Meras priėmimo valandą susilaukė pirmojo lankytojo

Linas JEGELEVIČIUS, 2011-04-19
Peržiūrėta
1855
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Meras priėmimo valandą susilaukė pirmojo lankytojo

Baigiant kadenciją buvusiam savivaldybės merui, jo priėmimo valandomis kartais neapsilankydavo nė vienas slegiamas bėdos palangiškis – kurorto gyventojai netikėjo valdžia. Naujasis meras Šarūnas Vaitkus pasiryžęs tai pakeisti – panašu, kad bent jau pirmais mėnesiais priėmimo valandomis antradieniais jis neatsigins lankytojų. Vakar  „Palangos tiltas“ panoro užfiksuoti, kas bus pirmasis naujojo mero lankytojas jo priėmimo valandomis.

 

„Vyras yra miręs, sūnus ligotas, be to, bedarbis, turiu aš jį išlaikyti. Prašau, gerbiamas mere, išspręsti mano didelę bėdą, kuri mane užgriuvo atgavus tėvų žemę“, - Šventosios gyventoja Jadvyga Virdzininkienė kreipėsi į Š. Vaitkų.

Žvelgiant iš pirmo žvilgsnio, reikalas nesudėtingas: atgavusi tėvo žemę Elijos gatvėje Šventosios pakraštyje, iš viso šiek tiek daugiau kaip pusšešto hektaro, senolė turi kasmet sumokėti 37 516 litų žemės mokesčio. „Žemės vertė buvo indeksuota 20 kartų – žemės vertė yra padidinta 1320 kartų, ir mokesčiai skaičiuojami nuo indeksuotos žemės vertės. Kreipiausi anksčiau dėl žemės mokesčio lengvatos, bet pagalbos nesusilaukiau. Prašau atsižvelgti į tai, kad esu pensininkė ir kad neišgaliu sumokėti tokio mokesčio, todėl prašau mane nuo žemės mokesčio atleisti ar jį sumažinti“, - prašė pensininkė.

Įdėmiai jos klausęsis Š. Vaitkus sakė, kad dar šią savaitę paves atitinkamiems savivaldybės skyriaus darbuotojams išsiaiškinti klausimo sprendimo galimybes. „Pirmiausia savivaldybės lengvatų komisija, kuri turi būti dar sudaryta, turės apsvarstyti jūsų prašymą ir, gavus jos pritarimą, klausimas bus svarstomas Tarybai, kuri yra įgaliota tokį mokestį sumažinti, atidėti jo mokėjimą ar visai atleisti nuo mokėjimo. Visai atleisti nuo mokesčio nėra argumentų. Bet kuriuo atveju kitą savaitę su jumis susisieksime ir pranešime, kaip yra sprendžiamas reikalas“, - meras Š. Vaitkus davė moteriai viltį.

Tarybai anksčiau jau buvo teiktas šventojiškės prašymas, bet jis buvo atmestas. Taryba rėmėsi, kad moteris turi daug žemės.

Vakar priėmimui pas naująjį kurorto merą buvo užsirašę penki žmonės.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite


Praėjusių metų gruodžio 21 dieną palangiškė Rūstė Anužė staiga pasijuto blogai: stipriai zvimbė ausyse, dingo regėjimas.  „Viskas truko apie porą minučių. Ramiai pabuvus, palengva regėjimas sugrįžo, bet kairės akies kairėje pusėje liko tarsi juoda užuolaida. Akyse vaizdas mirguliavo, sukosi galva, sutriko kalba, sulėtėjo reakcija, buvo sunku vaikščioti. Labai blogai jaučiausi, niekada...


Trečiadienį, lapkričio 15 dieną, Savivaldybėje apsilankė Palangos krepšinio klubo „Olimpas“ komanda.  „Atletiški aukštaūgiai su savo vadovais vos tilpo priėmimo salėje,“ – Palangos meras Šarūnas Vaitkus šmaikščiai pastebėjo savo Facebook įraše.Savivaldybė, reaguodama į Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimus ir į ekstremalią padėtį dėl koronaviruso pandemijos pasaulyje, siekia saugiai organizuoti interesantų aptarnavimą.


Žemės ūkio ministro įsakymu patikslintas paraiškų pagal Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2014–2020 metų veiksmų programos (EJRŽF) priemones priėmimo 2018 metais grafikas.


Vakar Klaipėdos apygardos teismas priėmė sprendimą, kuriuo atmetė buvusio Palangos miesto vyriausiojo architekto Svajūno Bradūno apeliacinį skundą ir paliko galioti šių metų sausio 13 d. Palangos miesto apylinkės teismo nuosprendį. Juo buvęs Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjas pripažintas kaltu ir padaręs nusikaltimą, numatytą LR Baudžiamojo kodekso 225 straipsniu...


Kuo šiomis dienomis gyvena neseniai brandos atestatus gavę Palangos abiturientai? Ogi tuo, kuo po šeštadienio gyvena absoliuti dauguma vidurinį išsilavinimą įgijusių buvusių moksleivių visoje Lietuvoje. Tie, kurie planavo siekti aukštojo mokslo: džiaugiasi arba liūdi išvydę paskelbtus priėmimo į aukštąsias mokyklas rezultatus. Ir nors...


Meras priėmimo valandą susilaukė pirmojo lankytojo

Linas JEGELEVIČIUS, 2011 04 19 | Rubrika: Miestas

Baigiant kadenciją buvusiam savivaldybės merui, jo priėmimo valandomis kartais neapsilankydavo nė vienas slegiamas bėdos palangiškis – kurorto gyventojai netikėjo valdžia. Naujasis meras Šarūnas Vaitkus pasiryžęs tai pakeisti – panašu, kad bent jau pirmais mėnesiais priėmimo valandomis antradieniais jis neatsigins lankytojų. Vakar  „Palangos tiltas“ panoro užfiksuoti, kas bus pirmasis...


Sudaryta Darbo biržos pastato priėmimo komisija

„Palangos tilto“ informacija, 2009 10 23 | Rubrika: Miestas

Palangoje Seimo nario Prano Žeimio inicijuotame atsakingų institucijų vadovų pasitarime dėl Palangos Darbo biržos pastato likimo žiniasklaidos atstovų paprašyta nedalyvauti, nes tai esą  protokolinis pasitarimas, apie kurio rezultatus busią pranešta jam pasibaigus. Tačiau sutartu laiku posėdžiavusieji susitikti su žiniasklaida nebepageidavo.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius