„Matydamas, kokie projektai įgyvendinami Palangoje, jau noriu čia persikelti gyventi“

Palangos tiltas, 2015-05-21
Peržiūrėta
1993
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Matydamas, kokie projektai įgyvendinami Palangoje, jau noriu čia persikelti gyventi“

Palangos miesto vadovai trečiadienį susitiko su Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos (LVDK) atstovais bei diskutavo apie galimybę didinti savivaldos ekonominį finansinį savarankiškumą.
Savivaldybėje vykusiame susitikime dalyvavo miesto meras Šarūnas Vaitkus, mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas, Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė, direktorės pavaduotoja Violeta Staskonienė, taip pat Savivaldybės tarybos nariai – Statybos ir miesto ūkio komiteto pirmininkas Vaidas Šimaitis bei Ekonomikos ir finansų komiteto pirmininkas Mindaugas Skritulskas. LVDK atstovavo konfederacijos generalinis direktorius Danas Arlauskas, Klaipėdos darbdavių asociacijos vadovas Aras Mileška, LVDK prezidiumo narys Gintautas Umbrasas bei LVDK narė Ona Mackevičienė.
Savivaldybės atstovai pristatė Palangoje įgyvendintus, šiuo metu įgyvendinamus bei planuojamus įgyvendinti miesto infrastruktūros plėtros projektus, taip pat investicijų galimybes bei priimtus Savivaldybės tarybos sprendimus, skatinančius verslo plėtrą Palangoje.
„Matydamas, kokie projektai įgyvendinami Palangoje, jau noriu persikelti gyventi į Palangą“, – po pristatymo su šypsena kalbėjo D. Arlauskas. Jis pabrėžė, jog LVDK labai suinteresuota, kad verslo aplinka gerėtų visoje šalyje. Tačiau, pasak konfederacijos vadovo, šiandien savivaldai stinga finansinio savarankiškumo ir realių svertų pritraukti investicijas, ir tai yra viena iš svarbiausių šalies regioninės politikos problemų. „Visada palaikėme ir palaikysime savivaldybių finansinį ir ekonominį savarankiškumą užtikrinančias iniciatyvas. Tačiau šiandien didesnė dalis savivaldos nemotyvuota siekti ekonominės naudos, todėl reikia sukurti mechanizmą, kad savivaldybės tiesiogiai gautų naudos iš ekonominės veiklos. Gruodžio mėnesį Verslo taryba su valdančiomis politinėmis partijomis planuoja pasirašyti nacionalinį susitarimą, kuriame vienas iš numatomų punktų – būtent savivaldybių mokestinio finansinio savarankiškumo išplėtimas. Rengiant planuojamą nacionalinį susitarimą bei siekiant kuo efektyvesnio rezultato, būtina artimiau bendradarbiauti su savivaldybėmis – laukiame pasiūlymų, kas labiau motyvuotų savivaldybes, koks ekonominis instrumentas būtų efektyvesnis“, – pabrėžė LVDK generalinis direktorius.
Palangos miesto vadovai pripažino, jog LVDK keliami klausimai yra aktualūs savivaldai, ir konfederacijos bei atsakingų institucijų bendradarbiavimas, sprendžiant juos, yra labai reikalingas.

Palangos miesto savivaldybės, „Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Grupė „Bon Jeans“: „J.Bon Jovi“ , “Def Leppard”, “Gotthard” projektai 


UAB „Palangos vandenys“, Palangos miesto geriamojo vandens tiekėja ir nuotekų tvarkytoja, šiemet pasiryžusi padirbėti iš peties.


Grupė „Bon Jeans“: J.Bon Jovi, Def Leppard projektai


“ J. Bon Jovi, Def Leppard etc.” projektai


Grupė „Bon Jeans“: „J. Bon Jovi, Def Leppard“ projektai


Grupė „Bon Jeans“: „J.Bon Jovi, Def Leppard“ projektai


Grupė „Bon Jeans“: J.Bon Jovi, Def Leppard projektai


Mielieji, kokie svarbūs ir prasmingi mūsų 32-eji laisvės metai! Tą gerai matome, stebėdami Ukrainos kovą už savo teisę į laisvę. Per tuos metus daug pasiekėme ir patyrėme.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangos miesto vadovai trečiadienį susitiko su Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos (LVDK) atstovais bei diskutavo apie galimybę didinti savivaldos ekonominį finansinį savarankiškumą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius