Palangoje išgelbėtas nuo tilto nušokęs jaunuolis

Palangos tiltas, 2016-05-02
Peržiūrėta
812
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje išgelbėtas nuo tilto nušokęs jaunuolis

Balandžio 30 dienos, šeštadienio, pavakarę, 17.46 val. Bendruoju pagalbos centro (BPC) skambučiu 112 buvo sulaukta pranešimo, kad nuo Palangos tilto galo į jūrą nušoko jaunuolis. Pirminiais duomenimis, vaikinas buvo neblaivus, tad išgelbėtas tokio savo poelgio paaiškinti negalėjo. Į įvykio vietą skubiai reagavę atvyko Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos (APGV) Palangos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, prisijungė ir Klaipėdos APGV narai, greitosios pagalbos medikai. Į vietą, kur nušoko jaunuolis, atvykęs nėrė ir naras, kuris laikė vaikiną, kad nenuskęstų tol, kol į vietą gumine valtimi priplaukė ugniagesiai gelbėtojai.
Palangos PGT viršininko pavaduotojas Bronius Beniulis „Palangos tiltui“ išsamios informacijos dar negalėjo pateikti, kadangi įvykis tiriamas ir informacija nuolat tikslinama: „Neturime duomenų nei apie jaunuolio tapatybę, nei ar tai vietinis, ar kurorto svečias“. Tačiau B. Beniulis patvirtino, kad gelbėjimo operacija pavyko sklandžiai, delsiama nebuvo ir gyvybė išgelbėta: „Naras nušokusiajam numetė gelbėjimosi ratą, liemenę ir iššokęs pats jį sučiupęs laikė, kol atplaukė pagalbos pastiprinimas“. Pasak viršininko pavaduotojo, skambutis į BPC kaip mat ant kojų sukėlė visas tarnybas: „Svarbi buvo kiekviena minutė, nes Baltijos vanduo dar labai šaltas, tad kuo ilgiau vaikinas būtų buvęs vandenyje, tuo jo būklė būtų blogėjusi“. Pasak B. Beniulio, medikams išgelbėtas jaunuolis buvo perduotas labai sušalęs, tačiau be jokių sužalojimų, nepraradęs sąmonės.
Tikslesnės informacijos dėl pradėto tyrimo kol kas neviešina ir Palangos miesto komisariatas. Žinoma tik tai, kad tai pirmasis toks šuolis šį sezoną.

„Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį, spalio 4 dieną, Palangoje pareigūnų sustabdyta kompanija prisidarė visą puokštę bėdų.


Palangoje į naktinį klubą girtas vaikinas keliavo apsirūpinęs narkotikais. Sekmadienį, liepos 4 d., vos po vidurnakčio, apie 00.58 val. gautas pranešimas, kad Basanavičiaus g., Palangoje, apsaugos darbuotojas sulaikė asmenį, kuris į naktinį klubą bandė įsinešti plastikinį maišelį su žalsvos spalvos, augalinės kilmės, galimai narkotine medžiaga.


Į „Palangos tiltą“ užėjęs palangiškis Aloyzas piktinosi, kad moderni Palanga nėra tokia moderni


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


„Palangos tilto“ iniciatyva ieškoti idėjų Palangai, kad kurortas būtų dar gyvesnis ir įdomesnis, pasiekė kulminaciją: redakcija praėjusį antradienį į „Palangos tilto“ kavaryčio diskusijų naujojo partnerio „Fotokava“ to paties pavadinimo kavinę sukvietė net 14 veiklių, žinomų palangiškių, kurie, mėgaudamiesi skania kava, sutelkė smegenis...


Mokytoja Kostancija, ilgametė „Palangos tilto“ skaitytoja ir bičiulė, redakciją per Užgavėnes pavaišinusi skaniais blynais, savo laimėjimą „Palangos tilto“ prenumeratorių loterijoje jau senai atsiėmė. Ar atsiėmėte jūs savo prizą? Paskubėkite tai padaryti, nes laimėjimus galima atsiimti tik iki kovo 17 dienos. Laukiame jūsų, „Palangos tilto“...


Balandžio 30 dienos, šeštadienio, pavakarę, 17.46 val. Bendruoju pagalbos centro (BPC) skambučiu 112 buvo sulaukta pranešimo, kad nuo Palangos tilto galo į jūrą nušoko jaunuolis. Pirminiais duomenimis, vaikinas buvo neblaivus, tad išgelbėtas tokio savo poelgio paaiškinti negalėjo. Į įvykio vietą skubiai reagavę atvyko Klaipėdos apskrities...


Dramatiško įvykio praėjusią savaitę ant Palangos tilto liudininkais galėjo tapti visi, kurie per „Palangos tilto“ internetinio puslapio www.palangostiltas.lt gyvą kamerą žvilgteli, kas dedasi ant tilto ar prie jo prieigų. Praėjusio ketvirtadienio ankstyvą popietę kaukdama ant tilto skubėjo greitoji – pagalbos prireikė epilepsijos ištiktam žvejui. Jei ne...


Beždžionių tilto gyvavimas tęsis

„Palangos tilto“ informacija, 2010 03 17 | Rubrika: Miestas

Pėsčiųjų tiltas, dar vadinamas Beždžionių tiltu, per Šventosios upę sulaukė kapitalinio remonto. Pasak UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus pavaduotojo Stepono Šepučio, tilto remonto darbai pradėti dar prieš šventinį savaitgalį ir turėtų būti baigti iki Šv. Velykų.


Idėja – kavinė ant jūros tilto

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 05 30 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto vadovas Vytautas Stalmokas spaudos atstovus supažindino su bendrovės „Nesė Pramogų bankas“ pasiūlymu – verslininkai norėtų ant jūros tilto įrengti lengvų konstrukcijų lauko kavinę.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius