Lietuvai festivalyje „Slavianskij bazar" atstovaus du atlikėjai, vienas jų - palangiškis Kristupas Kerulis

"Delfi", 2020-02-19
Peržiūrėta
1353
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Liepos 13-22 dienomis jaunieji atlikėjai, tarp jų ir palangiškis Kristupas Kerulis, vyks į Baltarusiją, kur jų atliekamus kūrinius išgirs 27 šalių žiūrovai, o jų atlikimą vertins muzikos pasaulio profesionalai. Kaip teigė šio konkurso atrankos atstovė, Birutė Petrikytė, išrinkti verčiausius jaunuosius atlikėjus buvo sudėtinga, nes Lietuvoje daug puikų balsą ir aistrą scenai turinčių dainininkų. „Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas ir Baltarusijos konsulas Klaipėdoje Nikolai Logvin mano prašymu palaikė idėją organizuoti atranką Klaipėdoje koncertų salėje.  Lietuvoje maža rinka ir tai puiki proga išbandyti save kituose konkursuose. Praeitas metais buvau pakviesta į konferenciją, kur pristačiau Tarptautinį šlagerių festivalį „Palanga“. Praėjusiais metais Paulina Paukštaitytė praėjo atranką Rygoje ir išvyko į „Sliavianskij Bazar“, kur gavo ansamblio „Pesniary“ vadovo V.Muliavino premiją.

Šiemet atrankos dalyvių dainas vertino muzikologas Darius Užkuraitis-komisijos pirmininkas, grupės „Tobasco“ atlikėjas ir dainų autorius Gediminas Norvaišas, dainininkė Rosita Čivilytė bei garbūs svečiai iš Vitebsko“, – pasakojo dainininkė B. Petrikytė.

Pašnekovė taip pat pabrėžė, jog šio konkurso nereikėtų sieti su politika. Jos nuomone, vertinant dalyvius reikėtų atkreipti dėmesį į jų muzikinius talentus. „Apskritai čia reikėtų kalbėti apie muziką ir dainas, o nuo politinių klausimų, kurie, atrodo, neatsiejami nuo šiandienio pasaulio, reikėtų susilaikyti. Jauniems atlikėjams tai tikrai yra puiki galimybė pasirodyti didžiulėje auditorijoje. Tai yra tarsi tramplinas ir galimybė būti pastebėtiems prodiuserių, išvykti ir į kitus konkursus“, – kalbėjo ji. Primename, kad praėjusiais metais į šį Baltarusijoje vykstantį konkursą vyko taip pat dar penktajame „Lietuvos balso“ projekto sezone išgarsėjusi atlikėja P. Paukštaitytė. Jau eilę metų čia pasirodo daugybė žinomų Lietuvos dainininkų.

www.delfi.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Pranešama, kad Palangoje pirmadienį buvo patvirtintas vienas naujas koronaviruso atvejis, kurorte šia liga šiuo metu serga 71 palangiškis.


Buvęs Būtingės naftos terminalo vadybininkas, nepanoręs skelbti savo pavardės, sakė PT, kad dėl inicidento, tikėtina, kaltas "kovidas" ir karantinas ir Orlen Lietuva taupymo režimas. " Jeigu anksčiau prie (naftos produktų) vamzdžių dirbo trys žmonės, dabar taupo - dirba vienas žmogus." "Ką tik savivaldybė gavo pranešimą, jog Būtingės terminale nutrūko žarna...


Religijotyros žinovas, apžvalgininkas, didelio tikėjimo palangiškis Tomas Viluckas įsitikinęs – šis sunkus laikas mus daug ko išmokys. Su sunkia negalia daugelį metų gyvenantis vyras dalijasi savo įžvalgomis, kaip lengviau įveikti pandemijos sukeliamus sunkumus ir ką daryti, kad ir šios dienos teiktų džiaugsmą. Jis neslepia, kad pandemija yra didelis...


Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


Ar gali būti, kad Lietuvai jau registruojant itin mažai naujų COVID atvejų, o daugumai ligonių jau pasveikus, vienas koronaviruso nešiotojas, kuriam liga buvo nustatyta kovą, iki šiol neišgirdo iš gydytojų, kad jis jau yra sveikas? Neįprasta istorija domėjosi "Palangos tiltas."


Liepos 13-22 dienomis jaunieji atlikėjai, tarp jų ir palangiškis Kristupas Kerulis, vyks į Baltarusiją, kur jų atliekamus kūrinius išgirs 27 šalių žiūrovai, o jų atlikimą vertins muzikos pasaulio profesionalai.


Palangos miesto savivaldybėje 2019 metais kilo 46 gaisrai, 2018 metais – taip pat 46. Palangoje kilo 30 gaisrų (36), Šventosios seniūnijoje (Šventojoje ir Būtingėje) – 16 gaisrų (10). Palangos m. savivaldybėje 2019 m. gaisruose nežuvo nei vienas žmogus, taip pat nebuvo ir traumuotų (2).


Dar vienas "Palangos kuršių" pralaimėjimas  1

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 20 | Rubrika:

Spalio 19 d. "Palangos kuršiai" NKL pirmenybėse patyrė dar vieną pralaimėjimą - juos Palangoje po atkaklios kovos 85:83 (22:21, 21:18, 22:23, 20:21) įveikė Šilalės "Lūšis."Palangos komandai tai buvo penktasis pralaimėjimas iš eilės.


Palangos senosios gimnazijos abiturientė, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro įgyvendinamo projekto „Mokinių jaunųjų tyrėjų atskleidimo ir ugdymo sistemos sukūrimas – II etapas“ dalyvė, 2014 m. ES jaunųjų mokslininkų konkurso nacionalinio etapo laureatė Gabrielė Bumbulytė atstovaus Lietuvai ketvirtajame Šveicarijos talentų forume.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius