„Mis Lietuva 2011” Ieva Gervinskaitė: „Niekada nebuvau kokia nors neeilinė“

Alfredas PUMPULIS, 2011-07-07
Peržiūrėta
1212
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Mis Lietuva 2011” Ieva Gervinskaitė: „Niekada nebuvau kokia nors neeilinė“

Lietuva turi naują gražuolę – „Mis Lietuva 2011”, vykusiame praėjusį trečiadienį Palangos vasaros estradoje,  tapo Mykolo Romerio universiteto būsima teisės ir valdymo trečiakursė Ieva Gervinskaitė. Dvidešimt vienerių mergina puikiai dainuoja, groja akordeonu ir fortepionu. Iš Skuodo rajono kilusi 177 centimetrų ūgio ir 58 kilogramų svorio I.Gervinskaitė taip pat mėgsta skaityti knygas ir svajoja apie asmeninę biblioteką. Ypač ji žavisi istorinės ir grožinės literatūros klasika. Po karūnavimo Ieva nepasididžiavo duoti vieną pirmųjų interviu „Palangos tiltui“.

 

Papasakokite koks buvo  jūsų kelias iki „Mis Lietuva“ rinkimų?

Užpildžiau anketą nieko  nesitikėdama. Kalbant žargonu, „iš lempos“. Po kurio laiko jau matavausi sukneles bei ilgas valandas repetavau pasirodymus. Dabar, kai  viskas jau praeityje, pamenu tik gerą. Juolab, kad nei didesnių intrigų nei kivirčų nekilo.

Ar nesinorėjo spjauti į visas sunkias  „Mis Lietuva“ repeticijas?

Atvirai pasakius, iš pradžių labai to norėjau,  nepasitikėjau savimi. Tačiau kiek vėliau, įsivažiavau ir „persilaužiau“.

Ar gerbėjai po konkurso jūsų aršiai nepuolė? Kaip nuo jų gynėtės?

Esu karūnuota vos kelias dienas, tad gerbėjų pulkų dar nemačiau. O kam čia gintis? Jei žmogus sako gražesnį žodį, kiekvienai merginai turėtų būti malonu.

Ar nebijote užgriūsiančio dėmesio  ir populiarumo? Gal tai jums ne naujiena?

Žinoma, naujiena. Buvau nieko neišsiskirianti mergina, o dabar sulaukusi tokio dėmesio... Tikiuosi tai nesukels problemų  gyvenant savo gyvenimą.

Kuo svajojote  būti vaikystėje?

Net nežinau.  Kiek pamenu, maža būdama svajojau tapti mokytoja. Nebuvau  kažkokia neeilinė, mano svajonės buvo  kaip ir visų kitų.  Kai kurie svajoja apie astronauto karjerą, ar prezidento darbą. Aš buvau ne tokia.

Kaip jus auklėjo tėvai?

Tėvai mane iki penkiolikos metų laikė ant gan „trumpo pavadžio“. Kol išvažiavau mokytis į Klaipėdą, kur gavau „laisvę“. Manau, tėvai išleisdami mane mokytis turėjo savus lūkesčius ir aš juos išpildžiau.

Koks prisiminimas jums pats nemaloniausias, maloniausias?

Turėjau gan berniukišką vaikystę, kadangi augau apsupta krūvos brolių. Pamenu kaip karstydavausi po medžius, praktiškai juose gyvenau. Žinoma ir pasipešdavau su broliais, o kam taip nėra buvę, bet viskas baigdavosi laimingai, tad  nelaimingo atsiminimo iš vaikystės net neturiu.

Kaip jums sekėsi mokykloje?

Visada buvau protinga, bei viena iš pirmųjų. Pasitaikydavo, kad vaikinai mokykloje pasikviesdavo mane išgerti kavos, ar pasakydavo gražų komplimentą. Tai tikrai paglostydavo savimeilę.

Ar turite vaikiną? Koks jūsų vaikino idealas?

 Neturiu. Ir standartų vaikinui nemodeliuoju. Būna juk taip, kad žmogus turi savo „idealo“ standartus, o vieną dieną suvokia, kad gyvena su žmogumi, kuris visiškai jų neatitinka. Tokios pat nuomonės laikausi ir aš. Idealo neturiu. Visiškai nesvarbu, jis bus aukštas ar žemas, tamsių ar šviesių plaukų... Visų pirma, tas žmogus turi būti mano draugas, aš juo turiu pasitikėti,   kuris mokėtų pasijuokti iš mano „nesąmonių“.

 Kuo užsiimate laisvalaikiu?

Pastaruosius metus gyvenu gan ramų gyvenimą. Matyt pasenau. Tačiau draugams  bei knygoms visada atrandu laiko, kad ir kaip būčiau užsiėmusi. Labai mėgstu skaityti. Paskutinė knyga, kuri man pasirodė verta dėmesio - „Silva Rerum“.

Kaip vertinate laiškus su meilės prisipažinimais, kuriuos gaunate?

Tokių  laiškų dažnai nepasitaiko. Galiu patikinti.

Kiek laiko praleidžiate prie veidrodžio per dieną? Sporto salėje? Ar tai jums svarbu?

Pastarosiomis dienomis, visiškai neturiu laiko žvilgtelėti į veidrodį. Dieną po konkurso, miegojusi vos kelias valandas, į veidrodį užmečiau akį tik dviems minutėms.  Taip pat kažkada sportavau aerobiką, taip pat praktikavausi treniruoklių salėje. Svarbu užsiimti veikla, kuri skatintų gerą savijautą.

 Ačiū už atsakymus. Sėkmės!

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Metams skaičiuojant paskutines dienas, gruodžio 30 dieną, Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos aktų salėje vyko 2011-ųjų metų geriausių Palangos miesto sportininkų pagerbimo renginys. Sportininkus sveikino ir atminimo dovanas bei padėkas įteikė miesto vicemeras Saulius Simė, mero patarėja Karolina Kubeldzienė ir Švietimo skyriaus vedėja Laima Valužienė. Geriausių miesto sportininkų bei...


Laikrodžio rodyklėms slenkant prie 2011-ųjų pabaigos, prisiminkime svarbiausius bei ryškiausius į istoriją nueinančių metų įvykius, kurie buvo svarbūs kurorto ir mūsų visų, palangiškiai, gyvenimui. Net didžiausi niurzgliai turėtų sutikti, kad Palanga 2011 – keitėsi: gražėjo, tapo mielesnė ir, svarbiausia, klojo pamatus dar didesniems kurorto projektams, kurie mūsų miesto...


Masinė jaunimo mankšta „Augsiu aktyvus 2011“, vykusi šių metų spalio 21 d. 11 val. šalies ugdymo įstaigose, taip pat ir Palangoje, pripažinta Lietuvos rekordu. Rekordus registruojanti agentūra „Factum“ šią mankštą, kuria siekta atkreipti jaunimo dėmesį į būtinybę gyventi aktyviau, pripažino masiškiausia mankšta....


„Novelės Ruduo 2011“ pasiekė ir Palangą

Alfredas PUMPULIS, 2011 11 24 | Rubrika: Kultūra

Nuvilnijusi per Klaipėdos rajoną - Skuodą, Kretingą, Endriejavą - „Novelės Ruduo 2011“ pasiekė ir Palangą - Palangos savivaldybės Viešojoje bibliotekoje susirinkusieji galėjo pasiklausyti ne tik autorių rašytų novelių, bet ir užduoti jiems klausimų apie kūrybą.


Liepos 6-tą dieną buvo išrinkta „Mis Lietuva 2011“. Grožio konkursas, kuriame dalyvavo 14 merginų, vyko Palangos vasaros estradoje ir priviliojo daug smalsių žiūrovų. Gražiausia Lietuvos mergina tapo 21-erių vilnietė Ieva Gervinskaitė.  Sužinojusi komisijos bei žiūrovų verdiktą, mergina neslėpė džiaugsmo ir  nuostabos. Kaip ji pati kukliai teigė, laimėtoja turėjo būti kita...


Lietuva turi naują gražuolę – „Mis Lietuva 2011”, vykusiame praėjusį trečiadienį Palangos vasaros estradoje,  tapo Mykolo Romerio universiteto būsima teisės ir valdymo trečiakursė Ieva Gervinskaitė. Dvidešimt vienerių mergina puikiai dainuoja, groja akordeonu ir fortepionu. Iš Skuodo rajono kilusi 177 centimetrų ūgio ir 58 kilogramų svorio I.Gervinskaitė...


Įvyko susitikimas-diskusija „2011-Pasauliniai veterinarijos metai“

Palangos miesto VMVT Vyriausioji veterinarijos gydytoja-inspektorė Marija Valauskienė, 2011 05 05 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto savivaldybės administracijos švietimo skyriaus salėje, pažymint 250-ąsias veterinarijos profesijos metines, vyko susitikimas-diskusija „2011-Pasauliniai veterinarijos metai“.


Praėjusį šeštadienį visoje Lietuvoje vyko švarinimosi akcija „Darom 2011“, kurios metu plušėjo visi neabejingi gamtai, aplinkai, kurioje visi drauge gyvenam. Ši akcija sėkmingai įgyvendinama jau ne vienerius metus ir kaskart susilaukiama vis didesnio būrio žmonių. Šiemet buvo skatinama ne vien susitvarkyti, bet tuo pačiu ir rūšiuoti atliekas.


Didelių iečių laužymo dėl koalicijos sutartį pasirašiusių partijų programinių nuostatų derinimo nebuvo – vakar po centro-dešiniųjų partijų koalicijos 2011-2015 metų programa parašus baigė suraityti paskutiniai naujosios savivaldybės Tarybos kadencijos valdančiosios daugumos nariai, kurių, kaip žinia, yra 15. S. Kulikauskienė yra išvykusi, todėl ant partijų suderintos programos prie jau...


Savaitės pulsas (2011-01-08)

Linas Jegelevičius, Ugnė Raudytė, Rasa Gedvilaitė, 2011 01 09 | Rubrika: Miestas

Savaitės pulsas (2011-01-08). Savivaldybės internetinė svetainė neatitinka reikalavimų.  Moldavai Palangoje. Sveikuolių negąsdina joks oras. Moksleivių klube atsisveikinta su eglutėmis: Tautinių šokių kolektyvų – jaunųjų narių bei „Bočių“, kuriems vadovauja Janina Serapinienė ir Rimas Tranauskas, aktyvumo dėka visi drauge dainavo ir šoko, aplinkosaugininkas...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius