Palangoje butą išsinuomoti norėjusias moteris apgavo sukčių skelbimas

Palangos tiltas, 2022-05-31
Peržiūrėta
1477
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje butą išsinuomoti norėjusias moteris apgavo sukčių skelbimas

Palangoje butą išsinuomoti pagal skelbimą panorusios moterys buvo apgautos – negavo buto ir prarado pinigus.

1978 m. ir 1987 m. gimusios moterys šeštadienį kreipėsi į Palangos miesto policiją. Jos pranešė, kad penktadienio vakarą, ketindamos išsinuomoti butą pagal skelbimą internete, pervedė po 400 eurų. Tačiau butas nebuvo išnuomotas, o susisiekti su jį neva nuomojusiu asmeniu nepavyksta.

Klaipėdos apskrities policija informuoja, kad pradėtas tyrimas dėl sukčiavimo.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Lapkričio 25 dieną minima Tarptautinė kovos su smurtu prieš moteris diena. Šią dieną pažangioji pasaulio bendruomenė kasmet rengia tarptautinę akciją „16 aktyvizmo dienų prieš smurtą prieš moteris“ .


Pirmadienį į Palangos m. PK kreipėsi 1964 m. gimusi moteris, nukentėjusi nuo sukčių.


Klaipėdos apskrities pareigūnai gyventojus ragina neprarasti budrumo – pastebima, kad pastaruoju metu pagausėjo pranešimų apie galimas telefoninių sukčių atakas.


Palangoje butą išsinuomoti pagal skelbimą panorusios moterys buvo apgautos – negavo buto ir prarado pinigus.


Planuojate parduoti butą, namą ar sklypą? Profesionali LNTAA sertifikuota brokerė užtikrins pelningą pardavimą bei sandorio saugumą. Kreipkitės! Natalija Vinnikova Tel.: +370612 47784, [email protected], www.crew.lt


„Vienas mano draugo draugas niekaip neišsirenka kurį butą pirkti: ar 32 kv. m. ploto Palangoje, ar 100 kv. m. ploto Jūrmaloje. Kaina praktiškai tokia pati, tad reikia įvertinti kitus privalumus ir trūkumus“, – feisbuko paskyroje rašė „Luminor“ banko ekonomistas Žygimantas Mauricas. 


Pareigūnai įspėja, kad pastaruoju metu daugėja atvejų, kai žmonės nukenčia nuo suklastotas nuorodas siuntinėjančių sukčių – į mobiliojo ryšio telefoną žmogus gauna neva banko siųstą pranešimą, kad esą jo paskyra uždaryta, o jai atblokuoti reikia paspausti atsiųstą nuorodą. Tai padarius iš asmens sąskaitos pinigai pervedami į kitą sąskaitą, arba apmokami sukčių vykdomi pirkimai kokiose nors...


Klaipėdos apskrities VPK Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdyboje baigtas ir į teismą perduotas ikiteisminis tyrimas dėl didelės vertės svetimo turto įgijimo apgaule (pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 182 straipsnio 2 dalį),


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Sausio 5-ąją, sekmadienį, į Palangos miesto policijos komisariatą kreipėsi moteris, kuri teigė, jog buvo apgauta sukčių.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius