NATO Pajėgų Integravimo Vienetas Lietuvoje lankysis Palangoje

Palangos tiltas, 2016-06-27
Peržiūrėta
1406
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

NATO Pajėgų Integravimo Vienetas Lietuvoje lankysis Palangoje

Birželio 29 dieną Palangoje lankysis NATO Pajėgų Integravimo Vieneto (NPIV) Lietuvoje karininkai ir seržantai iš įvairių NATO valstybių. Tęsdami pažinčių su visuomenės ir verslo atstovais programą, NATO atstovai lankysis Palangos oro uoste, Reabilitacijos ligoninėje bei Palangos savivaldybėje. NPIV Lietuvoje delegaciją sudaro karininkai ir seržantai iš 10 NATO valstybių: Belgijos, Čekijos, Danijos, Italijos, Junginės karalystės, Kanados, Lietuvos, Nyderlandų, Portugalijos ir Slovakijos.
Lankydamiesi Palangos savivaldybėje NPIV Lietuvoje atstovai pristatys visuomenei NPIV Lietuvoje atsiradimo prielaidas, vieneto vykdomas funkcijas bei užduotis. Taip pat pasidalins savo įžvalgomis apie NATO nuolatinio buvimo Lietuvoje svarbą. Vizito metu NPIV Lietuvoje delegacija taip pat turės galimybę susitikti su Palangos miesto vadovybe bei įvairių savivaldos institucijų, mieste veikiančių įmonių atstovais, geriau susipažinti su Lietuvos savivaldos sistema, taip pat ir su pajūrio regiono ypatumais bei svarba. Šis susitikimas vyks birželio 29 dieną, trečiadienį, 9 val. Palangos gintaro muziejuje ir yra atviras visuomenei. Visus norinčius kviečiame atvykti ir dalyvauti renginyje, renginio pradžia – 9 val.
Vėliau NPIV Lietuvoje delegacija lankysis Palangos oro uoste, kuris šiuo metu yra vienas iš labiausiai besiplečiančių Lietuvos oro uostų. NPIV Lietuvoje atstovų vertinimu, NATO ypač aukštos parengties pajėgų atvykimo į Lietuvą atveju Palangos oro uostas gali būti naudojamas strateginiam pajėgų transportavimui. Susitikimo metu svečiai ne tik pristatys savo vieneto vykdomas funkcijas bei užduotis, bet ir susipažins su esamais oro uosto pajėgumais bei su numatoma jo plėtra.
Vizito Palangoje pabaigoje svečiai lankysis Palangos reabilitacijos ligoninėje, susipažins su jų turimais pajėgumais bei pristatys medicininės paramos teikimo į Lietuvą atvykstantiems NATO pajėgų kariams teikimo ypatumus.
NPIV Lietuvoje vadas pulkininkas Jakobas Larsenas mano, jog kariškiai turi labai glaudžiai dirbti su visuomene, verslo profesionalais bei įvairiomis organizacijomis. NPIV Lietuvoje vadas yra įsitikinęs, jog be visuomenės paramos, supratimo ir atsidavimo, nei vienos valstybės kariuomenė nėra pakankamai stipri ir pajėgi įgyvendinti savo misiją. Dėl to pulkininkas Jakobas Larsenas džiaugiasi turėdamas galimybę susipažinti su Palangos miesto savivaldybe, organizacijomis bei verslo atstovais, ir taip tęsti pažinčių su visuomenės ir verslo atstovais programą.

Organizatorių inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė penktadienį, lapkričio 19 d., lankysis Palangoje.


Nacionalinio kraujo centro (NKC) vakcinavimo turas per Lietuvą šią savaitę lankysis Alytuje, Mažeikiuose, Trakuose, Palangoje.


Asociacijos „Karinių jūrų pajėgų karininkų klubas" dėka buvo įgyvendinta Lietuvos kariuomenės vado iškelta idėja - Lietuvos kariuomenės dienos proga organizuoti dovaną Palangos miestui ir įrengti kryprodę link skulptoriaus Jono Jagėlos sukurto paminklo „1918–1991 m. Žemaitijos kariams savanoriams atminti". Kryprodė pastatyta netoli vieno gražiausių Palangos...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Rugsėjo 5-27 dienomis Karinės jūrų pajėgos kartu su JAV kariais vykdys Baltijos jūros pakrantės ir jūros dugno apžiūros darbus. Darbų vykdymas numatomas šviesiu paros metu (6-22 val.). Darbų metu Baltijos jūros priekrantės zonoje (Kunigiškių, Nemirsetos, Melnragės paplūdimių prieigose) plaukios Karinių jūrų pajėgų valtis su įgula bei dugno tyrimo įranga. Tuo pačiu metu...


Vilnietė astrologė Lilija Banaitienė, žinoma dėl astrologinių prognozių „Respublika“ savaitgalio leidinyje „Laisvalaikis“, liepos 7 d. lankysis Palangoje, kur ji pageidaujantiems sudarys asmeninius astrologinius horoskopus ir atliks astrologinius skaitymus. L. Banaitienė sutiko atsakyti į „Palangos tilto“ klausimus.


Palangos meras Šarūnas Vaitkus ir Lietuvos kariuomenės (LK) Krašto apsaugos Savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-ioji rinktinės vadas pulkininkas leitenantas Aristidas Gerasimavičius ketvirtadienį pasirašė bendradarbiavimo sutartį.


Birželio 29 dieną Palangoje lankysis NATO Pajėgų Integravimo Vieneto (NPIV) Lietuvoje karininkai ir seržantai iš įvairių NATO valstybių. Tęsdami pažinčių su visuomenės ir verslo atstovais programą, NATO atstovai lankysis Palangos oro uoste, Reabilitacijos ligoninėje bei Palangos savivaldybėje. NPIV Lietuvoje delegaciją sudaro karininkai ir seržantai iš 10 NATO valstybių:...


Palangos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas” „Žiogelių” grupės vaikai (5-6 m.) ir pedagogai gali tik pasidžiaugti gražiu bendradarbiavimu su tėveliais. Baigiantis mokslo metams „Žiogelių“ grupės auklėtinio Herkaus tėtis inicijavo išvyką į Karinių oro pajėgų aviacijos bazės pirmą paieškos ir gelbėjimo darbų postą Nemirsetoje....


Vilnietė astrologė Lilija Banaitienė, žinoma dėl astrologinių prognozių „Respublika“ savaitgalio leidinyje „Laisvalaikis“, birželio pradžioje lankysis Palangoje, kur ji pageidaujantiems sudarys asmeninius astrologinius horoskopus ir atliks astrologinius skaitymus. L. Banaitienė sutiko atsakyti į „Palangos tilto“ klausimus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas