Palangoje lankėsi Izraelio ambasadorius Amiras Maimonas

Palangos tiltas, 2015-05-28
Peržiūrėta
2106
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje lankėsi Izraelio ambasadorius Amiras Maimonas

Palangoje trečiadienį lankėsi bei su miesto mero pavaduotoju Rimantu Antanu Mikalkėnu susitiko Izraelio nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvoje Amiras Maimonas.
Susitikime dalyvavo ir Savivaldybės administracijos specialistai – Švietimo skyriaus vedėja Laima Valužienė bei Kultūros skyriaus vedėjo pavaduotojas Robertas Trautmanas, taip pat – Turizmo informacijos centro direktorė Egidija Smilingienė.
Susitikimo metu R. A. Mikalkėnas ambasadoriui pristatė Palangos kurortą, kalbėjo apie miesto infrastruktūros plėtros projektus, padedančius spręsti sezoniškumo klausimą.
E. Smilingienė, kalbėdama apie užsienio šalių turistų srautus, atkreipė dėmesį, jog, nors svečių iš Izraelio Palangoje sulaukiama ne itin gausiai, pastebima šių srautų augimo tendencija. Dalis Izraelio gyventojų į Palangą atvyksta tiesiog pailsėti, o dalis – ieškoti savo šaknų.
Ambasadorių ypač domino kultūrinio palangiškių bei Izraelio atstovų bendradarbiavimo galimybė. Jis taip pat pabrėžė labai besidomintis, kaip jaučiasi žydų bendruomenė Lietuvoje. A. Maimonas su dideliu susidomėjimu klausėsi L. Valužienės, kuri papasakojo apie Tolerancijos ugdymo centro veiklą Palangoje, Senojoje gimnazijoje. Vicemero R. A. Mikalkėno pakviestas Palangoje apsilankyti dar kartą, ambasadorius pažadėjo neužmiršti kvietimo bei pabrėžė, jog labai norėtų apsilankyti Tolerancijos ugdymo centre. „Ypatingai svarbu šviesti moksleivius apie praeities įvykius, tad norėtųsi, kad Tolerancijos ugdymo centrai veiktų ne vienoje mokykloje. Bet šiandien galime kalbėti ne tik apie praeitį, bet ir apie tai, ką ateityje galime nuveikti“, – pabrėžė Izraelio ambasadorius.
A. Maimonas susitikimo metu taip pat atkreipė dėmesį, jog Lietuva turėtų pasistengti į šalį privilioti daugiau turistų iš Izraelio. Jo teigimu, vienas iš galimų būdų – keleto dienų pažintinė kelionė po Lietuvos bažnyčias. Be to, atkreipė dėmesį ambasadorius, Izraelyje gyvena nemažai išeivių iš postsovietinių šalių, ir daugelis iš jų jaučia nostalgiją poledinei žūklei, pirtims, saunoms bei kitiems žiemos malonumams. Tai, A. Maimono nuomone, būtų galima siūlyti Izraelio turistams. „Esu įsitikinęs, kad ir žiemos metu į Palangą galima privilioti žmonių, kurie norti užsiimti žiemos veikla“, – sakė ambasadorius bei pabrėžė, jog Izraelio ambasada Lietuvoje yra ir bus aktyvi, skatindama bendradarbiavimą kultūros, sporto bei kitose srityse.

„Palangos tilto“, Palangos miesto sav. inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Penktadienį Palangos miesto savivaldybėje lankėsi bei su miesto meru susitiko Nyderlandų Karalystės ambasadorius Jack Twiss Quarles van Ufford ir Nyderlandų garbės konsulė Jurgita Šilinskaitė Venslovienė.


Ketvirtadienį, rugpjūčio 14 dieną, Palangos miesto savivaldybėje lankėsi bei su kurorto meru Šarūnu Vaitkumi susitiko JAV ambasadorius Lietuvoje Robert S. Gilchrist.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangoje lankėsi Japonijos ambasadorius

"Palangos tilto" informacija, 2019 12 10 | Rubrika: Miestas

Penktadienį (gruodžio 6 d.) Palangos miesto savivaldybėje sulaukė svarbaus svečio - Japonijos ambasadoriaus Lietuvoje Shiro Yamasaki.


Penktadienį, rugpjūčio 23 d., Palangos miesto savivaldybėje lankėsi ir su miesto mero pavaduotoju Rimantu Antanu Mikalkėnu susitiko Turkijos ambasadorius Gökhanas Turanas.


Palangoje lankėsi Kinijos respublikos ambasadorius Lietuvoje

"Palangos tilto" informacija, 2019 08 09 | Rubrika: Miestas

Rugpjūčio 8 d. Palangoje lankėsi Kinijos ambasadoriaus Shen Zhifei. Jis savivaldybėje susitiko su Palangos meru Šarūnu Vaitkumi, administracijos direktore Akvile Kilijoniene, kitais savivaldybės atstovais. Ambasadoriui buvo pristatyta Palanga, investicijų joje galimybės.


Kovo 19 d., Palangos miesto savivaldybėje lankėsi Slovakijos Respublikos ambasadorius Ladislav Babčan. Diplomatą priėmė Palangos mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas bei Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė.


Antradienį Palangoje lankėsi ir su kurorto meru Šarūnu Vaitkumi susitiko Japonijos ambasadorius Lietuvoje Toyoei Shigeeda. Savivaldybėje vykusio susitikimo metu kalbėta apie galimybes bendradarbiauti didinant Palangos ir viso Vakarų Lietuvos regiono žinomumą Japonijoje bei į mūsų šalies pajūrį pritraukiant daugiau turistų iš Tekančios Saulės šalies.


Vakar Palangoje lankėsi Izraelio valstybės nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvai Amir Maimon. Vizito metu buvo aptarti žydų paveldo saugojimo kurorte klausimai bei keltos idėjos, kaip į žydų istorijos išsaugojimą ir skatinimą domėtis istorija įtraukti Palangos vaikus ir jaunimą.


Palangoje trečiadienį lankėsi bei su miesto mero pavaduotoju Rimantu Antanu Mikalkėnu susitiko Izraelio nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvoje Amiras Maimonas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius