Maskvoje – ir viltis nuo kito sezono sulaukti tiesioginio skrydžio į Palangą

Ugnė RAUDYTĖ, 2010-11-23
Peržiūrėta
1719
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusią savaitę Maskvoje lankėsi gausi Palangos atstovų delegacija. „Maskviečiams pasakojome apie Lietuvos kurortus, sveikatingumo ir reabilitacijos paslaugas Palangoje. Diskutavome apie poilsio Palangoje privalumus ir trūkumus. Dėl didžiausio trūkumo nuomonės sutapo –  neturėjimas tiesioginio skrydžio iš Maskvos į Palangą“, - pasakojo apie susitikimą „Palangos“ viešbučio komercijos direktorė Giedrė Gliaubertienė.

 

Deramasi su keliomis kompanijomis

Šis nepatogumas dažnai sukelia didelių nepatogumų atvykstantiems turistams iš Rusijos – jie turi pirmiausia skristi į Vilnių, iš jo vykti autobusu į Palangą. „Rusijos piliečiai dažnai poilsį Palangoje išmaino į kitus kurortus, pavyzdžiui, Druskininkus arba Birštoną, su kuriais susisiekimas yra greitesnis“, - kalbėjo G. Gliaubertienė.

Palangos oro uosto direktorė Jolanta Jucevičiūtė atskleidė, kad dėl tiesioginio reiso Maskva-Palanga jau yra derimasi su keliomis kompanijomis. „Oro bendrovės, kurios tuo domisi, yra komercinės, jų niekas neremia, todėl jos, žinoma, siekia, kad skrydžiai pasiteisintų – lėktuvai buvo pilni keleivių. Mano nuomone, skrydžiai iš Maskvos į Palangą tikrai būtų pelningi ir Maskvai, ir Palangai“, - kalbėjo J. Jucevičiūtė.

Jei pavyktų pasirašyti sutartį su viena iš kompanijų, Palangos oro uosto direktorė sakė, tiesioginiai skrydžiai Maskva-Palanga turėtų prasidėti jau kitų metų birželio viduryje ir vyktų iki rugsėjo vidurio, kuomet baigiasi sezonas. „Žiemos metu, ko gero, tokių skrydžių nebūtų, nes lėktuvai, ko gero, būtų apytuščiai“, - aiškino J. Jucevičiūtė.

 

Sveikatinimo paslaugų kokybė – puiki

Apsilankymas Maskvoje išjudino visus Palangos verslininkus palaikyti glaudesnį tarpusavio ryšį. „Susitikime su maskviečiais ne tik pasakojome apie Palangos turizmą ir sveikatingumą, bet ir gavome naudingų patarimų. Svarbiausias jų – tarpusavio bendradarbiavimas. Sulaukėme ir keleto  smulkių patarimų, pavyzdžiui, įsigyti paplūdimio gultus. Atvykę ilsėtis žmonės nori gauti visą aukšto aptarnavimo paketą“, - pasakojo J. Jucevičiūtė.

VĮ poilsio namų „Baltija“ direktorius Raimondas Karčiauskas minėjo, kad viešnagės darbotvarkė Maskvoje buvo įvairi. „Skaitėme pranešimus, bendravome su kolegomis ir klientais. Taip pat viešėjome ambasados svečių namuose, kur pristatinėjome savo kurortą. Aptarėme problemas. Pagrindinė – susisiekimo su Palanga bėda“, - pasakojo R. Karčiauskas.

Tačiau, anot jo, puikiu sanatorijų bei reabilitacijų gydymu Palanga tikrai neatsilieka. „Dažnai Rusijos piliečiai į mūsų kurortą sugrįžta dėl kokybiškų ir gerai atliekamų sveikatingumo, reabilitacijos paslaugų. Patys iš patirties žinome, kad rusai Palangą yra pamėgę jau nuo senų laikų, todėl mums labai svarbu išsaugoti nuolatinius klientus ir kad jie pasiūlytų Palangą dar ir savo draugams. Jei išsispręstų susisiekimo klausimas, tuomet, manau, Palanga išvis būtų pilna Rusijos piliečių“, - kalbėjo R. Karčiauskas.

„Palangos“ viešbučio komercijos direktorė G. Gliaubertienė teigė, kad Rusijos piliečiams Palanga yra įdomi ir patraukli dėl gražios aplinkos, šalia esančios jūros, puikaus viešbučių ir kavinių aptarnavimo, sveikatinimo procedūrų. „Rusams ir kainos Palangoje patrauklios, ir aptarnavimas patinka. Jie grįžta kasmet, todėl labai svarbu jiems suteikti dar geresnes sąlygas čia. Kad tik tiesioginis skrydis atsirastų...“, - vylėsi G. Gliaubertienė.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kai Širvintos savo mokyklose uždraudžia Gyvenimo įgūdžių programos dėstymą, o Belgijoje dėl jos buvo padegtos bent keturios mokyklos, Palangoje ji cunamio nesukėlė. Programoje lytiškumo temoms – ir apie įvairias seksualines orientacijas, gėjus, lesbietes ir transeksualus – skirta  apie 10 procentų jos turinio. Palangos progimnazijoje dviprasmiškai vertinamą programą ves...tikybos mokytoja.


2022 m. rugsėjo 19 – 25 d. vykdytas policines priemones Klaipėdos apskrities VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai iš viso nustatė 501 KET pažeidimą, tarp jų – 11 neblaivių vairuotojų.     


Palangos baseinas kovo 1-ąją šventė savo trečiąjį gimtadienį. Kaip ir dera tokiai progai, buvo supjaustytas didelis tortas, baseinas išgirdo daug sveikinimų ir pagyrų.


Mokesčių nepriemoką, kuriai buvo taikoma mokestinė pagalba ir tik nuo lapkričio 1 d. pradėti skaičiuoti delspinigiai, turi per 70 Palangos m. savivaldybės įmonių (per 210 tūkst. eurų), taip pat apie 100 savarankiškai dirbančių (per 60 tūkst. eurų) ir apie 600 jokios veiklos nevykdančių (per 90 tūkst. eurų) savivaldybės gyventojų. Pastarųjų didžiausia dalis turi nepriemoką iki 20 eurų.


Palangos vaikučiai po karantino į lopšelius-darželius sugrįžo ne visi ir kitokie – labai pasiilgę vieni kitų, kai kurie – truputį išsigandę, ir beveik kiekvienas mažasis palangiškis dalijosi istorijomis apie koronavirusą. Vieni pasakojo apie „piktą vabaliuką“, kiti – apie „blogą tetą, kuri paslėpė raktą nuo darželio“, o dar kiti...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.Palangos lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ – ekologinės krypties įstaiga, dalyvaujanti Gamtosauginių mokyklų programoje, „Wrigley“ bendrovės projekte „Mažiau šiukšlių“. Įstaigoje didelis dėmesys skiriamas vaikų ekologinės kultūros pradmenų ugdymui bei tėvų ekologiniam švietimui. Vaikus grupėse dažnai aplanko spalvoti...


Klaipėda prisidės prie skrydžio į Londoną finansavimo, jeigu Palangos valdžia sutiks prie oro uosto kurorte pavadinimo įrašyti ir žodį „Klaipėda“?


Praėjusią savaitę Maskvoje lankėsi gausi Palangos atstovų delegacija. „Maskviečiams pasakojome apie Lietuvos kurortus, sveikatingumo ir reabilitacijos paslaugas Palangoje. Diskutavome apie poilsio Palangoje privalumus ir trūkumus. Dėl didžiausio trūkumo nuomonės sutapo –  neturėjimas tiesioginio skrydžio iš Maskvos į Palangą“, - pasakojo apie susitikimą „Palangos“ viešbučio...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius