Palangoje griaudės gražiausių ir greičiausių sportinių automobilių varikliai – vyks tradicinės tarptautinės „Aurum 1006 km“ lenktynės

Palangos tiltas, 2023-07-18
Peržiūrėta
976
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje griaudės gražiausių ir greičiausių sportinių automobilių varikliai – vyks tradicinės tarptautinės „Aurum 1006 km“ lenktynės

Jau šią savaitę Palangoje griaudės gražiausių ir greičiausių sportinių automobilių varikliai – vyks tradicinės tarptautinės „Aurum 1006 km“ lenktynės. Pasimėgauti įspūdingomis pramogomis galės ne tik automobilių sporto gerbėjai – visomis renginio dienomis veiks pramogų zona su daugybe atrakcijų tiek vaikams tiek suaugusiems. Išsamią ir aktualią informaciją rasite čia: https://racing.lt/lt/bilietai.

Nuo ketvirtadienio iki pat šeštadienio vakaro:

Visomis renginio dienomis veiks pramogų zona su daugybe atrakcijų tiek vaikams tiek suaugusiems. 

Visus norinčius, renginio partneris Klaipėdos autobusų parkas nemokamai vežios nuo Palangos miesto (stotelė Vytauto g. prie bažnyčios) į renginio trasą ir atgal, o atvykstantiems su automobiliais renginio teritorijoje bus įrengti automobilių parkingai. Nemokamas parkingas atvažiuojant nuo Klaipėdos pusės, bei mokamas renginio teritorijoje. 

Renginio teritorijoje veiks VIP zona kurioje VIP leidimo turėtojai galės ne tik patogiai stebėti varžybas, mėgautis skaniausiu maistu ir gėrimais, tačiau taip pat ir sekti komentatorių darbą bei laimėti įvairiausių prizų.   

Visą savaitgalį taip pat veiks Technitis žiūrovų slalomas, tad visiems mėgėjams norintiems išbandyti automobilių sportą savo automobiliais siūlome atvažiuoti nuo Klaipėdos pusės. 

Įsigiję renginio bilietus galės be papildomo mokesčio apsigyventi renginio teritorijoje esančioje kempingo zonoje. Joje bus galima įsikurti su savo kemperiais arba palapinėmis. 

Renginį bus galima stebėti TV3 grupės kanalais, o komentarus iš renginio vietos klausyti per internetinį lenktynių radiją. 

Trečiadienis:

Renginys prasideda jau trečiadienį, kuomet visos komandos susirenka administracinei ir techninei komisijoms, bei komandų pristatymui. Tikriems automobilių sporto aistruoliams tai puiki galimybė susipažinti su komandomis ir pirmiems pamatyti lenktynių bolidus. Šiemet Administracinė ir Techninė komisijos keliasi iš S. Dariaus ir S. Girėno stadiono į lenktynių trasą, šalia pagrindinių renginio vartų. Gera žinia ta, jog ši diena yra nemokama, o Klaipėdos autobusų parkas jau nuo 12 val. visus norinčius nemokamai vežios nuo Palangos į renginio vietą ir atgal. 

Ketvirtadienis:

Liepos 20 d., ketvirtadienį, visi automobiliai 10:30 pajudės į paradą nuo lenktynių trasos į Palangos miestą ir sustos Vytauto g. tradiciniam renginio atidarymui, bei Dynami:t Super Sprint varžyboms.  

Atidarymo Palangoje metu veiksmas vyks ir lenktynių trasoje, renginio teritorijoje. Ten rasime vykstančius Porsche klubo važiavimus, kurie po pietų užleis trasą pirmosioms Aurum 1006 km lenktynių treniruotėms. 

Tradiciškai Ketvirtadienį išvysime ir Drag race važiavimus, tačiau skirtingai nei praėjusiais metais, Drag finalai šiemet vyks Penktadienio vakarą, o ketvirtadienį vyks tik kvalifikaciniai važiavimai link Klaipėdos įrengtoje trasoje.

Penktadienis:

Ši diena visuomet kupina įvairiausių atrakcijų tiek trasoje tiek visoje renginio teritorijoje. Šią dieną trasoje bus duotas startas „108km moterų iššūkiui“ (registracija: https://racing.lt/lt/108km-moteru-issukis), taip pat vyks Mechanikų bėgimo lenktynės, drag ir slalomo varžybos. 

Penktadienio svarbiausias dalis išlieka - Aurum 1006km lenktynių kvalifikacija kurios metu paaiškės kokia tvarka startuos Aurum 1006km lenktynės.

Šių metų naujiena - Drag varžybų finalai keliasi į penktadienio vakarą todėl tikimasi, kad daugiau žiūrovų spės atvykti ir pamatyti tradicinius drag'o finalus su įspūdingiausiais automobiliais.

Šeštadienis:

Pagrindinę lenktynių dieną šurmulys prasideda jau nuo ryto. Nuo 10:30 komandos jau pradeda rikiuotis startui, kuris duodamas lygiai 12 val. tiesioginio TV eterio metu (tiesioginis TV eteris prasideda 11.00 val.). Lenktynės tęsis iki pat vakaro, tačiau dienos metu netruks veiksmo ne tik trasoje bet ir renginio miestelyje kur vyks tradicinės automobilių decibelų varžybos - „Db drag“, Memel Motor Fest ir daugybė kitų pramogų, o renginį vainikuos uždarymo koncertas ir, žinoma, lenktynių apdovanojimų ceremonija.

Atvyk ir įsimylėk automobilių sportą!

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Lietuvos kariuomenės gynybos štabas informuoja, kad 2024 m. gegužės 13–31 d. visoje šalies teritorijoje vyks Lietuvos kariuomenės tarptautinės pratybos, kuriose dalyvaus Lietuvos ir užsienio partnerių kariai.


2024 metais Palangoje vyksiančios didžiausios Baltijos šalyse maratoninės „Aurum 1006 km powered by Hankook lenktynės“ bus neeilinės nuo 2000-ųjų besitęsiančioje ir niekada nenutrūkusioje jų istorijoje.


Jau šią savaitę Palangoje griaudės gražiausių ir greičiausių sportinių automobilių varikliai – vyks tradicinės tarptautinės „Aurum 1006 km“ lenktynės. 


Nuo pat 2000-ųjų didžiausias Baltijos šalyse maratonines „Aurum 1006 km lenktynes“ rengianti VšĮ „Promo Events“ jau paviešino, jog prestižinis, tradicinis automobilių lenktynių festivalis Palangoje vyks kitų metų liepos 19-22 dienomis.


Šio momento ištisus metus laukė „Aurum 1006 km lenktynių“ organizatoriai, lenktynininkai ir tūkstančiai automobilių sporto gerbėjų. 


Šeštadienį, liepos 17-ąją, lygiai 12 val. Palangoje duotas startas „Aurum 1006 km lenktynėms“, kurias nuo pat 2000 metų be pertraukų rengia VšĮ „Promo Events“. 


Du dešimtmečius, kiek gyvuoja Palangoje rengiamos maratoninės lenktynės, dar nė karto čempionų komandai nebuvo pavykę apginti prieš metus iškovoto titulo. Užteko peržengti renginio trečiojo dešimtmečio slenkstį, ir šie kerai sėkmingai įveikti.


Palangos baseine vyks pirmosios didelės tarptautinės varžybos

"Palangos tilto" informacija, 2020 02 04 | Rubrika: Miestas

Kovo 28-29 dienomis naujajame Palangos baseine vyks pirmosios didelės tarptautinės varžybos. Čia bus rengiamos jubiliejinės 25-osios V. ir V. Katkevičių atminimo taurės „Supermasters“ varžybos bei II-asis Eurazijos taurės turnyras.


Prasidėjo „ENEOS 1006 km“ lenktynės Palangoje

"Palangos tilto" informacija, 2016 07 21 | Rubrika: Sportas

Ketvirtadienį Palangoje, Vytauto gatvėje iškilmingu paradu prasidėjo „ENEOS 1006 km” lenktynės.  


Penktąjį kartą ne tik tradiciškai apsipirkti turgaus dieną – šeštadienį, – bet ir paminėti Pasaulinę maisto dieną, smagiai pašvęsti, padainuoti, pašokti, išbandyti savo jėgas šešiose jau žinomose rungtyse bei paganyti akis naujose netradicinėse varžytuvėse pakvietusi palangiškius ir miesto svečius Turgaus...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius