Palangoje atidaroma tarptautinė stovykla akliems ir silpnaregiams vaikams

Palangos tiltas, 2023-06-19
Peržiūrėta
835
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje atidaroma stovykla akliems ir silpnaregiams vaikams iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Ukrainos, pranešė organizatoriai. / Stovyklos organizatorių nuotr.
Palangoje atidaroma stovykla akliems ir silpnaregiams vaikams iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Ukrainos, pranešė organizatoriai. / Stovyklos organizatorių nuotr.

Palangoje, Monciškėse, pirmadienį dvyliktą kartą atidaroma stovykla akliems ir silpnaregiams vaikams iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Ukrainos, pranešė organizatoriai.

Savaitės trukmės tarptautinę stovyklą „Pažinimo stebuklas“ vaikams ir jaunuoliams su regos negalia organizuoja Klaipėdos senamiesčio „Rotary“ klubas su Klaipėdos regos ugdymo centro pedagogais. 

Šiais metais stovykla bus išskirtinė savo dalyvių gausumu – susirinks 100 dalyvių. 

„Su džiaugsmu laukiame silpnaregių ir nereginčių vaikų iš Ukrainos – kartu su lydinčiais asmenimis atvyks 42 dalyviai. Taip pat dalyvaus svečiai iš Lenkijos ir Latvijos“, – pranešė organizatoriai. 

Anot jų, šių metų stovyklos „Pažinimo stebuklas“ tema – „Klaipėdos kraštas istorijos labirintuose“, skirta Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-mečiui. Edukaciniai užsiėmimai supažindins su šio krašto istorija, buitimi, amatais, senaisiais žaidimais. Bus surengta filmo „Pūga prie Mėmelio“ apie 1923 metų sausio 15 dienos sukilimą peržiūra. 

Stovyklautojai lankysis Jūrų muziejuje, Klaipėdos pilies muziejuje, Palangos Gintaro muziejuje, taip pat numatytas pasivaikščiojimas po Palangos pasakų parką ir pasikėlimas apžvalgos ratu. 

Stovyklautojų lauks kūrybinės dirbtuvės, orientacinis žygis, draugystės spartakiada, iškylos prie jūros, diskotekos. 

BNS

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Trečiadienį Palangoje prasidėjo savaitę truksianti „Krepšinio Laboratorijos“ vaikų krepšinio stovykla, kurią remia Vilniaus „Wolves“ klubas, o tarp stovyklos trenerių – buvę krepšininkai Renaldas Seibutis, Rimantas Kaukėnas, Tomas Delininkaitis, Tanja Kostič ir kiti žymūs veidai iš krepšinio pasaulio.


Palangoje, Monciškėse, pirmadienį dvyliktą kartą atidaroma stovykla akliems ir silpnaregiams vaikams iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Ukrainos, pranešė organizatoriai.


LNDM Palangos gintaro muziejuje gegužės 19 dieną, penktadienį, 18 val. atidaroma kartu su Vokietijos gintaro muziejumi parengta paroda „Gintaras iš gelmių“.


Gegužės 19 d., 18 val. Gintaro muziejuje atidaroma paroda „Gintaras iš gelmių“. Tai tarpdisciplininis projektas, sujungiantis istoriją, archeologiją ir šiuolaikinę meninę raišką. 


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Gruodžio 6 d. 16 val. Antano Mončio namuose-muziejuje (S. Daukanto g. 16, Palanga) atidaroma jaunos menininkės Augustės Santockytės tapybos darbų paroda „Pojūtis“.


Palangoje esanti Kunigiškių vaikų poilsio stovykla neilgai trukus atgims ir vėl atliks savo funkciją – čia vėl numatoma organizuoti vaikų poilsį bei edukacines veiklas.


Liepos 20-24 dienomis Palangoje įvyko FK „Palangos“ ir Roterdamo „Feyenoord“ futbolo klubų organizuota vasaros futbolo stovykla, kurioje sudalyvavo 145 vaikai nuo 7 iki 17 metų amžiaus. Taip pat stovyklos metu buvo surengti trenerių kursai, kuriuose dalyvavo 20 trenerių iš Lietuvos. Jie visi siekė patobulinti savo sugebėjimus ir įgyti daugiau žinių apie...


Kvies mados stovykla po atviru dangumi

„Palangos tilto” informacija, 2013 07 18 | Rubrika: Miestas

Savaitgalį, Palangos skulptūrų parko (Vytauto g.) pievoje pirmą kartą iškils didžiulė palapinė, kurioje įsikurs mados mylėtojų stovykla „Fashion Camp“. Jaukiame kurorto kampelyje laukiami visi, kurie neabejingi lietuviškai madai – čia dvi dienas šurmuliuos Lietuvos ir už jos ribų žinomų prekių ženklų kūrėjai bei populiarūs butikai.


Vilniuje tris dienas – nuo trečiadienio iki penktadienio – vyko pirmoji Lietuvoje ir didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė gyvybės mokslų konferencija „Life Sciences Baltics 2012“, kurioje dalyvavo net 700 šios srities ekspertų, pusė iš jų – svečiai iš užsienio. 


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius