Miesto vadovai diskutavo su viešbučių ir restoranų atstovais

Palangos tiltas, 2016-02-25
Peržiūrėta
2250
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Miesto vadovai diskutavo su viešbučių ir restoranų atstovais

Praėjusį penktadienį viešbutyje „Vanagupė“ vyko Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos (VRA) inicijuotas kurorto viešbučių ir restoranų verslo atstovų susitikimas su Palangos miesto vadovais.
Šiame susitikime taip pat dalyvavo Viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Evalda Šiškauskienė, Palangos turizmo informacijos centro vadovė Egidija Smilingienė, Valstybės įmonės Lietuvos oro uostų Palangos filialo direktorius Marius Gelžinis. Palangos miesto savivaldybei atstovavo meras Šarūnas Vaitkus, administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė, Rinkliavų skyriaus vedėja Žaneta Žulkuvienė, vyriausioji specialistė Asta Mordvinukienė bei Ekonominės plėtros skyriaus vedėja Ramunė Olšauskaitė-Urbonienė.
Kurorto meras Š. Vaitkus susirinkusiems pristatė per trejus paskutinius metus kurorte įvykdytus bei šiuo metu vykdomus investicinius projektus, naujausias ir dar planuojamas verslo atstovų investicijas į sveikatinimo, gydyklų bei pramogų objektus, taip pat – artimiausių metų Palangos plėtros planus.
Savivaldybės administracijos Rinkliavų skyriaus specialistė A. Mordvinukienė kurorto verslininkams pristatė lėšų, gautų iš vietinės rinkliavos už naudojimąsi viešąja turizmo ir poilsio infrastruktūra, surinkimo ir panaudojimo ataskaitą, o Ekonominės plėtros skyriaus vedėja R. Olšauskaitė-Urbonienė – Palangos miesto turizmo rinkodaros strategiją: tikslus, kryptis ir uždavinius, taip pat – bendradarbiavimo su verslo atstovais galimybes.
Palangos oro uosto direktorius M. Gelžinis VRA atstovams pristatė keleivių srautų iš Palangos oro uosto augimo tendencijas bei šių metų skrydžių geografijos plėtros planus.
Susitikimo metu E. Šiškauskienė pripažino – Palangos investiciniai projektai įspūdingi, ir VRA galėtų padėti skleisti šią verslui aktualią informaciją. VRA atstovų ir politikų bendradarbiavimas, asociacijos prezidentės nuomone, būtų abipusiai naudingas. Kaip pavyzdį E. Šiškauskienė paminėjo Palangos miesto Tarybos nario ir buvusio Seimo nario Vaidoto Bacevičiaus pastangas bei indėlį sprendžiant lengvatinio PVM tarifo taikymo viešbučiams klausimą. Pasiektas viešbučiams palankus sprendimas, pasak E. Šiškauskienės, jau davė akivaizdžių teigiamų rezultatų, tad ateityje vertėtų galvoti apie galimybę lengvatinį PVM taikyti ir viešojo maitinimo įstaigoms.
Kalbėdama apie vadinamąjį „pagalvės“ mokestį, kurį moka visuose šalies kurortuose bei didžiausiuose Lietuvos miestuose apsistojantys svečiai, E. Šiškauskienė pabrėžė, jog spręstinų klausimų šioje sferoje yra, ir tai – ne tik rinkliavos dydis. Vienas iš spręstinų – būtinybė labai aiškiai atskirti ilgalaikę ir trumpalaikę patalpų nuomą.
O siekiant išspręsti ne visos šalies, o vietos verslininkams aktualius klausimus, E. Šiškauskienės teigimu, būtų tikslinga VRA atstovų ir miesto vadovų susitikimus rengti dažniau. Tokių susitikimų, kuriuos pagal poreikį inicijuotų verslininkai, metu būtų ne tik pasikeičiama informacija, bet ir diskutuojama dėl planuojamų priimti verslui aktualių sprendimų, išsakomi pageidavimai, problemos bei aptariamos galimybės jas spręsti.
Siūlymas rengti reguliarius kurorto vadovų ir vietos verslininkų susitikimus sulaukė tiek VRA, tiek ir Savivaldybės atstovų pritarimo. Meras Š. Vaitkus sutiko su VRA atstovų nuomone, vienas iš susitikimų galėtų būti skirtas aptarti iš rinkliavos už naudojimąsi viešąja turizmo ir poilsio infrastruktūra gautų lėšų panaudojimo galimybes.

Palangos miesto sav. inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos viešbučių ir restoranų asociacija (PVRA) Palangos asmens sveikatos priežiūros centrui (PASPC) padovanojo modernų ir patogų bekontaktį kūno temperatūros detektorių, į kurį yra integruotas automatinis rankoms skirto higieninio dezinfekcinio skysčio dozatorius. Bendra paramos vertė – 2602 eurų. „Vis dar tebesitęsiančios ekstremalios situacijos ir karantino metu tai...


Informuojame, jog 2021 05 26 d. yra šaukiamas visuotinis Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos narių susirinkimas. Susirinkimo vieta: viešbutis "Grand Baltic Dunes", Birutės al.26, Palanga (konferencijų salė). Susirinkimo laikas: 13.00 val.


Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Ingrida Valaitienė tikina, kad dar per anksti įvertinti, ar lietuviai vis tik nuspręs sutikti šventes pajūryje.


Palangos „Rotary“ klubas (prezidentas Aloyzas Stonkus) bei Palangos viešbučių ir restoranų asociacija (prezidentė Ingrida Valaitienė) įteikė neįkainojamą dovaną gyvenimo saulėlydį globos namuose pasitinkantiems senukams – buvo padovanotos dvi 5500 eurų vertės daugiafunkcinės lovos ir čiužiniai.


Gerbiami, Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos nariai, Informuojame Jus, kad šaukiamas visuotinis Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos (buveinės adresas J.Basanavičiaus g.12, Palanga, įm.kodas: 152661146) narių susirinkimas. Susirinkimas įvyks: 2019 m. balandžio mėn.4 d. (ketvirtadienis), 14.00 val., Birutės al. 26, Palanga (Grand Baltic Dunes...


Praėjusią savaitę palangiškiai netikėtai sužinojo, kad gyvena labiausiai atsilikusiame Lietuvos kurorte. Šitaip laikraščio „Vakarinė Palanga“ žurnalistei aiškino su Palangos verslininkais susitikti atvykusi Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos (LVRA) prezidentė Evalda Šiškauskienė. „Į pajūrį atvažiavau vakare, ir...


Palangos miesto vadovai su aviakompanijos „Ryanair“ atstovais trečiadienį aptarė bendradarbiavimo galimybes rinkodaros srityje, didinant Palangos kurorto žinomumą Europoje. Susitikimo metu konstatuota – Palanga yra patraukli turistams, todėl būtina, pasinaudojus šiuolaikinėmis technologijomis bei organizuojant pažintinius turus žiniasklaidos atstovams, kuo plačiau...


Praėjusį penktadienį viešbutyje „Vanagupė“ vyko Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos (VRA) inicijuotas kurorto viešbučių ir restoranų verslo atstovų susitikimas su Palangos miesto vadovais.


Palangos viešbučių ir restoranų asociacija (PVRA) kartu su miesto savivaldybės Vaikų teisių apsaugos skyriaus specialistėmis gruodžio 22-ąją kavinėje-boulingePub „Riviera“ surengė labdaros vakarą mažas pajamas gaunančių Palangos šeimų vaikams. Kaip papasakojo PVRA prezidentas Darius Miklovas, vakare dalyvavo daugiau kaip 50 vaikučių iš 30 šeimų.


Vis aktyvesnės politikų, siekiančių patekti į Tarybą, agitacijos praėjusį antradienį persikėlė ir į Senąją gimnaziją, kur susirinkusių partijų atstovų nekantriai laukė būrys vyriausiųjų gimnazistų, troškusių gauti atsakymus į jų pateiktus klausimus. Nedrąsiai prasidėjęs pokalbis netruko peraugti į karštą diskusiją.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius