Pajūrio gyventojai šluoja bilietus į vienintelį Justino Marcinkevičiaus kūrybos vakarą: prognozuojamas anšlagas

Palangos tiltas, 2024-06-13
Peržiūrėta
1070
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pajūrio gyventojai šluoja bilietus į vienintelį Justino Marcinkevičiaus kūrybos vakarą: prognozuojamas anšlagas

Didžiulio ažiotažo sostinėje sulaukęs, keliskart žiūrovų pageidavimu kartotas, Justino Marcinkevičiaus kūrybos vakaras taikosi į dar vieną rekordą: prognozuojamas rekordinis žiūrovų skaičius vieninteliame renginyje Palangoje. 

Pajūrio gyventojai ir poilsiautojai masiškai šluoja bilietus į kūrybos vakarą „Ašara Dievo aky...“. Vienintelis ir nepakartojamas renginys Palangos koncertų salėje vyks birželio 20 d. 19 val. 

Projekto iniciatorė ir organizatorė Inga Kuliavienė jau dabar skaičiuoja, kad Palangoje žiūrovų skaičius muša visus šio unikalaus renginio rekordus – tiek žmonių dalyvavo tik trijuose renginiuose Vilniuje „Vaidilos teatre“ bendrai sudėjus. 

Pajūrio gyventojams – išskirtinė dovana 

Žiūrovų pageidavimu keliskart kartotas Vilniuje renginys kelia sparnus į Palangą taip pat pajūrio gyventojų kvietimu. Į kūrybos vakarus Vilniuje atvykdavo gyventojai iš visos Lietuvos – nuo Klaipėdos iki Zarasų kraštų. Tad pajūrio gyventojai sulaukė išskirtinės dovanos. 

Vienintelio renginio Palangoje metu skambės visų pamėgtos ir žinomos „tautos sąžine“ vadinto poeto eilės. Jos ritmingai plauks iš aktorių, melodingai skris iš atlikėjų lūpų. Poeto eiles skaitys bei įdainuos žymiausi Lietuvos aktoriai ir atlikėjai. 

Atvyksta visos Lietuvos žvaigždės

Aktorių gretose matysite Iloną Balsytę, Aureliją Tamulytę, Virginiją Kochanskytę, Vytautą Rumšą (vyresnįjį), Vidą Petkevičių, Gediminą Storpirštį, Ainį Storpirštį.  Skambės tokių atlikėjų, kaip Gytis Paškevičius, Deivis, Deivydas Staponkus, Paulius Bagdanavičius, Rasa Juzukonytė, Martynas Kuliavas, Mindaugas Putna, Smiltė Užupytė bei kitų balsai ir melodijos. 

Projekto muzikos prodiuseris, kūrinių aranžuotojas Martynas Kuliavas kartu su Mindaugu Putna  palydi atlikėjus akompanimentu. 

Renginio dvasia taps vedėjas Giedrius Gustas. Jaukių ir širdį šildančių atsiminimų įpūs plokštelių įrašų studijos ilgametė redaktorė Zinaida Nutautaitė. 

Taip įvairiais balsais ir talentais savomis eilėmis ir šiltais atsiminimais prabils „tautos sąžine“ vadintas poetas.

Kai kurie žiūrovai į tą patį renginį eina po kelis kartus 

Poeto atminimui skirtą renginį organizuoja „Vaidilos“ teatras. Idėja užgimė esant nuoširdžiam norui priminti genialaus poeto kūrybą ir dar kartą įsitikinti, kaip labai jis reikalingas žmonėms. 

Pasak Ingos Kuliavienės, „Vaidilos“ teatro direktorės, tą paliudijo ir gausus žiūrovų aktyvumas – kai kurie jų į renginį atėjo ne po vieną sykį, atsivedė savo draugų, giminių. Salėje liejasi ašaros, emocijos, žmonės mintinai kartoja poeto eiles, ploja atsistoję ir prašo kartoti kūrinius.  

Dalis už bilietus gautų lėšų jau paskirtos tam tikroms iniciatyvoms Vilniuje, Druskininkuose, Širvintose, siekiant įamžinti žymųjį poetą. 

Bilietus į vienintelį ir unikalų kūrybos vakarą Palangoje įsigyti galima „Vaidilos“ teatro el. svetainėje: https://bilietai.vaidilosteatras.lt/event/47

Bilieto kaina – nuo 20 eurų. 

Norintiems patirti šį unikalų renginį, vertėtų suskubti, kadangi didelė bilietų dalis jau išparduota.

Nuotraukų autorius  Gediminas Trečiokas.  

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Didžiulio ažiotažo sostinėje sulaukęs, keliskart žiūrovų pageidavimu kartotas, Justino Marcinkevičiaus kūrybos vakaras taikosi į dar vieną rekordą: prognozuojamas rekordinis žiūrovų skaičius vieninteliame renginyje Palangoje. 


Prieš nosį – ilgasis savaitgalis. Tautiečiai jį stengsis išnaudoti maksimaliai, dalis lietuvių be abejonės patrauks į pajūrį. 


Sausio 5 d. (penktadienį) 17 val. Palangos viešosios bibliotekos parodų salėje atidaroma Agnės Dragūnaitės kūrybos darbų paroda.


Palangos miesto savivaldybės bibliotekoje šiuo metu veikia ukrainiečių menininkės Natalijos Didenko „vytynankos“ – karpinių paroda.


Kaip ir kiekvienai metais, Palangos Lions moterų klubas organizuoja tradicinį labdaros vakarą „Sapnuok baltai“, į kurį Palangos gyventojus kviečia jau 15-liktą kartą.


Balandžio 4 d. 17 val.  maloniaikviečiame   į  poetės, nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatės Ramutės Skučaitės kūrybos vakarą Palangos kurhauzo salėje (Grafų Tiškevičių al. 1).


Ar užsisakėte vienintelį Palangos laikraštį „Palangos tiltas“ 2021 metams? Dėl visų mūsų sveikatos patariame laikraštį kol kas užsisakyti nuotoliniu būdu: sumokant į „Palangos tilto“ banko sąskaitą AB SEB banke LT207044060006330540 (UAB „Palangos tiltas“ įmonės kodas – 301597537) ir pavedimo paskyroje nurodant adresą, kuriuo...


Pajūryje sandoriai sprogdina NT rinką – pirkėjai dešimtimis šluoja butus

„Palangos tilto“, l.rytas.lt inf., 2020 11 26 | Rubrika: Miestas

Jei iki šiol Palangoje per mėnesį būdavo parduodama apie 30–40 butų, šių metų rugsėjo ir spalio mėnesiais skaičius šovė į padanges – sandorių sudaryta dvigubai daugiau. Taip žmonės sprendė situaciją, kai dėl karantino niekur kitur pailsėti negalėjo išvykti. Bendrai Lietuvoje, ypač Vilniuje, gyventojai šluoja namus ir sklypus. Pastarieji duomenys...


Ne visoje nekilnojamojo turto (NT) rinkoje būsto pirkimas sulėtėjo, yra segmentų, kur juntamas atsigavimas. Ekspertai pastebi antrinio būsto, sodybų, gyvenamųjų namų ir sklypų augimą. Panašu, kad Lietuvos pajūrio rinkai pandemija sudavė kur kas mažesnį šoką nei didmiesčiams, mat čia pastebimas išaugęs susidomėjimas NT.


„Malūno vilų“ gyventojai šeštadienio pavakarę rinkosi į dar ne visai įprastą susibūrimą- kaimynų vakarą. Apie 300 vakaro svečių centrinėje miesto dalyje esančių vilų statytojas UAB „Kauno būstai“ pasiūlė linksmą programą: pasilinksminti, pasivaišinti skaniais patiekalais ir galbūt išlenkti taurelę tauraus gėrimo, dalyvauti žaidimuose...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius