Pajūryje atidaryti visą parą veikiantys „Rimi|“ maistomatai: tvariau nei užsisakyti į namus

Palangos tiltas, 2023-07-13
Peržiūrėta
1012
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pajūryje atidaryti visą parą veikiantys „Rimi|“ maistomatai: tvariau nei užsisakyti į namus

Vasaros sezono metu pajūryje ženkliai padidėjus poilsiautojų skaičiui ir išaugus poreikiui įsigyti maisto produktus greitai bei patogiai, prekybos tinklas „Rimi“ siūlo patrauklią galimybę užsisakyti prekes internetu ir jas bet kuriuo paros metu atsiimti iš laikinų prekybos įrenginių – maistomatų. Pasak „Rimi“ e. komercijos vadovės Margaritos Petraševičienės, pernai Nidos kempingo teritorijoje pastatytas pirmasis maistomatas pranoko visus lūkesčius, tad šiemet jų pasiūla išplėsta ir į kitus pajūrio miestus – Palangą bei Šventąją.

Galimybė atsiimti prekes 24 valandas per parą

Maistomatai – tai prekių atsiėmimo terminalai, pritaikyti laikyti maisto produktams su dviejų temperatūrų zonomis (vėsinimo ir šaldymo), atitinkančiomis visus kokybinius reikalavimus, taikomus maisto produktų saugojimui. Šią vasarą maistomatus galima rasti ne tik Nidos kempingo teritorijoje (E. A. Jonušo gatvė. 11), bet ir Palangoje (Vytauto g. 84) bei Šventojoje (Jūros g. 2).

Pasak prekybos tinklo „Rimi“ e. komercijos vadovės Margaritos Petraševičienės, vasaros sezono metu pajūryje, o ypatingai Palangoje ir Šventojoje, ženkliai padidėjus poilsiautojų skaičiui, kurių nemaža dalis atvyksta su šeimomis, svarbu atliepti poreikį ir suteikti galimybę greitai bei patogiai įsigyti maisto produktų ir kitų atostogoms reikalingų daiktų.

„Šiuo metu Palangos mieste veikia dvi, o Šventojoje – viena „Rimi“ prekybos tinklo parduotuvė, todėl pasiūlėme patrauklią alternatyvą – galimybę užsisakyti prekes internetu arba naudojantis mobiliąja programėle „Rimi.lt“, išsirenkant prekes iš platesnio „Hyper market“ prekybos centro asortimento. Be to, maistomatai padės užtikrinti išaugusią pirkėjų paklausą šiltojo sezono metu dar ir dėl to, kad jų darbo laikas – neribotas, prekes galima atsiimti bet kuriuo metu ištisą parą ir dėl kurjerių nekeisti savo atostogų planų. Patogu ir tai, jog užsisakyti galima vos vieną prekę – nėra minimalaus krepšelio dydžio, – sako M. Petraševičienė. – Tai papildomas patogumas žmonėms, kurie galės tikslingai skirti visą laiką poilsiui, apsipirkimo naštą perkeldami ant mūsų pečių.“ 

Rūpinasi CO2 emisijos mažinimu

„Rimi“ įrengti maisto ir kitų prekių atsiėmimo punktai yra mobilūs, lengvai pastatomi suderintose vietose, o pasibaigus sezonui tiesiog išvežami, nedarant jokios žalos aplinkai.

„Tai inovatyvus ir perspektyvus prekių atsiėmimo būdas, plačiai naudojamas Skandinavijoje. Vystydami šį projektą prisidedame prie tvarumo puoselėjimo ir aplinkos saugojimo, nes pristatant prekes į vieną tašką (maistomatą), o ne išvežiojant jas pirkėjams nuo durų iki durų, tausojama gamta bei rūpinamasi CO2 emisijos mažinimu“, – teigia „Rimi“ e. komercijos vadovė.

Ji pažymi, kad šiuolaikinės technologijos maistomatuose leidžia išlaikyti visus kokybės reikalavimus: kaip ir kurjerių automobiliuose, taip ir maistomatuose įrengti temperatūriniai skyriai, skirti tiek atvėsintiems, tiek šaldytiems produktams. Tai leidžia užtikrinti, kad produktai išliks švieži bei saugūs vartoti, kol pirkėjas juos atsiims.

Prekių atsiėmimas pirkėjui taip pat yra nesudėtingas procesas, panašus į prekių atsiėmimą prekybos centruose ar paštomatuose. „Užsakymui pasiekus maistomatą, žmogus gauna trumpąją SMS žinutę ir pranešimą į elektroninį paštą su užsakymo duomenimis, tad atėjus prie maistomato tereikia įvesti unikalų kodą, o tuomet atsidaro durelės ir galima atsiimti prekes“, – pasakoja specialistė.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Prekybos tinklas „Rimi“ siūlo patrauklią galimybę užsisakyti prekes internetu ir jas bet kuriuo paros metu atsiimti iš laikinų prekybos įrenginių – maistomatų. 


Penktadienį, vasario 24 d., Palangoje atidaryti modernūs Bendruomenės namai, po vienu stogu subursiantys Trečiojo amžiaus universitetą, Švietimo pagalbos tarnybą, neįgaliųjų organizacijas, šokių kolektyvus „Bočiai“, „Banguolis“, pensininkų bendriją „Bočiai“, šaulių ir kitas organizacijas.


Klaipėda tapo penktuoju šalies miestu, kur yra bent viena budinti vaistinė – čia nuo spalio 3 d. duris atvėrė visą parą veiksianti „Gintarinė vaistinė“, rašoma pranešime žiniasklaidai.


Daug kas klausia – kurio iš jūsų mintis buvo įsigyti sodybą pajūryje?


Jau daugiau nei du dešimtmečius pramogų pasaulyje besisukantis žinomas komunikacijos specialistas, nuomonės formuotojas, renginių organizatorius ir žurnalo vyrams „L'Officiel Hommes“ redaktorius Saugirdas Vaitulionis puikiai išmano ne tik fasadinę įžymybių gyvenimo pusę, bet ir užkulisius.


Dainininkė Natalija Bunkė nusprendė parduoti savo vasaros rezidencija tapusius namus pajūryje.


Palangoje praėjusią parą COVID-19 atvejų nebuvo registruota

"Palangos tilto" informacija, 2021 01 19 | Rubrika: Miestas

Kovos su „kovidu“ fronte Palanga turi gerų naujienų: kurorte praėjusią parą COVID-19 atvejų nebuvo registruota, užpraeitą parą – vienas atvejis. Šiuo metu Palangoje koronavirusu serga 359 asmenys, o 377 jau pasveiko.


Visoje Lietuvoje pratęsus judėjimo tarp savivaldybių suvaržymus iki šiol ypač griežtai nuo „svetimų“ atsiribojusioje Palangoje ir toliau žadama akyla kontrolė. Tiesa, policija prie įvažiavimo kelių į kurortą ištisą parą kasdien nebudės, tačiau tokia kontrolė gali būti atnaujinama be įspėjimo. Kurorto valdžia neslepia – ne vietiniams nėra reikalo čia vykti.


Šalyje kylančia panika dėl koronaviruso gali pasinaudoti ir sukčiai ar vagys. Policija įspėja gyventojus neatidarinėti durų nepažįstamiems asmenims, kurie apsimeta medikais, pareigūnais, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro ar kitų tarnybų pareigūnais ir siūlo dezinfekuoti namus, apžiūrėti asmenis ar kambarius ir pan.


Startavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos parengta Socialinės paramos šeimai informacinė sistema (www.spis.lt), kuri leidžia užsisakyti net 26 socialinės paramos paslaugas. Gyventojai galės nebevykti į savivaldybę, o naudodamiesi internetu pateikti prašymą gauti išmoką vaikui, socialinę pašalpą, įvairias šalpos pensijas, mokinių nemokamą...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius