Miške prie Panevėžio – palangiškio lavonas

Linas JEGELEVIČIUS, 2010-07-09
Peržiūrėta
1608
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Viename iš šalia Panevėžio miesto esančių miško masyvų,  Panevėžio apskrities policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (ONTB) pareigūnai atkasė nužudytų 26 metų amžiaus jaunuolių kūnus. Paaiškėjo, kad tai – neseniai dingusio panevėžiečio Mindaugo  Diržinausko ir palangiškio Tado Lukaičio kūnai.

 

Kaip praneša Panevėžio apskrities policija, birželio 29 dieną į policiją kreipėsi abejų vyrų  artimieji ir pranešė, kad nuo birželio 27 dienos į namus negrįžta anksčiau minėti vyrai.

Artimieji nurodė, kad jie birželio 27 dieną, apie antrą valandą, nepažįstamų asmenų buvo išvesti iš vieno buto Panevėžyje, Nemuno gatvėje. Buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto laisvės atėmimo.

M. Diržinausko ir T. Lukaičio ieškojo gausios Panevėžio policijos pajėgos, buvo keliamos ir tikrinamos įvairios versijos, atliekamos kratos, bet veltui.

Liepos 2 dieną, 15 valandą, viename iš šalia Panevėžio miesto esančių miško masyvų ONTB pareigūnai atkasė nužudytų jaunuolių kūnus. Ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto laisvės atėmimo perkvalifikuotas į tyrimą dėl nužudymo. Už tokį nusikaltimą gresia laisvės atėmimas nuo 8 iki 20 metų arba laisvės atėmimas iki gyvos galvos.

Paaiškėjo, kad vienas iš nužudytųjų vyrų – palangiškis Tadas Lukaitis. Šis vyras yra gerai žinomas Palangos policijos pareigūnams. Kaip sakė Palangos policijos komisariato viršininkas Jurgis Kažys, T. Lukaitis anksčiau buvo teistas už vagystes.

Kai kuriais duomenimis, T. Lukaitis buvo įtariamasis parduotuvės „Du broliai“ vagystėje.

Paskelbus informaciją apie nužudymus, interneto erdvėje pasipylė įvairių įtarimų dėl motyvų. Manoma, kad jauni vyrai galėjo būti įsipainioję ir į prekybą narkotikais.

Kol vyksta ikiteisminis tyrimas, pareigūnai nenori plačiau komentuoti žinomų nusikaltimo detalių.

Žiauriai nužudytų jaunų vyrų kūnus Panevėžio kriminalistai aptiko netoli Panevėžio esančiame Paežerių miške.

Policijos pareigūnai jau sulaikė vieną įtariamąjį žmogžudyste  - 25-erių metų Panevėžio rajono gyventoją. Pareigūnai ieško dar dviejų įtariamųjų – Panevėžio rajono gyventojo Sauliaus Vidugirio (g. 1969 m.), anksčiau teisto už vagystes, plėšimą, chuliganizmą. Panevėžio miesto apylinkės teisme dabar nagrinėjama baudžiamoji byla dėl neteisėto laisvės atėmimo, kurioje vienas iš įtariamųjų – S. Vidugiris. Taip pat ieškomas panevėžietis Edvinas Stankevičius, (g. 1988 m.), anksčiau teistas už vagystę.

Kaip vakar „Palangos tiltui“ sakė Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viešųjų ryšių specialistė Regina Bučinskienė, įtariamieji vakar dar nebuvo surasti.

ONTB pareigūnai prašo gyventojų, pastebėjusių įtariamuosius, žinančių, kur jie slapstosi, pranešti tel. 112 arba anoniminiu telefonu (8 45) 503 333. Už vertingą informaciją bus atlyginta. Pareigūnai garantuoja anonimiškumą.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

2022 m. rugsėjo 19 – 25 d. vykdytas policines priemones Klaipėdos apskrities VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai iš viso nustatė 501 KET pažeidimą, tarp jų – 11 neblaivių vairuotojų.     


Klaipėdos apskrities VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai per 2022 m. rugsėjo 12 - 18 d. vykdytas priemones iš viso užfiksavo 381 KET pažeidimą, tarp jų – net 11 neblaivių vairuotojų.     


2022 m. liepos 17 d. Klaipėdos apskrities VPK kelių policijos skyriaus pareigūnai, vykdydami priemones, skirtas vairuotojų blaivumo kontrolei, vien Palangoje ar kurorto prieigose Klaipėdos rajone, nustatė 10 neblaivių vairuotojų.


Per ilgąjį šventinį savaitgalį, 2022 m. birželio 24 – 26 d., vykdytas priemones Klaipėdos apskrities VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai nustatė 25 neblaivius vairuotojus.


Vasara daugeliui neatsiejama nuo maudynių ir poilsio gamtoje. Klaipėdos apskrities pareigūnai ragina prie vandens pramogauti saugiai ir atsakingai.


2022 m. gegužės  9 – 15 d. sustiprintą vairuotojų blaivumo kontrolę visoje Klaipėdos apskrityje vykdę kelių policijos pareigūnai iš viso užfiksavo 278 KET pažeidimus. Nustatyta net 12 neblaivių vairuotojų.


Gerbiami policijos pareigūnai, esate tikri Angelai sargai – tarsi nematomi, tačiau visuomet būnantys šalia ir prireikus ištiesiantys tvirtą pagalbos ranką.


Palangos policijos komisariato pareigūnai prašo pagalbos ieškant dingusio 1963 m. gimusio Aido Bendoraičio. Asmuo dingo dar 2018 m., turima duomenų, jog asmuo galėjo būti Palangoje ar Klaipėdoje. Turinčius duomenų apie galimą A.Bendoraičio buvimo vietą, prašome susisiekti su tyrėja el.p. [email protected] tel. 870064741, 864595172


Raimundas Palaitis – dabar Vidaus reikalų ministras. Bet prieš penkiolika metų, prieš pradėdamas kopti karjeros laiptais, jis buvo maklerių kontoros vadovas. Liaudyje makleris dažniau reiškia, paprastai kalbant, vertelgą ar, dar blogiau, sukčių. Būtent tokiu dabartinį ministrą iki šiol laiko 75-erių metų palangiškis Steponas Petreikis, kuris teigia...


Miške prie Panevėžio – palangiškio lavonas

Linas JEGELEVIČIUS, 2010 07 09 | Rubrika: Kriminalai

Viename iš šalia Panevėžio miesto esančių miško masyvų,  Panevėžio apskrities policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (ONTB) pareigūnai atkasė nužudytų 26 metų amžiaus jaunuolių kūnus. Paaiškėjo, kad tai – neseniai dingusio panevėžiečio Mindaugo  Diržinausko ir palangiškio Tado Lukaičio kūnai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius