Palanga susilaukė išskirtinės padėkos iš krašto apsaugos ministro Lauryno Kasčiūno

Palangos tiltas, 2024-05-29
Peržiūrėta
670
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palanga susilaukė išskirtinės padėkos iš krašto apsaugos ministro Lauryno  Kasčiūno

Didelė padėka iš krašto apsaugos ministro Lauryno  Kasčiūno palangiškiams – už bendradarbiavimą ir nuoširdžią pagalbą organizuojant Baltijos valstybių ir Šiaurės grupės gynybos ministrų susitikimą Palangoje praėjusios savaitės pradžioje.

Gegužės 21 dieną krašto apsaugos ministras Laurynas Kasčiūnas Palangoje susitiko su Vokietijos gynybos ministru Borisu Pistoriumi bei aptarė artėjančio NATO viršūnių susitikimo Vašingtone prioritetus, Vokietijos brigados „Lietuva“ dislokavimo proceso eigą, karinį mobilumą, paramą Ukrainai, tarptautines operacijas bei dvišalį bendradarbiavimą gynybos ir saugumo srityje.

 Lietuvos, Latvijos ir Estijos gynybos ministrai sutarė, kad Rusijos agresijos Ukrainoje akivaizdoje Baltijos šalių solidarumas turi būti kaip niekada stiprus, būtina tęsti trišalį bendradarbiavimą ir taip stiprinti kolektyvinį atgrasymą ir gynybą.

„Išskirtiniai svečiai ir priimti svarbūs sprendimai. Mūsų miestui priimti tokio aukšto lygio svečius yra didelė garbė, bet kartu ir atsakomybė,“ – Palangos meras Šarūnas Vaitkus pasidalino įrašu Facebok.

Po renginio krašto apsaugos ministras Laurynas Kaščiūnas apsilankė Savivaldybėje.

„Jis mums perdavė išties įspūdingą ir originalią padėką. Kartu su vicemeru Rimantu Mikalkėnu ministrui pristatėme Palangos pokyčius, įvykusius per pastarąjį dešimtmetį, ir šis Palangos proveržis L. Kaščiūnui padarė didelį įspūdį. Tikiu, kad Palangą kaip svarbių oficialių susitikimų vietą krašto apsaugos ministras matys ir ateityje,“ – sako Š. Vaitkus.

PT info

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Didelė padėka iš krašto apsaugos ministro Lauryno  Kasčiūno palangiškiams – už bendradarbiavimą ir nuoširdžią pagalbą organizuojant Baltijos valstybių ir Šiaurės grupės gynybos ministrų susitikimą Palangoje praėjusios savaitės pradžioje.


Minint Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos šimtmetį, Seimas kitus metus paskelbė Klaipėdos krašto metais.


2023-iuosius Seimui paskelbus Klaipėdos krašto metais, imamasi dėlioti renginių programą, kuri pažymėtų šio krašto prijungimo prie Lietuvos šimtmetį, tačiau Klaipėdos savivaldybei kyla klausimas, ar šiuos renginius ji turės rengti savo lėšomis.


Palangos medikams, įtemptai ir pasiaukojančiai dirbusiems visų mūsų labui karantino metu bei įnešusiems svarų indėlį suvaldant COVID-19 (koronaviruso infekcijos) plitimą, trečiadienį Klaipėdos universitete vykusio iškilmingo renginio metu sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga įteikė apdovanojimus “Už reikšmingą indėlį Lietuvos žmonių sveikatai“.


Vakar vakare, apie 21 valandą, Palangos miesto savivaldybė, kaip ir kitos šalyje, gavo Sveikatos apsaugos ministro Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo Aurelijaus Verygos sprendimą dėl asmenų izoliavimo savivaldybių administracijų numatytose patalpose. Šį sprendimą privaloma įgyvendinti nedelsiant, bet ar įmanoma padaryti tai, kam valstybė yra...


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Gegužės 11 dieną Palangoje lankėsi sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, tačiau vizitas praėjo labai tyliai. Net žiniasklaidai apie tai nebuvo pranešta. Dėl ko vėliau redakcijos darbuotojai sulaukė ir piktų skaitytojų reakcijų. „Jūs gal nusiteikę prieš sveikatos apsaugos ministrą, kad nieko nepaskelbėte?“ – klausė žmonės. Ir atsakymų, kodėl vizitas...


Penktadienį, rugpjūčio 11 d., Savivaldybėje lankėsi ir su miesto vadovais bei socialinės srities darbuotojais susitiko socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis. Kartu su ministru atvyko ministro patarėja Kristina Paulikė bei Valstybinės vaiko teisių apsaugos įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Teisinės pagalbos ir tarptautinio bendradarbiavimo...


Kažin ar buvęs ministras ir kandidatas į Seimą Raimundas Palaitis galėjo tikėtis blogesnės savaitės: Klaipėdos apygardos teismas (KAT) panaikino Palangos miesto apylinkės teismo teisėjos L. Paulauskaitės nutartį taikyti „Palangos tiltui“ laikinąsias apsaugos priemones – areštuoti banko sąskaitas 80 000 litų, o Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT)...


Mokytojų dienos proga pedagogams įteiktos padėkos

„Palangos tilto“ informacija, 2010 10 05 | Rubrika: Miestas

Vakar, spalio 5-ąją, klube „Ramybė“ Tarptautinės mokytojų dienos proga buvo tradiciškai pagerbti Palangos miesto pedagogai. Jiems buvo skirti ne tik gražiausi sveikinimo žodžiai, bet ir padėkos raštai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius