NAUJIENŲ PABIROS

Palangos tiltas, 2014-07-10
Peržiūrėta
368
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

NAUJIENŲ PABIROS

Europos vicečempionai: Birželio 26 – liepos 5 d. Ostravoje (Čekija) vyko Europos senjorų krepšinio čempionatas, kuriame dalyvavo Austrijos, Estijos, Latvijos, Rusijos, Suomijos ir Lietuvos komandos. Turnyre be konkurencijos žaidė ir JAV krepšininkai, tačiau šios varžybos turnyrui jokios įtakos neturėjo.

Lietuvos senjorų - kuriems per 70 metų - komandai, atstovavo Klaipėdos „Neptūniečių“ klubo žaidėjai, kurių tarpe ir palangiškis K. Pesys, daug metų gynęs Klaipėdos garbę. Be klaipėdiečių į rinktinę buvo pakviesti 4 kauniečiai ir 3 vilniečiai.

Sužaidus pogrupių varžybas, Lietuvos senjorų rinktinė „Neptūniečiai“ pateko į finalą ir po pratęsimo nusileidusi Latvijai iškovojo sidabro medalius.

„Važiuojame medalių ir parvešime, tik negalių pasakyti, kokios spalvos“ – teigė jie išvykdami, tad savo pažadą ištesėjo.

 

Patruliuoja su šunimis: įsibėgėjus vasarai, į Palangą atvyksta vis daugiau poilsiautojų, tačiau kai kuriems atostogos apkarsta, nes paskui juos „dirbti” atvyksta ir asmenys, kurie vykdo nusikalstamas veikas.

Siekiant užtikrinti poilsiautojų ir vietos gyventojų saugumą, užkardyti nusikalstamas veikas, Palangos miesto policijos pareigūnams talkina kolegos iš visos Lietuvos.

Nuo vasaros pradžios Palangos mieste papildomai dirba viešosios policijos patruliai iš kitų apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų, Lietuvos policijos mokyklos pareigūnai ir Klaipėdos apskrities VPK struktūrinių padalinių kriminalinės policijos ir prevencijos padalinių pareigūnai.

Policijos pajėgų sustiprinimui pasitelkta ir Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimo centro Kinologijos valdybos Kinologinės veiklos skyriaus pareigūnai su tarnybiniais šunimis. Jie dalyvauja organizuojamose prevenciniuose renginiuose, padeda atskleisti nusikalstamas veikas, užtikrina visuomenės saugumą ir viešąją tvarką. Tarnybiniai šunys panaudojami pėdsekystei, žmogaus, narkotinių ir psichotropinių, sprogstamųjų medžiagų, dingusių daiktų paieškai, sulaikant įtariamąjį. Pareigūnai su tarnybiniais šunimis patruliuoja ir atokesnėse vietose, automobilių stovėjimo aikštelėse, daugiabučių namų kiemuose, parkuose.

 

Nelegali prekyba: praėjusį savaitgalį Palangos miesto policijos komisariato prevencijos padalinio pareigūnai Palangos paplūdimyje tikrino, kaip prekiautojai laikosi prekybos viešosiose vietose tvarkos.

Patruliuojant paplūdimyje pastebėta, kad vyriškis iš pakrantėje stovinčios valties pardavinėja žuvį, o policijos pareigūnui paprašius pateikti prekybai skirtą leidimą, to padaryti negalėjo. Prekeiviui surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas.

Policijos pareigūnai primena, kad pagal Palangos viešosiose vietose prekiauti ar teikti paslaugas be leidimo draudžiama. Atsakomybė už šių draudimų nesilaikymą numatyta LR ATPK: prekybos viešosiose vietose taisyklių pažeidimas užtraukia baudą nuo 20 Lt iki 100 Lt.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Sėkmingas palangiškės startas Korėjoje

Romualdas RIMA, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Senosios gimnazijos dešimtokė Emilija Rukšėnaitė vis dar gyvena įspūdžių, kuriuos parsivežė iš Pietų Korėjos, nuotaikomis. Praėjusių metų gruodžio pradžioje mergina dalyvavo  Pietų Korėjoje  Changwon mieste vykusioje 5 – ojoje tarptautinėje jaunimo mokslo olimpiadoje. Palangiškė buvo viena iš šešių šalies moksleivių, atstovavusių Lietuvą.


Kainų spyris keliaujantiems

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Iš po Naujametinių kaukių į dienos šviesą išlindo mūsų naujos valdžios sprendimai. Abejotini ar ne, po sausio pirmosios jie tapo realūs. Kainos kandžiojasi, šokinėja ir gąsdina.


Valdžia pamalonino didžiausias kurorto įmonės

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Paskutiniosiomis praėjusių metų dienomis posėdžiavusi kurorto valdžia, nepaisant sudėtingos ekonominės situacijos, nusprendė suteikti mokesčių lengvatas, kurių prašė savivaldybės teritorijoje registruotos įmonės.


Kasmet  Savivaldybės biudžetinių įstaigų ir organizacijų vadovai skatinami personaliniais priedais prie atlyginimų. 50 proc. dydžio priedai buvo skiriami Palangos ir Šventosios kultūros, Socialinių paslaugų centrų, Sporto mokyklos, Viešosios bibliotekos, Botanikos parko, Globos namų direktoriams, kurių nustatytas tarnybinis atlyginimo koeficientas skirtingas.


Palangiškiai – už santuoką ir lietuviškumą

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Pirmosios Naujų metų dienos – ne tik žvilgsniui į ateitį, bet ir senųjų metų apžvalgai. Palangos miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje „Palangos tiltas“ kalbėjosi su skyriaus vedėja Vida Buivydiene apie praėjusius metus – vedėja jau kone tris dešimtmečius yra palangiškių gyvenimo pokyčių liudininkė.


Paskutiniajame praėjusių metų miesto Tarybos posėdyje patvirtintas kurorto Savivaldybės trejų metų strateginis veiklos planas. Tai detalus institucijos darbo planavimo dokumentas, kuriame, išanalizavus situaciją, suformuluoti Savivaldybės strateginiai tikslai, uždaviniai ir priemonės bei numatyti vykdomų programų finansavimo šaltiniai.


Kas saugos mirusiųjų palaikus?

„Palangos tilto“ informacija, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Šiandien 11 val. Klaipėdos apskrities viršininkas Arūnas Burkšas organizuoja pasitarimą dėl mirusiųjų saugojimo ir mirties priežasties nustatymo, kai ikiteisminio tyrimo institucijos tyrimo nepradeda, o mirties priežastis šeimos gydytojui neaiški ir todėl jis negali išduoti mirties liudijimo, problemų.


Būtų tikslinga, kad Kuršių nerijos bendrąjį planą įvertintų UNESCO ekspertai. Apie tai antradienį kalbėta aplinkos ministro Gedimino Kazlausko susitikime su atstovybės prie UNESCO ambasadore Ina Marčiulionyte.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius