Miesto vizija – dėmesys sportui ir kultūrai

Dalia JURGAITYTĖ, 2009-02-16
Peržiūrėta
1951
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Išskirti objektai sportuoti Pasak mero, jis išskyrė tris etapus kuria linkme turi plėtotis Palanga. Kurortas, anot jo, turi tapti patrauklus ne tik pramogų atžvilgiu, bet, kad jame būtų suteiktos galimybės sportuoti bei stiprinti sveikatą. „ Perdavus stadioną koncesininkui, problema dėl jo atnaujinimo jau būtų išspręsta. Toliau dirbant šia linkme, ketinama sutvarkyti ir atnaujinti ne tik dviračių trasas, bet ir pasivaikščiojimų takus Pajūrio regioniniame parke bei besidriekiančiuose miškeliuose link Naglio kalno. Kalbant apie sporto bazių atnaujinimą, buvo išskirti miesto teritorijoje esantys objektai, kuriuose numatyta atnaujinti sporto bazes. Viena dalis, tai buvusi prie parko šokių aikštelė ir futbolo aikštė. Sutvarkius sklypą, planuojama įrengti stadioną su natūralia danga bei šalia jo sporto ir pramogų kompleksą. Kita dalis – „Baltijos“ vidurinės mokyklos teritorija. Čia turėtų atsirasti stadionas su dirbtine danga, sporto aikštynai, kuriuose galėtų treniruotis ir sportuoti šio kvartalo jaunimas,“- minėjo atnaujinamus objektus meras. Pasak V.Stalmoko, dar viena miesto dalis, kuri būtų skirta sporto reikmėms - V.Jurgučio mokyklos teritorija. Šalia jos atsirastų dengti teniso kortai, stadionas, bėgimo takai, mažojo futbolo aikštė. Tokiu būdu, turint tokias bazes, Palangoje galėtų būti organizuojamos tiek mūsų šalies klubų, tiek ir kitų šalių sportininkų stovyklos.

Ministras neprieštarauja Taip pat, pasak miesto vadovo, lankantis Vilniuje ir susitikus su Sveikatos apsaugos ministru Algiu Čapliku, kalbėta dėl buvusių purvo gydyklų perdavimo Palangai. Ministras sakė esąs nieko prieš. Tokių būdu šioje miesto dalyje atsirastų šiuolaikiškas kompleksas su SPA procedūromis bei baseinais.

Pinigų bus Pasidomėjus ar visoms šioms vizijoms atsiras lėšų, miesto vadovas tikino, kad projektavimui pinigų bus. Kalbėdamas apie kultūros objektus, meras sakė, jog svarstomas klausimas ir dėl Vasaros koncertų salės. Yra, anot V.Stalmoko, atlikta galimybių studija ir dabar svarbu kokį pasirinkti šio objekto valdymo modelį. Kad koncertų salė išsilaikytų, mąstoma kurti savivaldybės viešąją įstaigą bendradarbiaujant su Filharmonija.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite


Palangoje baigtas įgyvendinti kapinių plėtros projektas – esama kapinių teritorija buvo sutvarkyta ir pritaikyta laidojimo vietoms tarp Laidojimo namų, senųjų kapinių bei kapinių šiaurinėje pusėje.  


„Matyt, vėl užsitrauksiu nemalonę, bet tylėti negaliu, nes tai susiję su didžiausio Lietuvos kurorto turizmo sektoriaus išgyvenimo klausimu. Negaliu ramiai reaguoti į pranešimus, jog mūsų kurorto turizmo sektorius – viešbučiai, restoranai, kavinės – jau visai netrukus galimai masiškai užsidarys, nes tiesiog nėra kitos išeities. Ar tai kam nors rūpi?“ – savo Facebook įrašą, paskelbtą...


Penktadienį, balandžio 15 d., minint Tarptautinę kultūros dieną, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ir Savivaldybės administracijos  vadovai pasveikino bei išlydėjom gražių užtarnautų atostogų du mūsų miesto muzikos žiburius – Jūratę ir Jurgį Žalimus.


Palangos miesto savivaldybės taryba vakar, ketvirtadienį, patvirtino 2021 metų kurorto biudžetą. Numatoma, kad miesto biudžeto pajamos sieks 31 mln. 385 tūkst. eurų.


Gruodžio 14-18 dienomis Palangos miesto savivaldybės Tarybos nariai Bronius Vaitkus ir Justas Žulkus viešėjo Portugalijoje, Portimao, kur vyko konferencija, skirta urbanistinių (miesto) sporto šakų plėtojimui. B. Vaitkus ir J. Žulkus atsakė į „Palangos tilto“ klausimus.


Paskutinį rudens penktadienį Palangos sambo akademijos atstovai Ernestas Doržinkevičius, Algirdas Rasimas, Adrijus Kupstas su darbo vizitu lankėsi pas  Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamento direktorių Edį Urbanavičių.


Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos komanda, šalies „Sveikuolių sveikuoliai“ konkurse iškovojusi vicečempionų titulą, įspūdžiais pasidalijo miesto Savivaldybėje. Čia moksleivius bei mokytojus pasveikino bei kitąmet čempionų titulą iškovoti linkėjo mero pavaduotojas Saulius Simė.  


VšĮ Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro (KPVDPRC) Kurorto verslo skyriaus praėjusį penktadienį surengta konferencija „Darniojo turizmo plėtra Lietuvoje“ sukvietė visą būrį garbingų svečių – joje dalyvavo Švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis, Seimo narė Vincė Vaidevutė Margevičienė, Trakų rajono meras Vytautas Zalieckas...


Miesto vizija – dėmesys sportui ir kultūrai

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 02 16 | Rubrika: Miestas

Kas savaitę susitikime su spaudos atstovais miesto meras Vytautas Stalmokas supažindino su numatomais įgyvendinti projektais sveikatinimo, sporto, turizmo srityse.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius