Palangoje „išdygo“ apžvalgos ratas – kurorto panorama ir saulėlydžiais mėgautis bus dar maloniau

Palangos tiltas, 2022-05-11
Peržiūrėta
4003
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

f360.lt nuotr.
f360.lt nuotr.

Palangos miesto gyventojus ir svečius jau netrukus džiugins naujas didžiulis apžvalgos ratas.

Pačioje miesto širdyje, Basanavičiaus gatvėje, „išdygęs“ atrakcionas netrukus bus atvertas turistams, kurie kurorto panorama ir saulėlydžiais galės pasimėgauti pakilę virš Palangos.

Poilsio ir pramogų komplekso „Palangos vasaros parkas“ teritorijoje ratas pradėtas montuoti praėjusią savaitę, o šiomis dienomis vyksta baigiamieji paruošimo darbai. 

Delfi susisiekė su komplekso atstovais ir paklausė, kada atrakcionas pradės veikti bei kiek ši pramoga kainuos, tačiau verslininkai išliko paslaptingi ir konkrečios datos, kitų detalių neatskleidė.

Anot jų, apžvalgos ratas ir kitos kurorto naujienos visuomenei bus pristatytos gegužės 16 dieną drauge su Palangos miesto savivaldybe rengiamoje spaudos konferencijoje. Socialiniuose tinkluose apžvalgos rato nuotraukomis susižavėję internautai spėja, kad būtent kitą savaitę ir pradės veikti šis išskirtinis kurorto atrakcionas.

Darbo skelbime, kuriame ieškoma šio apžvalgos rato įlaipintojo, nurodoma, jog atrakcionas veiks ištisus metus ir džiugins lankytojus nuostabiais jūros ir Palangos apylinkių vaizdais.

DELFI

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Gruodis Šventojoje prasidėjo ypatingu įvykiu – sekmadienį duris visuomenei atvėrė Švč. Mergelės Marijos Jūrų Žvaigždės bažnyčios bokšte esanti apžvalgos aikštelė.


Turime jums gerą žinią! Artėjančių mokslo metų pradžios proga rugsėjo 1 diena Palangos apžvalgos ratas dovanoja 50 % nuolaidą visiems moksleiviams  Maloniai kviečiame pasitikti mokslo pradžią ir rudens sezoną mūsų apžvalgos rate. #palangosapzvalgosratas


Bene didžiausia Palangos pažiba ir traukos objektas šiemet – aukščiausias Lietuvoje apžvalgos ratas, įsitaisęs Basanavičiaus gatvės kairiajame šone, einant link Palangos tilto. 


Palanga šiemet poilsiautojus pasitiks naujovėmis – kurorte iškilo apžvalgos ratas, iki pat jūros nutiestas takas neįgaliesiems, atsiras dar viena vieta paplūdimyje poilsiautojams, turintiems augintinius.


Sezono naujovė didžiausiame šalies kurorte, Palangoje – aukščiausias Lietuvoje apžvalgos ratas nuo trečiadienio, gegužės 16 d., jau atviras lankytojams. 


Palangos miesto gyventojus ir svečius jau netrukus džiugins naujas didžiulis apžvalgos ratas.


Antrasis „7bet-NKL“ ratas baigėsi Palangos „Kuršių“ (12-14) pergale.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Sekmadienį Palangos švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje bus aukojamos išskirtinės šv. Mišios – maldos namai mini 110 metų sukaktį. Ta proga palangiškiams ir kurorto svečiams bus atvertas ir bažnyčios bokštas, kuriame jau įrengta apžvalgos aikštelė.


Kokie gyvūnai vaikšto mūsų miškuose, kokie skraido paukščiai, kaip teisingai stovyklauti ir mėgautis gamta, jai nepakenkiant, tokius ir panašius klausimus ir atradimus sprendžia Palangos moksleivių klube besibūriuojantys Girinukų klubo nariai kartu su Palangos girininkijos girininko pavaduotoju Raimundu Ereminu. Jis su gamta supažindina ne tik mažuosius...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius