Oficialu: Mindaugas Skritulskas – Palangos TS-LKD kandidatas Mėguvos rinkimų apygardoje

"Palangos tilto" informacija, 2020-06-10
Peržiūrėta
2509
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Mindaugas Skritulskas, miesto savivaldybės Tarybos narys, TS-LKD Palangos skyriaus veteranas tapo Palangos TS-LKD kandidatu Mėguvos rinkimų apygardoje. Tai paaiškėjo vakar, antradienį vakare, po Palangos skyriaus konservatorių tarybos posėdžio.
„Mindaugo Skritulsko kandidatūrą tarybos nariai palaikė vienbalsiai. Dabar lauksime artimiausio TS-LKD Prezidiumo posėdžio, kuriame turėtų būti tvirtinama Mindaugo Skritulsko kandidatūra,“ – „Palangos tiltui“ sakė Šarūnas Vaitkus, TS-LKD Palangos skyriaus pirmininkas.
PT žiniomis, Prezidiumo posėdis įvyks kitą savaitę.
Anot Š. Vaitkaus, TS-LKD Atrankos komiteto nariai, tarp jų – Jonas Survila ir Jonas Gudauskas, buvo atvykę į Palangą ir su jais ilgais buvo diskutuojama dėl partijos kandidato Mėguvos vienmandatėje rinkimų apygardoje.
„Buvo pripažinta, kad Mindaugas Skritulskas yra stiprus kandidatas, su nepriekaištinga reputacija, ilga naryste partijoje, turintis du aukštuosius išsilavinimus. Jo jau miręs tėtis buvo vienas Palangos Sąjūdžio kūrėjų, tremtinys, žinomas gydytojas. Priminsiu, kad Mindaugas Skritulskas yra miesto tarybos Ekonomikos ir finansų komiteto pirmininkas. Jis daugiau negu pusę savo gyvenimo jau yra praleidęs politikoje,“ – pabrėžė Š. Vaitkus.
M. Skritulskas yra renkamas į miesto tarybą nuo pat 2000-ųjų.
„Labai džiaugiuosi, kad Mindaugas Skritulskas sutiko kandidatuoti,“ – sakė Š. Vaitkus.
M. Skritulskas anksčiau buvo dėl didelės šeimos – jis yra trijų sūnų tėvas – atsisakęs kandidatuoti rinkimuose. Šiandien M. Skritulskas „Palangos tiltui“ sakė: „Priimti tokį sprendimą – sutikti kandidatuoti – nebuvo paprasta. Kalbėjausi su šeima – ačiū žmonai už palaikymą, bendrapartiečiais. Jeigu būčiau išrinktas į Seimą, bandysiu derinti savo ir šeimos interesus.“
Priminsime, kad Palangos konservatoriai anksčiau siūlė partijos Prezidiumui tvirtinti Gedimino Valinevičiaus kandidatūrą, tačiau ji buvo atmesta – prisiminta, kad G. Valinevičius buvo europarlamentaro, nušalintojo prezidento Rolando Pakso patarėjas.
Tuo tarpu Palangos TS-LKD skyrius atmetė partijos Atrankos grupės remiamos Agnės Bilotaitės kandidatūrą. Buvo prisiminta, kad ji yra balsavusi prieš kai kuriuos esminius Palangos interesus.
„Prezidiumas turi artimiausiu metu rinktis ir svarstyti partijos kandidatų likusiose vienmandatinėse rinkimų apygardose. Daugumoje jų savo kandidatus jau turime. Mindaugas Skritulskas – žinomas savo krašte, su didele patirtimi. Jį siūlo mūsų Palangos skyrius,“ – „Palangos tiltui“ sakė J. Razma.

Mindaugo Skritulsko gyvenimo aprašymas


Bendroji informacija: Gimė 1975 m. Palangoje politinio kalinio - rezistencijos dalyvio (buv. LP Sąjūdžio Palangos sk. pirmininko), gydytojo Eduardo Vytauto Skritulsko (1932 - 2015) ir ekonomistės Vidos Stanislavos Skritulskienės (1944 - 2010) šeimoje.

Išsilavinimas: 1997 m. Klaipėdos universitete baigė istorijos bakalauro (1998 m. studijavo Greifsvaldo universitete Vokietijoje) studijas (diplominio darbo tema: Klaipėdos krašto teisinio statuso problemos 1923 - 1939 m.), 2002 m. Mykolo Romerio universitete įgijo teisės magistro laipsnį (diplominio darbo tema: Rytų ir Vidurio Europos lyginamoji konstitucinė teisė).

Darbo patirtis: 1997 - 2000 m. Palangos m. savivaldybės administracijos patarėjas turizmui ir ryšiams su užsieniu, vėliau iki 2011 m. dirbo vadovaujantį darbą įmonėse viešbučių ir investicinių projektų valdymo srityje; 2011-2018 m. Klaipėdos teritorinės darbo biržos vadovas; nuo 2018 m. administruoja šeimos verslą.

Politinė patirtis: nuo 2000 m. iki dabar renkamas tarybos nariu į Palangos miesto tarybą, yra vienas iš TS-LKD kandidatų sąrašo lyderių jau šeštą kadenciją. 2003 - 2006 m. Palangos m. vicemeras; 2007 - 2011 m. ir nuo 2015 m. iki dabar yra Palangos m. savivaldybės Ekonomikos ir finansų komiteto pirmininkas; nuo 2009 m. Kontrolės komiteto prmininko pavaduotojas.

Tarptautinė politinė patirtis: Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu nuo 2003 m. iki 2007 m. patvirtintas atstovauti Europos regionų komitete.

Veikla TS - LKD: TS-LKD narys nuo 1997 m. Nuo 2003 iki dabar Palangos TS-LKD skyriaus pirmininko pavaduotojas. Nuo 2000 m. Palangos TS-LKD skyriaus tarybos narys. 2003 m. 2007 m., 2011 m., 2015 m., 2019 m. rinkimų į Palangos miesto tarybą štabo vadovas bei 2008 m., 2012 m. Prano Žeimio, kandidato į Lietuvos Respublikos Seimą rinkimų štabo vadovas.

Kita visuomeninė veikla: Nuo 2004 iki 2006 m. Europos kurortų sąjungos (ESPA) valdybos narys, Klaipėdos apskrities administracinių ginčų komisijos pirmininko pavaduotojas. 2015 - 2019 m. įmonių: UAB "Palangos komunalinis ūkis", UAB "Palangos vandenys" ir VšĮ "Palangos pirminės asmens sveikatos priežiūros centras" - stebėtojų tarybos pirmininkas.

Užsienio kalbos: Moka anglų, vokiečių, rusų, lenkų kalbas.

Šeiminė padėtis: Vedęs, su žmona Ramune augina tris sūnus.

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Sekmadienį, spalio 25 d., visoje šalyje, ir Palangoje, vyko rinkimų į Seimą antrasis turas. Mėguvos rinkimų apygardoje, į kurią įeina visa Palanga, varžėsi Tėvynės Sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatas Mindaugas Skritulskas ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) kandidatas Romandas Žiubrys. Dar prieš 23.00 val. paaiškėjo, kad...


Baigėsi rinkimų į 2020-2024 Seimą balsavimas jo pirmajame ture. Po rezultatų iš Mėguvos rinkimų apygardos Saulės rinkimų apylinkės Palangoje (jie paaiškėjo 23 val. 15 min.)  kurorto konservatorių pirmininkas ir miesto meras Š. Vaitkus sveikindamas apglėbė M. Skritulską: "Mes laimėjome. Mes - antrajame rinkimų ture." Paryčiais suskaičiavus balsavimo...


Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino galutinį kandidatų į Seimą vienmandatinėse apygardose sąrašą. Mėguvos vienmandatinėje rinkimų apygardoje - net 12 kandidatų. „Palangos tiltas“ supažindina palangiškius su jais.


Šiandien, antradienį, „Palangos tiltas“ susilaukė įdomaus svečio, Vaidievučio Ipolito Geralavičiaus.


Mindaugas Skritulskas, miesto savivaldybės Tarybos narys, TS-LKD Palangos skyriaus veteranas tapo Palangos TS-LKD kandidatu Mėguvos rinkimų apygardoje. Tai paaiškėjo vakar, antradienį vakare, po Palangos skyriaus konservatorių tarybos posėdžio.


Šiandien, gegužės 20 dieną, Tėvynės Sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Palangos skyriaus Taryba išrinko savo kandidatą siekti Seimo nario mandato naujai suformuotoje Mėguvos vienmandatinėje rinkimų apygardoje, kurioje daugumą sudaro Palangos rinkėjai. Juo tapo Gediminas Valinevičius.


Prieš Seimo rinkimus 2020-aisiais vėl perbraižomas rinkimų apygardų žemėlapis. Pagal naująjį projektą, bus suformuota nauja rinkimų apygarda, kuris vadinsis Mėguvos. Mėguvos rinkimų apygardą turėtų sudaryti minėtos Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijai priklausančios apylinkės su 11,9 tūkst. rinkėjų, visas Palangos miestas (14,6 tūkst. rinkėjų) ir dalis Kretingos rajono apylinkių...


Lietuvos laisvės sąjunga, vadovaujama buvusio Vilniaus miesto mero Artūro Zuoko, Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje kelia Janės Narvilienės, buvusios Seimo narės, kandidatūrą.


Praėjusį penktadienį Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino Seimo rinkimų rezultatus. Palangiškiams labiausiai rūpėjo komisijos sprendimas dėl Pajūrio rinkimų apygardos, kurioje konservatoriaus Prano Žeimio pergalę vos 39 balsais „darbietė“ Genoveita Krasauskienė užginčijo, reikalaudama panaikinti rinkimų rezultatus ir skelbti naujus rinkimus.


Darbo partijos kandidatė Pajūrio rinkimų apygardoje Genoveita Krasauskienė nepraranda vilties patekti į Seimą, kai, regis, jau visi šaukštai po pietų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius