Neturite laimės loterijoje? Nusipirkite dar vieną bilietą!

Linas JEGELEVIČIUS, 2014-03-31
Peržiūrėta
1622
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Neturite laimės loterijoje? Nusipirkite dar vieną bilietą!

 Ar tikrai loterijose neturite jokios laimės? O gal esate kaip tas vyrukas iš anekdoto, kuris skundžiasi Dievui, kad loterijose nieko nelaimįs? Visagalis jo paklausė: „O ar bilietą bent jau perki?“ Tariamas nelaimėlis prisipažino, kad ne. „Tai nusipirk pirmiausia bilietą“, – toks buvo Dievo patarimas.

Palanga, pasirodo, gan dosni laimėjimais tiems, kurie nors retsykiais joje nusiperka loterijos bilietą.

Nuo 1996-ųjų, kai pradėta rengti „Perlo“ olimpinė loterija, Palangoje laimėti trys aukso puodai – vienam jo laimėtojui teko 1 milijonas litų, 23 didieji prizai, 33 įvairių markių automobiliai. Vien šiais metais Palangoje ir Šventojoje jau laimėti 3 automobiliai.

 

Bilietus perka beveik kiekvieną dieną

Palangiškę Onutę (vardas pakeistas – aut. past), sausio mėnesį Teleloto loterijoje laimėjusią Nissan automobilį, labiausiai stebina žmonių pavydumas.

„Jeigu gyvenčiau kur nors užsienyje, kiti, įsitikinusi, tik pasidžiaugtų mano laimėjimu. O čia į mane ir pašnairuoja, ir pažvairuoja, tarsi būčiau kuo nors nusikaltusi. Matyt, toks mūsų, lietuvių, mentalitetas dar“, – sakė palangiškė.

Laimėtoja pernelyg nesureikšmino savo laimėjimo.

„Man brolis kartais sako: „Na, eik pasivažinėti.“ O aš atsakau: „O kam? Važiuoti, kad važiuočiau“. Juk mašina – tik daiktas“.

Ji loterijos bilietus perka nuo pat „Perlo“ loterijos pradžios. „Prisipažinsiu: nors po bilietuką nusiperku beveik kiekvieną dieną. Va, praėjusiam savaitgaliui neturėjau bilietų, tai net kažkaip nejaukiai jaučiausi“, –  juokėsi pašnekovė.

Bet iki sausio ją sėkmė aplenkdavo – laimėdavusi vos po kelis litukus.

Laimingąjį bilietą palangiškė įsigijo „Maximoje“ prie centrinės miesto aikštės. „Po viso to žiniasklaidos ažiotažo, jau ir „Maxima“ kasininkės žino, kad laimingąjį bilietą esu pirkusi jų parduotuvėje. Kai jos mane sveikino, siūliau ir joms pirkti loterijos bilietus“, – šypsojosi pašnekovė.

Kad laimėjimo galia yra magiška, ji taip pat įsitikino. „Miesto dalies, kur gyvenu, gyventojai, girdėjau, ėmė dabar kur kas aktyviau pirkti bilietus“, – sakė moteris.

Kartu su laiminguoju bilietu ji buvo įsigijusi dar penkis bilietus.

Palangoje šiais metais dar kiti du palangiškiai laimėjo loterijos „Perlas“ automobilius.

„Gyvename mažame mieste – pažįstu ir juos. Pasidalijome mintimis, kaip, kur ir kokius bilietus geriausia pirkti, kad laimėtume“, – juokėsi Onutė.

 

Milijonierių likimas neaiškus

Kaip „Palangos tiltui“ sakė UAB „Lotelita“ marketingo vadovė Inesa Builytė, per visą žaidimo laikotarpį Palangoje yra laimėti trys aukso puodai – vienam jo laimėtojui teko 1 milijonas litų.

Milijono litų vertės loterijos bilietą Palangoje 2001-aisiais įsigijo kurorte poilsiavusi panevėžiečių šeima – tuomet dirbęs apsaugos darbuotoju vyras su medike žmona ir sūnumi.

Anot „Perlo“, kai panevėžiečių sutuoktinių dviejų kambarių bute apsigyveno voras, žmona norėjo jį išmesti į lauką, tačiau vyras neleido – sakė, kad voras būtinai jiems atneš laimę. „Savaitgalį, paparčio žiedo neradę lietingoje Palangoje, stebuklą suradome savo namuose – Teleloto dovanojo milijoną“, – prieš daugiau kaip dešimt metų juokavo milijonierius.

Pusę savo amžiaus pradirbęs vidaus reikalų sistemoje, vyras tuomet turėjo rimtą požiūrį į gyvenimą – šeima jam buvo pats svarbiausias dalykas, daug vertingesnis už pinigus. Jis pritarė žmonai, kad yra laimingas ir be milijono.

Tuomet  Palangos svečiai ketino milijoną investuoti į vertybinius popierius, kad laimėti pinigai būtų pelningi. Panevėžiečiai galvojo persikelti gyventi į Vilnių, kad laimėtojų sūnus (kuris tuomet buvo paauglys) galėtų įgyvendinti savo svajonę – tapti prokuroru.

Ar pavyko jiems tai įgyvendinti, nežinoma. Loterijos organizatoriai neatskleidžia visų duomenų apie laimėtojus.

Be aukso puodų, Palangoje laimėti 33 įvairių markių automobiliai, taip pat 23 didieji prizai.

Kalbant apie didžiųjų prizų laimėtojus, I. Builytė paminėjo tokius laimėtojus: 55 979 Lt  praėjusių metų rugpjūtį atiteko Palangoje poilsiavusiai joniškiečių šeimai. 2007-aisiais 33 850 Lt atiteko jaunai klaipėdiečių šeimai, kuri ilsėjosi Palangoje. Tais pačiais metais 22 129 Lt laimėjo menininkas iš Palangos. Dviem metais anksčiau 73 527 Lt Palangoje laimėjo dokininkas iš Klaipėdos.

Anot I. Builytės, laimėtojai pinigus panaudoja dažniausiai panašiems tikslams: butų remontui, kelionėms, įsigyja naujus automobilius, skiria sveikatos reikmėms, vaikų mokslams.

 

Palangiškiai neskuba pirkti loterijos bilietų?

Ar palangiškiai dažnai įsigyja loterijos bilietus?

„Teisybę pasakius, man loterijose nesiseka, tad ir bilietus gan retai perku. Penki litai, ko gero, buvo mano didžiausias laimėjimas. Dažniausiai įsigyju Teleloto, Vikingų loterijos bilietų. Mano dukra buvo laimingesnė – yra laimėjusi 20 litų, o kai kurie pažįstamieji – net po 50, 70, 80“, – sakė „Palangos tiltui“ Palangos moksleivių klubo direktorės pavaduotoja ugdymui Vanda Juodikienė.

Palangiškis Aistas Mendeika taip pat prisipažino retai perkąs loterijos bilietų. „Didžiausias mano laimėjimas – 23 ar 24 litai Teleloto loterijoje. Neturiu ir pažįstamų, kurie loterijose būtų laimėję ką nors reikšmingesnio“, – sakė A. Mendeika.

Išgirdęs klausimą, ar perkąs loterijos bilietus, UAB „Aviakuras“ direktorius Arūnas Pranckevičius juokėsi. „Neperku, tikiu, kad pats galiu užsidirbti. Esu laimėjęs vieno banko skėtį, kai jame išsiėmiau kreditinę kortelę“, – „Palangos tiltui“ sakė vyras.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Prieš kiek daugiau nei savaitę Lietuvą apskriejo žinia, jog tarptautinėje, dešimt šalių jungiančioje loterijoje „Vikinglotto“ 5,4 milijono eurų laimėjo bilietas, pirktas Pakruojyje. 


Kiekvienų lenktynių organizatoriaus svajonė, kad nugalėtojo likimas spręstųsi paskutiniame posūkyje ir kad dėl pirmos vietos kovotų kuo daugiau komandų.


Vakar (rugsėjo 30 d.) miesto Tarybos narė Svetlana Grigorian išplatino pranešimą, kurio esmė – Palangoje gyvena nelaimingi žmonės, o laimės jie pasigenda todėl, kad žiemą kurorte šokteli nedarbo lygis. Anot pranešimo autorės, laimingus palangiškius padarytų kurorto Savivaldybė, jei plačiau pažiūrėtų į „Auskos“ įveiklinimo reikalą ir įkurdintų vilos vietoje vandens atrakcionų parką – pasak...


Ispanijos futbolo čempionatas po truputėlį įgauna pagreitį, tačiau kas šiemet taps čempionais dabar pasakyti yra labai sudėtinga. Į titulą šiuo metu realiai pretenduoja trys komandai, būtent šias tris ekipas plačiau ir aptarsime šiame straipsnyje.


Prieš 24 metus su draugu dvi jaunas merginas Palangoje šaltakraujiškai nužudęs ir dėl to mirties bausme (ji vėliau pakeista į įkalinimą iki gyvos galvos) nuteistas panevėžietis Virgilijus Šidagis jau gali ruoštis išėjimui į laisvę – Lietuvos apeliacinis teismas šią savaitę paskelbė, kad 46 metų žudikui įkalinimo įstaigos vartai atsivers...


Mokytoja Kostancija, ilgametė „Palangos tilto“ skaitytoja ir bičiulė, redakciją per Užgavėnes pavaišinusi skaniais blynais, savo laimėjimą „Palangos tilto“ prenumeratorių loterijoje jau senai atsiėmė. Ar atsiėmėte jūs savo prizą? Paskubėkite tai padaryti, nes laimėjimus galima atsiimti tik iki kovo 17 dienos. Laukiame jūsų, „Palangos tilto“...


Jurgines švęsianti Palanga kviečia į laimės paieškas

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 04 24 | Rubrika: Miestas

Savaitgalį, balandžio 26-27 dienomis, Palanga kviečia pasimėgauti atbundančia pavasario gamta – kurorte tradiciškai bus švenčiamos Jurginės.


  Ar tikrai loterijose neturite jokios laimės? O gal esate kaip tas vyrukas iš anekdoto, kuris skundžiasi Dievui, kad loterijose nieko nelaimįs? Visagalis jo paklausė: „O ar bilietą bent jau perki?“ Tariamas nelaimėlis prisipažino, kad ne. „Tai nusipirk pirmiausia bilietą“, – toks buvo Dievo patarima   Palanga, pasirodo, gan dosni...


Palangoje, artėjant vasarai, vis daugiau atsiranda skelbimų, kurie siūlo darbą įvairių specialybių darbuotojams. Pabandėme pasidomėti, ar žmonės Palangoje aktyviai ieškosi darbo, ar paprasčiausiai gyvena iš Darbo biržoje gaunamos pašalpos. Klaipėdos teritorinės darbo biržos Palangos skyriuje 2011 kovo 1 dieną buvo registruoti 2123 ieškantys darbo asmenys, iš jų bedarbių – 1815. Tačiau...


Ieškoti laimės – loterijos bilietuose

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 30 | Rubrika: Miestas

Lietuvoje sklando kone legendos apie tai, kad Žemaitijos kraštas, o ypač pajūris, – laimingų bilietų loterijos Meka. Sunkmetis ir mintys apie išgyvenimą žmones verčia vis dažniau išbandyti savo fortūną. Įvairiausių loterijos bilietų pastaruoju metu kurorte parduodama vis daugiau.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius