„Olimpas“ atsitiesė užtikrintai įveikdamas „Žalgirio“ dublerius

Palangos tiltas, 2023-11-27
599

Nuotr. V. Selivončikas

3 nesėkmių seriją „7bet-NKL“ sezone nutraukęs ir į pergalių kelią grįžęs Palangos „Olimpas“ (12-4) išvykoje 88:62 (21:15, 15:12, 30:22, 22:13) užtikrintai įveikė Kauno „Žalgirį-2“ (9-6).

Kauniečiai kovojo ir neleido varžovams stipriai nutolti pirmąsias 18 minučių, tačiau prieš ilgąją pertrauką svečiai pabėgo į priekį (36:27).

Su kiekvienu kėliniu palangiškiai vis didino pranašumą ir praėjus trims ketvirčiams pirmavo 66:49.

Per paskutines 10 minučių „Olimpas“ įtvirtino savo dominavimą šioje akistatoje bei šventė pergalę – 88:62.

Palangiškių gretose naudingiausias buvo snaiperis Marius Runkauskas, kurio sąskaitoje per 24 minutes – 17 taškų (1/3 dvit., 4/5 trit., 3/3 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 26 naudingumo balai.

„Olimpo“ vidurio puolėjas Tadas Budrys per 16 minučių pridėjo 19 taškų (7/8 dvit.), 5 atkovotus kamuolius bei 22 naudingumo balus.

Žalgiriečių ekipoje rezultatyviausią mačą sužaidęs Matas Vokietaitis per 17 minučių pelnė 17 taškų (5/8 dvit., 7/9 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 22 naudingumo balus.

„Žalgiris-2“: Matas Vokietaitis 17 (5/8 dvit., 7/9 baud.), Mantas Juzėnas 10 (2/3 trit.), Emilis Bartninkas 9, Justas Stonkus ir Aleksas Bieliauskas (5 atk. kam.) po 7.

„Olimpas“: Tadas Budrys 19 (7/8 dvit., 5/6 baud., 5 atk. kam.), Marius Runkauskas 17 (4/5 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd., 26 naud.), Karolis Guščikas 13 (6/10 dvit., 6 atk. kam., 3 per. kam.), Šarūnas Valunta (3/8 dvit., 7 rez. perd.) ir Robert Subotkevič po 9, Robertas Syčius 8 (2/3 trit.).

Šiandien, vasario 24 d., 15 val., Palangos arenoje Palangos „Olimpas“ susitinka su Šakių „Vyčiu-VDU“. Su pavojingu varžovu, kuriam šį sezoną namų arenoje olimpiečiai kartą yra pralaimėję. Be to, tai rungtynės, kuriose palangiškiai gali užsitikrinti pirmą vietą reguliariajame NKL sezone. Rungtynių metu arenos prekyvietėje bus galima įsigyti „Olimpas“ marškinėlius. Bilietus galima...

Palangos „Olimpas“ (10-1) pratęsė savo pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Sandžio Buškevics auklėtiniai išvykoje 77:63 (19:15, 17:12, 28:14, 13:22) nugalėjo Joniškio „Delikatesą“ (6-4) ir triumfavo 7 kartą iš eilės.

6 pergalę iš eilės įsirašęs Palangos „Olimpas“ (9-1) tvirtai žygiuoja „7bet-NKL“ čempionate.

Dvi iš dviejų. Dar vieną pergalę „7bet-NKL“ sezone iškovojo Palangos „Olimpas“ (2-0), kurie namuose 87:72 (22:19, 23:20, 18:15, 24:18) palaužė praėjusio sezono čempionus Kauno „Žalgirį-2“ (1-1).

Pergalingai „7bet-NKL“ čempionatą pradėjo Palangos „Kuršiai“ (1-0).

Užtikrintą pergalę NKL – VIKINGLOTTO iškovojo Palangos „Kuršiai“ (14-11), kurie antradienį, vasario 9 d., namie 90:66 (23:15, 26:16, 21:15, 20:20) sutriuškino Joniškio „Delikatesą“ (7-19). Palangos ekipai tai buvo antras laimėjimas iš eilės.

Ketvirtajame kėlinyje 14 taškų deficitą panaikinusi Kauno „Žalgirio-2“ (2-1) ekipa Nacionalinės krepšinio lygos mače svečiuose ketvirtadienį, spalio 22 d., 79:78 (23:25, 16:19, 14:21, 26:13) įveikė Palangos „Kuršius“ (1-1).

Pirmas įspūdis pamačius Stefaniją ir Stanislovą Krapikus, legendinio Kauno „Žalgirio“ krašto puolėjo Gintaro Krapiko tėvus, – labai šilti, geranoriški ir savo amžiui jaunatviški žmonės. Jų jaukiuose namuose Palangoje tiesiog jauti kiekviena kūno ląstele, kad čia tvyro meilė, rūpestis, abipusė pagarba ir supratimas. Juose net prisiminiau...