Nuo kitos savaitės žada 50 minučių skrydžius iš Vilniaus į Palangą

***, 2020-06-19
Peržiūrėta
760
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Aviacijos verslo grupės „Avia Solutions Group“ įmonės penktadienį pranešė, kad nuo birželio 26 dienos pradeda skrydžius iš Vilniaus į Palangą. „Avia Solutions Group“ atstovė Vilma Vaitiekūnaitė BNS sakė, kad skrydžiai planuojami kartą per savaitę – penktadienį vakare lėktuvas skris iš sostinės į Palangą, o sekmadienio vakarą – iš pajūrio atgal į Vilnių. Skrydžius organizuos kelionių organizatorius „Kidy Tour” kartu su orlaivių operatore „Avion Express“. „Kidy Tour“ generalinis direktorius Gvidas Aukštuolis penktadienį, birželio 19 dieną, teigė, kad po daugiau kaip 20 metų skrydžiai iš Vilniaus į Palangą atnaujinami dėl išaugusio keliautojų susidomėjimo trumpomis savaitgalio kelionėmis. Organizatorių teigimu, bilieto kaina į vieną pusę su įskaičiuotu bagažu kainuos nuo 45 eurų keliautojui, skrydis trunka apie 50 min. Lietuvos oro uostai Delfi patvirtino, kad informaciją apie tokius planus turi: kelionės organizatoriui tereikia susiderinti su Lietuvos transporto saugos administracija ir skrydis gali būti vykdomas, pranešė BNS.

 

Jūsų komentaras:

skrendame 2020-06-19 18:37 (IP: 172.69.190.9)
Skaičiuojame: taksi į Vilniaus oro uostą arba vykimas ten nuosavu automobilliu (kiek kainuoja taksi ar parkingas kelioms dienoms automobiliui?), prieš kiek laiko reikia atvykti į oro uostą? patikros malonumas oro uoste, lėktuvo laukimas, vežimas prie lėktuvo, pagaliau skrydis, atskridimas, išlipimas iš lėktuvo ir bagažo laukimas Palangos oro uoste, kelionė į Palangą iš oro uosto (kuo ir kiek kainuos?). Tai čia į vieną pusę. Kiek, faktiškai, laiko užims ir kiek kainuos šis malonumas? O kiek laiko truks kelionė nuosavu automobiliu, į kurį gali sukrauti net ir 4 dviračius, nekalbant apie lagaminus? Ir tokios kelionės kaina visai šeimai yra juokingai maža. O kur dar traukinys? Dabar keliaukime atgal :)

Taip pat skaitykite

Oro bendrovė Wizz Air paskelbė, kad nuo 2022 m. kovo mėn. planuoja pradėti vykdyti skrydžius iš Palangos į Kijevą.


Oro linijų bendrovė „ Norwegian Air Shuttle “ Palangos oro uoste atnaujino tiesioginius skrydžius į Norvegijos sostinę Oslą. Naujausius skrydžių tvarkaraščius rasti bei bilietus keleiviai įsigyti gali bendrovės oficialiame tinklalapyje  www.norwegian.com  


 Daugiausia Gastronomijos savaitės svečių simpatijų susilaukė Palangoje įsikūręs restoranas „Amsterdam Plaza“, kurio puikiai įvertintą meniu parengė jungtinė virtuvės komanda, vadovaujama Skirmanto Mizgirio. 


Artėjanti vasara pajūrio kurortų poilsiautojus pasitinka naujomis sezoninėmis kainomis. Palangoje auga rinkliavos už automobilių stovėjimą – apmokestinamos naujos automobiliams statyti skirtos aikštelės. Susiruošusiems ilsėtis Neringoje teks pasiruošti mokėti ekologinį mokestį 20 dienų anksčiau nei pernai.


„Ryanair“, pigių skrydžių bendrovė, pranešė pirmadienį, sausio 18 d., kad dėl koronaviruso iki kovo atšaukia skrydžius iš Vilniaus ir Palangos į Dubliną. „Ryanair“ nuo 2020-ųjų kovo keleivius pradėjo skraidinti iš Palangos į Airijos sostinę Dubliną.


Latvijos vyriausybei nusprendus riboti keliones į Lietuvą ir iš jos, Latvijos skrydžių bendrovė „Air Baltic“ atšaukė visus skrydžius iš Rygos į Vilnių ir Palangą. Pasak Lietuvos oro uostų atstovo spaudai Tado Vasiliausko, skrydžiai atšaukti iki sekmadienio. „Nuo pirmadienio buvo jau atšaukta, bet dar buvo manoma, kad trečiadienį pasikeis...


Aviacijos verslo grupės „Avia Solutions Group“ įmonės penktadienį pranešė, kad nuo birželio 26 dienos pradeda skrydžius iš Vilniaus į Palangą.


Vakar šalies mokyklose paskelbta tradicinės nacionalinės „Veiksmo savaitės be patyčių 2017“ pradžia. Joje kasmet dalyvauja ir įvairias veiklas organizuoja taip pat ir daug Palangos švietimo įstaigų.


Vietos gyventojų ir svečių patogumui Palangoje jau kitą savaitę – nuo gruodžio 8 d. – autobusai pradės kursuoti nauju maršrutu. Taip bus užtikrintas itin patogus ir greitas susisiekimas su kurorto centru – į centrinę dalį nuvešiančio visuomeninio transporto laukti reikės vos keliolika minučių ar dar trumpiau.


Nuo praėjusių metų rudens „Omnitel“ pasiūlymais lojaliems klientams jau pasinaudojo daugiau negu pusė klientų, kurių numeris „Omnitel“ tinkle veikia 5 metus ir ilgiau. Auksiniai ir sidabriniai „Omnitel“ klientai dovanų jau gavo beveik 9 milijonus nemokamų minučių pokalbių ir 2 milijonų litų vertės nuolaidų naujiems telefonams. Tai reiškia, kad...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius