklaidos priemonė, kuriai buvo skirta Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo (SRTRF) parama 2020 metais. „Palangos tilto“ svetainės www.palangostiltas.lt projektui „50 kultūros paveldo vertybių Palangoje“ buvo skirta 2 000 eurų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius