Palangoje lankėsi premjero patarėjas Antanas Vinkus

Linas JEGELEVIČIUS, 2016-01-21
Peržiūrėta
1317
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Antanas Vinkus. (lrytas.lt nuotrauka)
Antanas Vinkus. (lrytas.lt nuotrauka)

Šią savaitę, trečiadienį, Kretingoje ir Palangoje lankėsi žinomas Lietuvos gydytojas, diplomatas, politinis bei visuomenės veikėjas, nuo 2013 metų premjero Algirdo Butkevičiaus patarėjas sveikatos klausimais Antanas Vinkus.
Socialdemokratų partija jį kelia savo kandidatu Palangos miesto-Kretingos rajono vienmandatėje rinkimų apygardoje.
Palangoje A. Vinkus aplankė Palangos Reabilitacijos ligoninę, vaikų reabilitacijos sanatoriją „Palangos gintaras“, kai kurias kitas miesto gydymo įstaigas.
Premjero patarėjas susitiko ir su Palangos miesto vadovais.
Prieš knygos „Gyvenimas, koks jis buvo. Monsinjoro Kazimiero Vasiliausko biografija“ pristatymą miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje A. Vinkus rado galimybę trumpai šnektelėti ir su „Palangos tilto“ redaktoriumi.
Energija trykštantis A. Vinkus prisipažino, kad tam, jog pasiektų pajūrį ryte, turėjęs keltis naktį, bet net ir kelios valandos miego leidžia jam jaustis žvaliai.
Pastebėjus, kad kai kurie politiniai oponentai laiko jį pernelyg solidaus amžiaus dalyvauti aktyvioje rinkimų kampanijoje, žinomas šalies politikas nesulaikė juoko.
„Negi tai tiesa? Pasakyčiau taip visiems: man – antroji jaunystė. Individualistinėje visuomenėje, kurioje gyvename, keliame jaunimą. Tai – gerai, bet neskubėkime nurašyti žmonių, turinčių didžiulę patirtį, nes tuomet mes būsime bendruomeninė visuomenė“, – pabrėžė A. Vinkus.
Politikas sakė, kad jam labai patinka romėnų filosofo Senekos žodžiai: „Kiek aš gyvensiu, ne nuo manęs priklauso, bet kol aš gyvensiu, tol produktyviai gyvensiu.“

Jūsų komentaras:

SENEKA 2016-01-26 07:27 (IP: 78.57.226.210)
,,usramsia, nepodamsia" /swelniau.../

o kadencijai baigiantis bus 78 2016-01-25 09:34 (IP: 78.57.226.210)
leiskit jaunimui dirbt, uzteks tos KONKLAVOS..... juk ne tik fizika, bet ir smegenai nebedarbingi/ medikas turi suprast/

su visa pagarba... 2016-01-22 08:39 (; / IP: 78.57.226.210)
duokit kelia jaunimui/ 73 METAI/ geriau ilsekites Palangoj, NUSIPELNET

Taip pat skaitykite

Penktadienį Palangoje lankėsi kultūros ministras Simonas Kairys.


Palangos miesto mero patarėjas Pranas Žeimys teigia, kad popiet Palangos oro uoste nusileis lėktuvas su 160 Lietuvos piliečių, tačiau kur juos visus reikės apgyvendinti, iki šiol nėra aišku. „Kalbamės su viešbučiais, tačiau ne visi nori priimti atvykstančius, o kai kurie pateikė savivaldybei kainas, prilygstančias 5 žvaigždučių apgyvendinimui,“ – sako...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Seime dvi kadencijas baigęs palangiškis Pranas Žeimys jau turi darbą – jis įsidarbino Palangos miesto mero Šarūno Vaitkaus padėjėju.  


Ne be Palangos ir jos mero Šarūno Vaitkaus asmenybės žavesio Lietuvos premjerų keliai ir toliau suks į didžiausią šalies kurortą. Postą paliekantis Algirdas Butkevičius nuolat rinkosi Palangą atostogoms, kol vadovavo socialdemokratų Vyriausybei 2012–2016 metais. 2008–2012 metų Vyriausybės vadovas, konservatorius Andrius Kubilius, kaip prisipažino anksčiau...


Praėjusį penktadienį Palangoje ir Kretingoje lankėsi premjero Algirdo Butkevičiaus patarėjas sveikatos klausimais Antanas Vinkus.


Šią savaitę, trečiadienį, Kretingoje ir Palangoje lankėsi žinomas Lietuvos gydytojas, diplomatas, politinis bei visuomenės veikėjas, nuo 2013 metų premjero Algirdo Butkevičiaus patarėjas sveikatos klausimais Antanas Vinkus.


Į Palangos Reabilitacijos ligoninę gerinti sveikatos kasmet atvyksta ne vienas traumą patyręs ar dėl ligos sveikatą praradęs pacientas. Šios kurorto gydymo įstaigos direktoriaus pavaduotoja medicinai Romantė Aleknavičienė medicinos srityje dirba nuo studijų baigimo. Kaip prisipažino pati pašnekovė, ji niekuomet ir neįsivaizdavo kitokio gyvenimo kelio – visuomet svajojo...


Pirmasis kurorto mero Šarūno Vaitkaus susitikimas su naujuoju šalies premjeru Algirdu Butkevičiumi užtruko šiek tiek ilgiau nei numatyta, ministras pirmininkas parodė, kad labai gerai žino visus Palangos reikalus, tvirtino, kad kurortas susilauks reikiamo finansavimo vykstantiems ir būsimiems projektams. Naujuosius, Kūčias ir Kalėdas, atokiau nuo žiniasklaidos dėmesio...


– Ar turėjote galimybę sudėti bluostą rinkimų naktį? – Nelabai. Atsiguliau tik pusę penkių ryto, o septintą valandą buvau vėl ant kojų. – Kas buvo pirmieji jūsų sveikintojai? – Jų buvo daug. Tarp pirmųjų – ir A. Velykienė, ir E. Gentvilas, ir TS-LKD pirmininkas A. Kubilius. Net važiuoti nelabai galiu – visi skambina.  


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius