Palangiškiai šokėjai vėl grįžo su pergalėmis

„Palangos tilto“ informacija, 2009-03-16
1877

Sergėjaus Skripčenko ir Godos Zajauskaitės pora, jau ketvirtus metus neaplenkiami, ketvirtus metus lipa tik ant čempionų laiptelių. Ši pora savo amžiaus grupėje ir šiemet jau susižėrė visus įmanomus apdovanojimus šalyje – laimėjo pirmąsias vietas Lietuvos 10-ties šokių, Lotynų Amerikos šokių bei klasikinių šokių čempionatuose. Šios pergalės šokėjams atveria duris į pasaulio čempionatus. Kovo 28-ąją ši pora išvyksta į Maskvą – Pasaulio 10 sportinių šokių čempionatą. Rugsėjį Lietuvą atstovaus Suomijoje vyksiančiame Pasaulio klasikinių šokių čempionate.

Neatsiliko ir kitos poros: Jokūbas Narkus su partnere Ieva Milaševičiūte užlipo ant antrosios vietos laimėtojų pakylos savo amžiaus grupėje (Jauniai II). Jauniai I grupėje antrąją vietą iškovojo Ernestas Dovidovič ir Diana Mackėviča.

O ant parketo besisukusioje senjorų grupėje (virš 35 m.), nušvito ir Linas ir Laimutė Steponavičiai. Savo malonumui pradėjo šokti prieš keletą metų, pernai jie savo grupėje tapo čempionais, šiemet jiems atiteko antroji vieta. Trenerio Pauliaus Sangavičiaus nuomone, ši pora yra viena stipriausių senjorų grupėje Lietuvoje.

Pasibaigus Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) reguliariojo sezono kovoms, paaiškėjo visos aštuntfinalio poros.

Trys jaunieji Palangos boksininkai – Dovydas Grabys, Gabija Rabecaitė ir Karina Kalinkina, treniruojami trenerio Sauliaus Simės – vasario pabaigoje Panevėžyje vykusiame Lietuvos jaunimo bokso čempionate iškovojo bronzos medalius.

Čekijos sostinėje Prahoje vykusiame Europos karate kiokušin jaunučių, jaunių ir jaunimo čempionate Palangos karate kiokušin mokyklos ,,Shodan“ auklėtiniai iškovojo 2 medalius.

Vilniuje vasario 26-28 dienomis vykusiame atvirame Lietuvos kikbokso čempionate dalyvavo

Olandijoje vykusiame atvirame kyokushin karate čempionate puikiai pasirodė Kretingos kyokushin karate mokyklos „Shodan“ kovotojos Emilija ir Kornelija Česnakaitės. Šis tarptautinis turnyras kasmet vis sugeba sutraukti nemažai dalyvių – šiais metais jų susirinko apie 220 net iš 6 šalių.

Palangos šokėjai pasaulio jaunių čempionate – šešti

„Palangos tilto“ informacija, 2010 10 12 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį palangiškiai šokėjai Goda Zajauskaitė ir Sergejus Skripčenko, treniruojami Pauliaus ir Daivos Sangavičių, dalyvavo Pasaulio jaunių (iki 16 metų) dešimties sportinių šokių čempionate. Moldovos sostinėje vykęs čempionatas atskleidė puikų palangiškių pasirengimą, o jų pastangos nebuvo bevaisės – jie pateko į finalą ir užėmė šeštąją vietą.

Praėjusį savaitgalį pasibaigė visą savaitę trukęs tarptautinis veteranų teniso turnyras „Palanga Open 2010“. Daugiau nei 200 dalyvių suviliojęs turnyras tapo švente ne tik jame dalyvavusiems, bet ir jį stebėjusiems. Pasibaigus kasmetinėms varžyboms liko puikūs prisiminimai, apdovanojimai, paskatinsiantys sugrįžti ir kitais metais bei žinoma, gausus būrys bendraminčių. Be apdovanojimų...

Liepos 12-ąją Palangos centriniame stadione gausus būrys sportininkų iš visos Lietuvos susitiko Lietuvos mokinių lengvosios atletikos taurės varžybose. Jose savo jėgas išbandyti panoro net 26 miestų ir rajonų komandos. Palangiškių komandai atstovavo 5 sportininkai.

„Palangos tilto“ informacija, 2009 03 16 | Rubrika: Kultūra

Praėjusį savaitgalį Alytuje vykusiame Lietuvos klasikinių šokių čempionate vėl sužibėjo palangiškiai. Visos keturios čempionate dalyvavusios poros grįžo su laurais.

Palangiškiai šokėjai vėl džiaugiasi laurais

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 02 24 | Rubrika: Kultūra

„Jokių burtų lazdelių, tik rimtas ir atsakingas darbas“, - sakė Paulius Sangavičius, auginantis ne pirmą šokėjų kartą Palangoje, o pastaruoju metu su savo auklėtiniais bedžiūgaujantis dėl vieno po kito pažirusių įspūdingų laimėjimų.