Palangoje duris atveria naujas penkių žvaigždučių viešbutis

"Palangos tilto" informacija, 2019-10-18
Peržiūrėta
916
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Jau šį savaitgalį Palangoje atidaromas prabanga dvelkiantis penkių žvaigždučių viešbutis „Amsterdam Plaza“.

Nors pirminė statytojų idėja buvo pastatyti daugiabutį, senos valgyklos vietoje iškilo keturių aukštų išskirtinis viešbutis su požeminiu garažu. Kilimai, užuolaidos, audiniai, baldai į Palangą atkeliavo iš Italijos. Savininkai, nekilnojamojo turto vystytojai, Lietuvoje pastatę aibę daugiabučių ir kitų objektų, teigia nesirinkę ekonominio kelio, o norėję sukurti prabanga, estetika ir komfortu dvelkiančią atokvėpio oazę.

Naujojo viešbučio vadovė Renata Statkevičienė 15min aprodė viešbutį, kuriame jau netrukus poilsiaus pirmieji svečiai. Kambarių kaina ne sezono metu – nuo 140–150 eurų, o vasarą kaina šoktels iki 200 eurų. Pasak R.Statkevičienės, šiame viešbutyje nėra įprastų, standartinių kambarių, „Amsterdam Plaza“ įrengti 29 skirtingo dydžio apartamentai su virtuvėlėmis. 35–90 kv. metrų erdvės pritaikytos maksimaliam komfortui, sukuria malonų erdvės jausmą bei jaukų namų pojūtį. Kambarius jau puošia spalvingi, tarsi amžiną gėlių žydėjimą ir nesibaigiančią vasarą menantys iš Italijos atkeliavę vilnos kilimai.

Juos Christiano Lacroix mados namams kūrė dizaineris Marcelis Wandersas. Iš Italijos atkeliavo ir kašmyriniai audiniai, prabangūs čiužiniai, komfortiškos sofos bei krėslai. Šviestuvai, puošiantys numerius, sukurti talentingo ispanų dizainerio Jaime'io Hayono. Interjero sprendimai gimė kartu su dizainerė Stela Paškoniene.

Viešbutis turi neįprastą atriumo erdvę, kurią supa kambarių durys. Atriumą jaukiai nušviečia stiklinis stogas, dovanodamas šešėlių žaismo. Jaukumo, elegancijos ir prabangos suteikia ažūras, marmuras. Geriau įsižiūrėję svečiai atriumo grindų piešinyje galės išvysti tarsi Amsterdamo kanalų vandens atspindžius. Kiekvieno kambario svečiui rezervuota viena vieta automobiliui požeminėje aikštelėje. Požeminiai garažai yra retenybė šiame kurorte. Papildomų stovėjimo vietų įrengta ir viešbučio prieigose. Ateityje viešbutis teiks ir SPA paslaugas, o kol kas pirmieji svečiai galės pasimėgauti erdvesniuose apartamentuose įrengtomis sūkurinėmis voniomis ir pirtim

www.15min.lt

Jūsų komentaras:

pamirsau 2019-11-13 10:42 (IP: 195.182.68.60)
paklausti.o zibintai bus? tada bus pasauline turistu trauka. aciu

amsteris 2019-11-13 10:40 (IP: 195.182.68.60)
uztat ce bus linksma ir juokinga

5* 2019-10-21 17:46 (IP: 188.69.210.22)
Su Marriott viesbuciu nepakonkuruos...

Pavadinimas 2019-10-18 11:59 (IP: 86.100.63.99)
juokingas, švelniai tariant.

Taip pat skaitykite

Mūsų mieste artėja ilgai laukta diena – šalies Vyriausybei sušvelninus karantiną, po trijų mėnesių pertraukos kitą penktadienį birželio 12 dieną pagaliau pradeda veikti Palangos baseinas.


Nuo š.m. balandžio 29 d. Viešoji įstaiga Antano Mončio namai-muziejus vėl atveria duris lankytojams.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Jau šį savaitgalį Palangoje atidaromas prabanga dvelkiantis penkių žvaigždučių viešbutis „Amsterdam Plaza“.


Pirmadienį Palangoje veiklą pradeda nauja klinika „AveMedica“, kurioje dirbs du gydytojai odontologai Lolita Juodakė ir Kęstutis Grabliauskas bei burnos higienistė Skirmantė Pažėrienė, pasirengę įgyti palangiškių pasitikėjimą. Ateityje klinikoje, įsikūrusioje adresu Sodų g. 6-1, dirbs ir daugiau specialistų, galėsiančių padėti gyventojams pagerinti jų sveikatą.  


Palangoje jau netrukus pasklis kalėdinė nuotaika – kurortas puošiamas artėjančioms žiemos šventėms, o kitą savaitę, antradienį, pasirengti šv. Kalėdoms pakvies ir Dovanų meistarnė, kur kiekvienas norintis savo rankomis gali pagaminti kalėdinę dovaną sau brangiems žmonėms. Dovanų meistarnė – įžanga į jau netrukus prasidėsiantį aktyvųjį Kalėdų laukimo...


Visuomenei duris atveria atnaujintas legendinis „Anapilis“

Palangos m. savivaldybės informacija, 2016 08 18 | Rubrika: Aktualios naujienos

Ketvirtadienį, rugpjūčio 25 dieną, nuo 16 iki 18 val. Palangos miesto savivaldybės administracija kviečia visus palangiškius ir kurorto svečius susipažinti su restauruota Palangos istorine vila „Anapilis“. Legendomis apipinto pastato atnaujinimas buvo ilgai lauktas, tad šis įvykis – itin reikšmingas visai Palangos bendruomenei.   


Nuo pirmadienio, po vidurnakčio, į Palangą atvykstantys autobusai suks į naująją autobusų stotį, įsikūrusią Klaipėdos pl., prie Statoil degalinės. Iškilmingas naujosios stoties atidarymas įvyks šiandien, penktadienį, 11 valandą, tad pageidaujantiems palangiškiams dar nevėlu atvykti į ceremoniją ir patiems dalyvauti šiame renginyje.


  Palangoje sparčiai plečiama gydomųjų paslaugų pasiūla – viena po kitos duris atveria atsinaujinusios sanatorinės įstaigos, kuriose kiekvienas norintis gali ne tik atgauti jėgas, bet ir pasinaudoti sveikatinimo procedūromis.


Šv. Velykoms besirengiančioje Palangoje duris atveria Velykų bobutės trobelė, kurioje mažieji bus mokomi ne tik pasirinkti margučiams dažyti tinkamų žolelių bei marginti kiaušinius, bet ir savo rankomis pasigaminti velykinių suvenyrų. Šventinę nuotaiką skleis ir Botanikos parko darbuotojų rengiama puokščių paroda-pardavimas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius