Meras Šarūnas Vaitkus: „Mieli pedagogai, visi jūs esate ir visuomet išliksite Mokytojai, verti didelio visuomenės dėkingumo ir pagarbos“

Palangos tiltas, 2021-10-05
Peržiūrėta
772
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Meras Šarūnas Vaitkus: „Mieli pedagogai, visi  jūs esate ir visuomet išliksite Mokytojai, verti didelio visuomenės dėkingumo ir pagarbos“

Mieli pedagogai,

knygos, sąsiuviniai, pirmosios raidės, rašytos dar netvirta vaikiška rašysena, skaičiai, teptuko potėpiai ar labai sunkiai išraitytas smuiko raktas... Daugybė klausimų, vaikiškos klaidos arba priešingai – atpildu už darbą tampantys mokinių atradimai, pačių padarytos išvados... Visa tai – jūsų kasdienybė. Net menkiausia mokinio pažanga jus pradžiugina, paglosto širdį ir suteikia naujų jėgų toliau su meile bei didžiule kantrybe dirbti itin svarbų darbą – būti Mokytoju. 

Būdami Mokytojais, jūs ne tik kasdien save dalijate kitiems – mažesniems, dar neturintiems pakankamo žinių bagažo bei gyvenimiškos patirties. Kartu su žiniomis jūs mokiniams atiduodate ir dalelę savo širdies, mokote ne tik kelti klausimus bei patiems rasti atsakymus, bet ir labai svarbių pamatinių dalykų – diegiate gyvenimiškas vertybes, mokote pagarbos, tolerancijos, padedate formuotis jaunoms asmenybėms. Jūs paimate savo mokinius už rankos ir palydite mokslo bei žinių keliu į ateitį – tą, kurią kurs jaunoji karta. 

Mieli Mokytojai, nesvarbu, ar šiandien stovite prieš klasę, ar, daug metų atidavę pedagogo darbui, jau užvėrėte ugdymo įstaigos duris – visi  jūs esate ir visuomet išliksite Mokytojai, verti didelio visuomenės dėkingumo ir pagarbos.

Sveikindamas profesinės šventės – Tarptautinės mokytojų dienos – proga nuoširdžiai linkiu, kad kiekvieną pedagogą kasdien džiugintų jo darbo vaisiai, lydėtų mokinių meilė ir pagarba. Te jūsų kasdienybę naujomis ryškiomis spalvomis nudažo auklėtinių pasiekimai, o asmeniniame gyvenime te visuomet tvyro ramybė, meilė ir sėkmė. 

Su Tarptautine mokytojų diena, mielieji. 

Palangos miesto savivaldybės tarybos ir administracijos vardu

meras Šarūnas Vaitkus

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šeštadienį, kovo 26 dieną, Palangos meras Šarūnas Vaitkus su žmona Vilma ir vaikais  pakvietė 40 karo pabėgėlių iš Ukrainos į popietę Palangoje –  pavakarieniauti ir pabendrauti. 


„Taip atrodytų naujoji būsimų savivaldybių valdžia, jei tokią įstatymo pataisą  palaimintų Seimas,“ – savo Facebook paskyroje įrašą antradienį, vasario 22 d., paliko Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus.


Į žinią Delfi.lt, kad, Palangą talžant didelei vėtrai, penktadienį, sausio 21 d., įgriuvo poilsio namai „Auska“, sureagavo Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, kuris penktadienį, sausio 21 d., vakare savo Facebook paskelbė tokį įrašą.


Dujų ir biokuro kainoms pasiekus rekordines aukštumas, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ramina miestelėnus, kad, jeigu šiluma kurorte ir brangs, kol kas neaišku kiek.


Mieli pedagogai! Būdami Mokytojais, jūs ne tik kasdien save dalijate kitiems – mažesniems, dar neturintiems pakankamo žinių bagažo bei gyvenimiškos patirties. Kartu su žiniomis jūs mokiniams atiduodate ir dalelę savo širdies, mokote ne tik kelti klausimus bei patiems rasti atsakymus, bet ir labai svarbių pamatinių dalykų – diegiate gyvenimiškas vertybes, mokote pagarbos, tolerancijos...


Gerbiami policijos pareigūnai, esate tikri Angelai sargai – tarsi nematomi, tačiau visuomet būnantys šalia ir prireikus ištiesiantys tvirtą pagalbos ranką.


Palangos meras Šarūnas Vaitkus antradienį, birželio 22 dieną, kreipėsi į visus Palangos ir Šventosios gyventojus, ragindamas neužmiršti brangiausio turto – savo sveikatos – ir skiepytis nuo koronaviruso.


Antradienį, balandžio 27 d., Palangos meras Šarūnas Vaitkus visus kurorto medikus pasveikino su Medicinos darbuotojų diena. „Šiandien kaip niekad aiškiai matome, koks sunkus ir atsakingas yra medikų darbas, ir koks neįkainojamas yra jūsų pasišventimas savo profesijai bei visiems pagalbos prašantiems žmonėms. Kasdien sunkiai dirbate tam, kad savo...


Vilniaus miesto savivaldybės valdomų sovietinių poilsio namų Palangoje, Vytauto g. 32, nuomos sutarties su UAB „Baltasis tigras“ pratęsimo svarstymas Vilnaus miesto savivaldybės Tarybos posėdyje prieš pat Kalėdas, gruodžio 23 d., įplieskė žiežirbų, o sostinės meras Remigijus Šimašius net žaibavo: „Kas vyksta su tuo pastatu, nepasikuklinčiau pavadinti, yra...


Trečiadienio vakarą S. Vainiūno meno mokyklos salėn susirinkusiems Palangos bendruomenės nariams miesto meras Šarūnas Vaitkus pristatė praėjusio pusmečio veiklos ataskaitą. Porą valandų trukusiame susitikime su gyventojais meras ne tik vardijo savo ir visos komandos – Tarybos ir Savivaldybės administracijos darbuotojų – atliktus darbus bei artimiausiu metu numatomus pradėti...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius