Meras Šarūnas Vaitkus 100 metų jubiliejaus proga pasveikino palangiškę Malviną Martinkienę

"Palangos tilto" informacija, 2021-09-27
Peržiūrėta
1901
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Meras Šarūnas Vaitkus 100 metų jubiliejaus proga pasveikino palangiškę Malviną Martinkienę
Meras Šarūnas Vaitkus 100 metų jubiliejaus proga pasveikino palangiškę Malviną Martinkienę

„Šiandien – ypatinga diena, kurią būtų galima pavadinti sveikinimų diena. Už nuoširdų darbą dėkojome bei profesinės šventės proga sveikinome Palangos ir Šventosios socialinius darbuotojus, taip pat – Pasaulinę turizmo dieną minintį Turizmo informacijos centro kolektyvą, tačiau buvo ir dar viena – ypatinga – proga: šiandien 100 metų jubiliejaus proga pasveikinau palangiškę Malviną Martinkienę,“ – pirmadienį, rugsėjo 27 dieną, savo Facebook paskyroje parašė miesto meras Šarūnas Vaitkus.

„Šimtas nugyventų metų yra ne tik įspūdingas skaičius, tai – ir sukaupta didžiulė patirtis, gyvenimiška išmintis, savo darbu įneštas didelis indėlis į mūsų visų šiandieną, o taip pat – daug meilės ir šilumos, išdalintos artimiesiems ir aplinkiniams. Nuoširdžiu linkiu, kad visas gėris, kurį išdalijote savo gyvenimo kalyje sutiktiems žmonėms, kasdien sugrįžtų Jums, gerbiama Malvina. Nuoširdžiausi Jums sveikinimai visų kurorto gyventojų vardu išskirtinio jubiliejaus – šimtmečio – proga,“ – dėkojo meras.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Antradienį, balandžio 1 d., Palangos meras Šarūnas Vaitkus pasveikino Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) šokių kolektyvą „Jūrė“ ir jos vadovę Janiną Serapinienę su 10-ties metų veiklos jubiliejumi.  „Ačiū, kad esate ir gyvuokite dar ne vieną dešimtmetį!“ – meras Š. Vaitkus paskelbė įraše Facebook. Radvilės Kucevičiūtės nuotraukos„Atsimenu, kai dar 2011-aisiais, kartu su bendraminčių komanda, apsisprendėme Palangoje įsteigti Trečiojo amžiaus universitetą (TAU), neabejojome, kad šis sprendimas pasiteisins. Tačiau dabar, nuo pirmųjų mokslo metų prabėgus dešimtmečiui, galiu drąsiai konstatuoti – tuometinis sprendimas ne tik pasiteisino, bet ir gerokai pranoko lūkesčius – tokio senjorų susidomėjimo tikrai nesitikėjome,“ –...


Penktadienį, balandžio 15 d., minint Tarptautinę kultūros dieną, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ir Savivaldybės administracijos  vadovai pasveikino bei išlydėjom gražių užtarnautų atostogų du mūsų miesto muzikos žiburius – Jūratę ir Jurgį Žalimus.


Antradienį, spalio 5 dieną, meras Šarūnas Vaitkus su mokytojo diena pasveikino tris Globos namuose gyvenančias pedagoges: Kostanciją, Ditą ir Birutę.


„Šiandien – ypatinga diena, kurią būtų galima pavadinti sveikinimų diena. Už nuoširdų darbą dėkojome bei profesinės šventės proga sveikinome Palangos ir Šventosios socialinius darbuotojus, taip pat – Pasaulinę turizmo dieną minintį Turizmo informacijos centro kolektyvą, tačiau buvo ir dar viena – ypatinga – proga: šiandien 100 metų jubiliejaus proga pasveikinau palangiškę Malviną Martinkienę,“...


Valstybės dienos proga Palangos meras Šarūnas Vaitkus su žmona Vilma antradienį, liepos 6-ąją, pakviesti į Prezidentūrą bendravo ir su Ukrainos Prezidentu Volodomyr Zelensky.


Palangos meras Šarūnas Vaitkus pirmadienį, birželio 21 dieną, pasveikino šventojiškę Janiną su 100 metų jubiliejumi.


Antradienį, balandžio 27 d., Palangos meras Šarūnas Vaitkus visus kurorto medikus pasveikino su Medicinos darbuotojų diena. „Šiandien kaip niekad aiškiai matome, koks sunkus ir atsakingas yra medikų darbas, ir koks neįkainojamas yra jūsų pasišventimas savo profesijai bei visiems pagalbos prašantiems žmonėms. Kasdien sunkiai dirbate tam, kad savo...


Buvęs Palangos miesto vyriausiasis architektas, vienas iš Palangos bendrojo plano autorių, Leonas Laimutis Mardosas mini garbingą 85 metų jubiliejų. Ta proga pirmadienį architektą pasveikino Palangos meras Šarūnas Vaitkus bei Savivaldybės tarybos narys Remigijus Alvydas Kirstukas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius