Liepsnos sunaikino automobilį

„Palangos tilto” informacija, 2013-03-18
Peržiūrėta
1250
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Sigita Lusifoto nuotr.
Sigita Lusifoto nuotr.

Sekmadienį Bendrasis pagalbos centras pranešė apie Palangoje užsiliepsnojusį automobilį.
Kaip rašoma BPC pranešime, sekmadienį, apie 10.52 val. gautas pranešimas apie tai, kad Palangoje, J. Simpsono g. 5, dega automobilis.
Į įvykio vietą išsiųstos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Palangos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos.
Privataus namo kieme liepsnojantį 1999 m. laidos automobilį „Renault Scenic“ iki atvykstant ugniagesiams bandęs gesinti automobilio savininkas apdegė ranką. Atvykę ugniagesiai užgesino gaisrą, žmogus perduotas atskubėjusiems greitosios medicininės pagalbos medikams. Pačią transporto priemonę liepsnos sugadino nebepataisomai.
„Kaip pasakojo automobilio savininkas, jis ryte parvažiavo į namus, – apie įvykio aplinkybes pasakojo Palangos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos inspektorė Sandra Vasiliauskaitė. – Įėjęs į pastatą po keleto minučių sakė pajutęs, kad kažkas ne taip: išėjęs į kiemą pamatęs, kad prie priekinės panelės jau esama liepsnų. Vyriškis iš pradžių bandė ugnį malšinti gesintuvu, tačiau jos plitimo sustabdyti nepavyko“.
Pasak inspektorės, apžiūrėjus automobilį, iš kurio beliko metalo laužo krūva, ir išklausius savininko pasakojimo, pasitvirtino ugniagesių versija, kad transporto priemonė užsidegė dėl elektros instaliacijos gedimo.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje neblaivus vairuotojas rėžėsi į policijos tarnybinį automobilį.


Gegužės 5 d., apie 12.57 val., Palangoje, Paukščių take, automobilis „Ford“, kurį vairavo 1979 m. gimęs vyras, pirminiais duomenimis, atsitrenkė į stovėjusį automobilį „Toyota“. Į ligoninę nuvežtas automobilio „Ford“ vairuotojas ir trys 2004 m. gimusios keleivės. Aplinkybės tikslinamos.


Šių metų pradžia gausi sniego ir naudingų mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2“ pasiūlymų. Vasaris – palankus metas atnaujinti savo žydruosius ekranus, įsigyti išmanius pagalbininkus buityje ar apsidraudus automobilį laimėti degalų. Visus operatoriaus pasiūlymus rasite internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.


Paaiškėjo, kad policijos automobilį niokojo Kretingos rajono gyventojas 28 metų M.M. Prieš daužydamas mašinos langus peiliu jau buvo spėjęs supjaustyti visas automobilio padangas. Sulaikomas kretingiškis aiškino, kad jam įkyrėjo gyventi laisvėje – norįs į kalėjimą.


Įžūlus chuliganas Palangos policininkų automobilį daužė pareigūnų panosėje. Penktadienį atėjęs į Ganyklų gatvėje įsikūrusio Palangos policijos komisariato teritoriją, 28 metų chuliganas ėmė daužyti stovėjimo aikštelėje buvusį tarnybinį automobilį „Škoda Octavia“. Vyras suskaldė priekinį automobilio stiklą, išmušė dešinės pusės priekinių...


Artėjant gražiausioms metų šventėms, jų pradžią skelbia Nacionalinė krepšinio lyga (Mezon NKL). Šios lygos rungtynėse apsilankę žiūrovai pretenduos laimėti išskirtinį prizą – automobilį „Toyota Yaris“. Tokį laimėjimą įsteigė lygos rėmėja „Perlas Plius“.


Ko gero, jūs, jūsų žmona ar vyras nuolat, ar kartais, save palepinate SPA, bet kodėl gi labiau nepasirūpinti jūsų automobilio išvaizda ir švara? Pasiteiravęs palangiškių ir išgirdęs, kad automobilių plovyklų, ypač su universaliomis paslaugomis, Palangoje trūksta, sumanus palangiškis Klaipėdos pl. 59 (įvažiuoti Pirties gatvėje pasukus keliuku palei parduotuvę...


Palangiškių ir kurorto svečių saugumu besirūpinanti VšĮ „Klaipėdos greitosios medicinos pagalbos stotis“ įsigijo naują intensyvios terapijos automobilį „Nissan Navara“. Automobilio vertė be įrangos – 80 tūkst. eurų, įranga kainavo dar apie 45 tūkst. eurų. Naujasis automobilis dirbs Palangoje.


Netikėtai iškritęs sniegas sekmadienį pažėrė ir laimėjimų „Teleloto“ žaidėjams. Viena jų – bendrosios praktikos slaugytoja Aušra Baužytė iš Palangos, kuri iš studijos namo išvyko su automobilio „Renault Clio“ rakteliais. Tolimą kelią iki Vilniaus važiavusiai kartu su dukra ir draugu Aušrai pirmajai nusišypsojo...


Liepsnos sunaikino automobilį

„Palangos tilto” informacija, 2013 03 18 | Rubrika: Miestas

Sekmadienį Bendrasis pagalbos centras pranešė apie Palangoje užsiliepsnojusį automobilį.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius