„Mirmidonas“ kovotojai sėkmingai kovojo Latvijoje

Palangos tiltas, 2015-03-16
Peržiūrėta
1435
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Jonas Varaška (dešinėje)
Jonas Varaška (dešinėje)

Praėjusį šeštadienį Saldus mieste (Latvija), įvyko „FREO:JFX Fights 4“ turnyras. Jame dalyvavo ir Palangos miesto, Sveikatingumo ir sporto centro VšĮ „Mirmidonas“ mišrių kovos menų sportininkai – Jonas Varaška ir Jonas Kartavičius.
Abu kovotojai kovojo pagal skirtingas kovų taisykles. J. Varaška pirštines surėmė su vienu žymiu Latvijos boksininku Kaspars Atmats. Lietuvis sugebėjo įrodyti profesionaliam Latvijos kovotojui, kad nežiūrint į svorio skirtumą ir pasiekimų pranašumus, gali būti lygiavertis varžovas. Abiejų kovotojų kovą Latvijos publika palaikė ir stebėjo įdėmiai.
J. Kartavičius savo jėgas išbandė debiutinėje kovoje pagal MMA (mišrūs kovos menai) taisykles su Latvijos kovotoju Aleksandrs Skreivers.
Abiems Palangos miesto sportininkams teko nemažas iššūkis susikauti su savo priešininkais net iki 6 kg sunkesniais ir didesnę patirtį bei pasiekimus turinčiais kovotojais. Turnyras sportininkams suteikė labai svarbios patirties ir įgūdžių, bei gerą progą atlikti kontrolę prieš jau šį savaitgalį įvyksiantį atvirą Lietuvos brazilų džiudžitsu čempionatą Jurbarko mieste.

VšĮ „Mirmidonas“ inf.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Spalio 22 dieną Šakių mieste įvyko atviras Šakių rajono moksleivių dziudo čempionatas. Čempionate be Palangos dziudo imtynininkų įvairiuose amžiaus grupėse dalyvavo apie 230 imtynininkų iš Lietuvos bei Latvijos. Tokie čempionatai vieniems imtynininkams buvo geras jėgų išbandymas, kitiems tarpinio pasiruošimo etapas ruošiantis pagrindinėms šalies...


Palangos kultūros ir jaunimo centro moterų vokalinis ansamblis „Guboja“ sekmadienį nepoilsiavo – kolektyvas vyko į Plungę, kur dainavo vokalinių ansamblių konkurso „Sidabriniai balsai“ II ture.


Sausio 20-24 dienomis Portugalijos sostinėje Lisabonoje vyko Europos Brazilų džiu džitsu (Brazilian Jiu Jitsu) čempionatas, kuriame dalyvavo daugiau nei 3500 dalyvių. Jame jėgas išmėgino ir Palangoje esančio klubo „Roger Gracie Academy“ sportininkai.  


Praėjusį šeštadienį Saldus mieste (Latvija), įvyko „FREO:JFX Fights 4“ turnyras. Jame dalyvavo ir Palangos miesto, Sveikatingumo ir sporto centro VšĮ „Mirmidonas“ mišrių kovos menų sportininkai – Jonas Varaška ir Jonas Kartavičius.  


Palangos sporto centro jaunieji futbolininkai (treneris Arūnas Macius), gimę 2002–2003 metais, sėkmingai baigė Lietuvos mokinių 2014/2015 metų futbolo 9x9 čempionato Vakarų regiono pirmo rato varžybas.


Pašventinti dar trys paminkliniai akmenys, žymėsiantys LLA Žemaičių apygardos Kardo rinktinės Kartenos Buganto kuopos partizanų žūties vietas Kretingos rajone: Voveraičių miške, Balsiškių ir Lubių kaimuose.


„Shodan“ kovotojai – Olandijos karatė čempionate

"Palangos tilto" informacija, 2012 11 06 | Rubrika: Sportas

Olandijoje vykusiame atvirame kyokushin karate čempionate puikiai pasirodė kyokushin karate mokyklos „Shodan“ kovotojai. Šis tarptautinis turnyras kasmet vis sutraukia daugiau ir daugiau dalyvių – šiais metais jų susirinko apie 350, net iš 10 šalių. Šiais metais į šias varžybas „shodaniečiai“ keliavo pilnu autobusu...


Savaitgalį Vilniuje vyko atviras šio miesto karatė kiokušin čempionatas, kuriame dalyvavo virš 500 dalyvių iš 7 klubų. Karatė kiokušin mokyklai „Shodan” šiose varžybose atstovavę palangiškiai  iškovojo 8 aukso, 6 sidabro ir 7 bronzos medalius.


Gimnazistės sėkmingai įveikė esė konkursą

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 05 04 | Rubrika: Miestas

Palangos senosios gimnazijos moksleivės Marija Šiaučiūnaitė ir Jūratė Rėpšaitė pateikusios savo darbus konkursui „Patriotizmas Vinco Mykolaičio-Putino romane „Krizė“, sulaukė itin palankaus vertinimo, todėl buvo pakviestos į apdovanojimų ceremoniją vykusią Vilniuje. Patyrusios kūrybos ir laimėjimo džiaugsmą jaunosios palangiškės turėjo progą patirti naujų potyrių bei pasisemti kūrybinių...


Palanga sėkmingai pristatyta Maskvoje

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 03 24 | Rubrika: Miestas

Praėjusią savaitę Palangos delegacija, kurios sudėtyje buvo meras Vytautas Stalmokas, miesto Tarybos narys Remigijus Kirstukas, Turizmo informacijos direktorė Ala Valužienė bei centro vadybininkė Egidija Smilingienė, pristatė kurortą vykusioje vienoje iš didžiausių  tarptautinių turizmo parodų „MITT 2009“ Maskvoje, kurioje dalyvavo apie 3 tūkstančiai dalyvių iš šimto aštuoniolikos pasaulio...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius