Palangiškė dalyvavo treniruotėje su kino legenda Jean Claude Van Damme

Palangos tiltas, 2014-10-30
Peržiūrėta
2181
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangiškė dalyvavo treniruotėje su kino legenda Jean Claude Van Damme

Savaitgalį Lietuvoje viešėjo garsi kino filmų legenda Jean Claude Van Damme. Garsusis aktorius skyrė dėmesį ne tik verslo reikalams, bet ir jauniesiems karatistams, su kuriais dalijosi savo karatė įgūdžiais bei žiniomis.
Daugiau nei 100 Lietuvos karate kiokušin federacijos vaikų pareiškė norą dalyvauti treniruotėje su įžymybe. Buvo sudaryta komisija ir atrinkta tik 20 dalyvių – komisija vertino „virvutės“ atlikimą, kuri labiausiai primintų aktoriaus garsųjį „epic split“ ir dar du firminius J. C. Van Damme judesius. Atranką sėkmingai įveikė ir į treniruotę pateko šių metų Lietuvos čempionė, karate mokyklos „Shodan“ auklėtinė Greta Intaitė.
Po treniruotės Greta pasidalijo savo įspūdžiais: „Buvo nuostabi treniruotė, labai patiko. Iš pradžių labai jaudinausi, bet kai J. C. Van Damas pradėjo vest treniruotę, baimė atslūgo, nes jis labai paprastas, draugiškas žmogus. Jis labai gerai išmano karatė, labai įdomu buvo žiūrėti, kaip jis rodė judesius, tempimo pratimus, prie kiekvieno mūsų prieidavo ir parodydavo, kaip taisyklingai daryti, pataisydavo, jeigu kas blogai atlikinėjo veiksmus. Jis mane pagyrė, kad geras mano pilvo presas, taip pat pagyrė, kad gerai padariau tempimo veiksmą”.
Pasibaigus treniruotei aktorius draugiškai bendravo su vaikais bei kantriai visiems vaikams pasirašinėjo autografus, taip pat su kiekvienu asmeniškai nusifotografavo.

Lukas KUBILIUS
„Shodan“ treneris ir vadovas

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nuo gruodžio 1 d. Palangos kino teatras „Naglis“ perduodamas Lietuvos kino centrui, šis etapas leidžia pereiti prie pastato rekonstrukcijos darbų, paskutinės Regioninės filmotekos steigimo dalies. 


Grupės „Hiperbolė“ legenda Igoris Berinas ir grupė „Huge Soul“


Grupės „Hiperbolė“  legenda Igoris Berinas ir grupė „Huge Soul“


Grupės „Hiperbolė“ legenda Igoris BERINAS ir grupė „Huge Soul“


Netrukus kino teatruose pasirodys naujas lietuviškas filmas „Tu mano deimantas“, kurio kūrėjai, gyvenantys Palangoje, Lietuvos kino užkulisiuose jau spėjo skandalingai pagarsėti kaip „išsišokėliai“.


Europos šalių kino forumas „Scanorama“, antrą kartą rengiantis mažuosius festivalius Lietuvos miestuose ir siūlantis europietiško kino atostogas su „Scanoramos vasara“, atkeliauja į Palangos pajūrį.


Po metų pertraukos prancūziško kino seansai vėl vyks LNDM Palangos gintaro muziejuje bei Palangos kurorto muziejuje sausio 28 d.– vasario 12 d. „Žiemos ekranai“ – tai nuo 2004 m. Prancūzų instituto Lietuvoje rengiamas festivalis, vykstantis keliolikoje Lietuvos miestų. Siekiama pristatyti naujausias autorinio prancūziško kino tendencijas ir supažindinti žiūrovus su kino istorijoje svarbiais...


„Po geležinės uždangos griūties Lietuva paveldėjo vieną tankiausių Europoje kino rodymo erdvių tinklą, kuris šiandien intensyviai nyksta“, – sako kino istorikė dr. Lina Kaminskaitė, kartu su kolegomis šiuo metu tyrinėjanti šalies regionų kino kultūrą. Pirmasis šio tyrimo etapas – instaliacija „Projektorinė. Kino teatras regione“...


Prieš daugiau nei 60 metų pastatytas ir iš esmės neremontuotas Palangos kino teatras „Naglis“ iki 2024-ųjų turėtų gerokai praplėsti savo funkcijas bei tapti Vakarų Lietuvos regiono kino centru.


Savaitgalį Lietuvoje viešėjo garsi kino filmų legenda Jean Claude Van Damme. Garsusis aktorius skyrė dėmesį ne tik verslo reikalams, bet ir jauniesiems karatistams, su kuriais dalijosi savo karatė įgūdžiais bei žiniomis.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius