23 metų palangiškį nužudė brolžudys

Palangos tiltas, 2018-10-10
Peržiūrėta
2540
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

23 metų palangiškį nužudė brolžudys
 

Palangoje, Ligoninės gatvėje, trečiadienį, apie 11 val., buvo aptiktas beveik nuogo, tik su trumpikėmis vyro lavonas. Policija patvirtino, kad jis buvo nužudytas. „Palangos tilto“ šaltiniui priėjus prie gausių policijos pareigūnų pajėgų, jo pažįstamas policijos pareigūnas pasakė: „Papjautas žmogus“.
Pasklidus informacijai apie žmogžudystę, ne vienas palangiškis iš smalsumo trečiadienį važiavo link ligoninės.
„Ryte rado vyro lavoną su prapjauta gerkle ir dviem dūriais į širdį“, – teigė viena palangiškė.Atsirado svarstančiųjų, kad vyras nužudytas kitur, o naktį arba paryčiais jo kūnas čia tik atvežtas ir paliktas.
Klaipėdos ir Palangos policijai trečiadienio pavakarę pavyko rasti tris asmenis, kurie įtariami žiauriu jaunuolio nužudymu. Tačiau iš trijų asmenų kol kas pagrindiniai kaltinimai metami 1971 m. gimimo vyrui, jau anksčiau teistam už nužudymą.
Vakar, ketvirtadienį Klaipėdos apskrities vyriausiame policijos komisariate (AVPK) apie situaciją plačiau kalbėjo jo viršininkas Alfonsas Motuzas.
Jis teigė, kad Palangoje, Ligoninės gatvėje, 1995 m. gimimo jaunuolio kūną miškelyje aptiko šunį vedžiojęs asmuo, kuris ir pranešė apie galimai įvykdytą nusikaltimą. Į įvykio vietą buvo išsiųsti kriminalistai, kinologai. Policija įtariamuosius rado praėjus 4-5 val.
„Pareigūnai nustatė smurtinę mirtį. Lavonas buvo su daugybinėmis durtinėmis žaizdomis. Iš jų keletas buvo į širdies ir kaklo sritį. Visos žaizdos buvo mirtinos. Vyriškis buvo nuogas, tik su apatiniais. Rastas miškelyje, netoli kelio. Įvykio vieta buvo aptverta ir pradėtos kelti versijos. Palangos pareigūnams asmuo kaip ir buvo matytas. Apie vaikino mirtį buvo pranešta jo draugei. Ji vyriškį ir atpažino, netgi atpažino jam pirktus apatinius. Dėl to pareigūnams abejonių dėl vyro tapatybės nekilo“, – sakė A. Motuzas.
Teigiama, kad jaunuolis, kaip ir pagrindinis įtariamasis, neturėjo nuolatinės gyvenamosios vietos. O štai kiti du įtariamieji – 1984 m. gimimo moteris ir 1979 m. gimimo vyras – glaudėsi socialiniame būste.
Auka buvo apsistojusi netoli nužudymo vietos, apleistame name. Asmuo anksčiau buvo teistas ne kartą už vagystes. Paskutinį kartą vyriškiui teko atsakyti už nežymų sveikatos sutrikdymą. Jis buvo našlaitis, vaikystėje gyveno ir augo vaikų globos namuose.
Pasak A. Motuzo, prie pagrindinio įtariamojo nuvedė poros pateikti parodymai. Trijulė nužudymo išvakarėse girtavo. Pirmų apklausų metų įtariamieji buvo pagiringi.
„Nužudymą įvykdęs asmuo, būdamas neblaivus, galimai prisiminė praeities nuoskaudas. Norėdamas suvesti sąskaitas, išsiruošė pas auką. Vyriškis buvo užpultas lovoje ir ištemptas į lauką. Prieš jį buvo naudojamas smurtas. Negalime patvirtinti, kad prie nužudymo prisidėjo ir pora. Tačiau pagrindinis įtariamasis su savimi turėjo peilį. Tikėtina, kad jis nusikaltimą ir įvykdė. Lauke vyko grumtynės, auka bandė bėgti, tačiau buvo parversta ant žemės ir mirtinai sužalota. Nužudymas galėjo įvykti naktį, apie 2-3 valandą“, – sakė Klaipėdos AVPK viršininkas.
A. Motuzo teigimu, policijai abejonių dėl galimai įtariamojo įvykdyto nužudymo nekelia nusikaltimo vietoje palikti pėdsakai ir vyriškio praeitis – jis buvo ne kartą teistas. Prieš penkerius metus pagrindinis įtariamasis grįžo iš įkalinimo įstaigos, 12 metų sėdėjo už savo brolio nužudymą. Pasak AVPK viršininko, tąkart nužudymas buvo įvykdytas labai panašiomis aplinkybėmis.Pagrindinis įtariamasis buvo rastas savo darbo vietoje, vienoje metalo supirktuvėje Palangoje. Jam buvo suteiktas laikinas būstas, kur tą vakarą trijulė ir girtavo. Visi trys sulaikyti.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato, „Palangos tilto“ inf.
 

 

Jūsų komentaras:

Pln 2018-10-22 10:38 ([email protected] / IP: 66.102.9.45)
Koks lauks turtuoliui atpildas,po mirties..? Čia visiems turčiams verta pamąstymui pažiūrėti filmą "skrudžas" Jaunas vyras matęs gyvenime tik vargą ir skurdą, gyvendamas be šeimos ir artimųjų dar yra žiauriai nužudomas tokio pačio likimo draugo.. Ar tai nėra turtuolių godumo pasekmė? Kodėl vieni dėl godumo nebežino kur tuos pinigus išvaistyti, o kiti visą gyvenimą matę tik siaubingą vargą neturi, nei pastogės, nei jokių galimybių.. ?

Taip pat skaitykite

Palangoje namuose rastas moters kūnas.


Kaip pranešė Klaipėdos apskrities policija, apie 22.19 val. Medvalakio gatvėje, daugiabučio kieme, ant suoliuko, buvo rastas mirusio 41 metų vyro kūnas be išorinių smurto žymių. 


Pareigūnai aiškinasi Palangoje rasto 77 metų vyro mirties priežastis.


Palangos viešosios bibliotekos parodų salės erdvė jau antrą kartą pasipuoš žaismingomis, nuotaikingomis ir kiek kandžiomis karikatūromis – čia, Lietuvos karikatūristai kviečia į tradicinę 52-ąją karikatūrų parodą ,,Žmogus“. Paroda kasmet ruošiama Vilniuje balandžio 1-osios proga, tada pasklinda po Lietuvos miestus ir margąjį pasaulį.


Pirmadienį, rugsėjo 13 d., Palangoje, paplūdimyje, rastas moters lavonas.


Palangoje pradėtas ikiteisminis tyrimas jauno vyro mirties priežasčiai nustatyti.


Trečiadienį (sausio 20 d.) prieš vidurdienį Palangoje, garaže, rastas mirusio vyro kūnas su prakirstu antakiu. Policijos departamento pranešime sakoma, kad negyvas vyras (g. 1970 m.) rastas apie 11 val. 45 min. Klaipėdos pl. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.


Pagaliau medikų vakcinavimas nuo COVID-19 prasidėjo ir Palangoje. Antradienį, gruodžio 29-ąją, Jūrininkų ligoninės Palangos departamente buvo paskiepyta 40 šios gydymo įstaigos medikų ir pagalbinių darbuotojų, keli atsisakė, motyvuodami, kad jie nežiną, kokį poveikį vakcina turės jų sveikatai. Nuo karantino pradžios kurorte „kovidu“ susirgo 621 palangiškiai...


Palangoje, Klaipėdos plente, krūmuose rastas mirusio vyro kūnas su žaizda virš akies. Kaip pranešė Policijos departamentas, 1967 metais gimusio vyro kūnas rastas penktadienio (liepos 24 d.) rytą – apie 7 valandą.


Į redakciją paskambinusi palangiškė pasidžiaugė, jog nuo šiol palangiškiai, vykdami namo iš Klaipėdos jūrininkų ligoninės, nebeturės laukti nežinia kada atriedėsiančio autobuso – surašyti grafikai. „Iki šiol autobusų stotelėje prie Jūrininkų ligoninės buvo aišku tik tai, kada atvyks autobusai, vykstantys į Kretingą. O mums...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius