Palangoje nusileido Suomijos Prezidento Sauli Niinisto lėktuvas

„Palangos tilto” informacija, 2013-05-15
Peržiūrėta
1297
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Lietuvoje viešintis Suomijos Prezidentą Sauli Niinisto Palangos oro uoste pasitiko kurorto meras Šarūnas Vaitkus.
Lietuvoje viešintis Suomijos Prezidentą Sauli Niinisto Palangos oro uoste pasitiko kurorto meras Šarūnas Vaitkus.

Lietuvoje viešintis Suomijos Prezidentas Sauli Niinisto šiandien atskrido į Palangą. Tarptautiniame Palangos oro uoste Suomijos vadovą sutiko kurorto meras Šarūnas Vaitkus.
Vakarykščiai Vilniuje lankęsis Suomijos Prezidentas buvo pajuokavęs, kad jo šalyje saulės kol kas mažai. Lėktuvo trapu ant raudono kilimu žengusį Prezidentą Sauli Niinisto pasitikęs Palangos meras Šarūnas Vaitkus pajuokavo, kad atsižvelgus į jo norus šiandien Lietuvos pajūryje šviečia saulė. „Taip, pas jus išties labai gražu“, - nusišypsojo Suomijos prezidentas, maloniai pasisveikinęs su miesto vadovą atlydėjusiais Kultūros skyriaus vedėjo pavaduotoju Robertu Trautmanu bei mero patarėja Jurgita Vanage.
Po trumpos sutikimo ceremonijos automobilių kortežas pajudėjo į uostamiestį.
Prezidentės Dalios Grybauskaitės kvietimu dviejų dienų valstybinio vizito į Lietuvą atvykęs Sauli Niinisto iš Palangos išvyko į Klaipėdą, kur kartu su Lietuvos Prezidente Dalia Grybauskaite atidarė termofikacinę jėgainę „Fortum Heat“ Klaipėdoje.
Platesnė informacija apie jėgainės atidarymą – penktadienio „Palangos tilto“ numeryje.


Jūsų komentaras:

Algis 2013-05-16 15:06 (IP: 78.61.51.119)
Matai kaip, Palangos meras buvo su palyda, o Suomijos prezidentas be palydos......

aliosa 2013-05-16 06:18 (ausra / IP: 109.128.14.103)
a,a kode meras NIMBO nepajeme?

kaip grazu 2013-05-15 12:56 (mdek / IP: 81.7.90.216)
Mere, kaip smagiai ir gerai gaunasi Jusu toks sunkus sunkus darbas- pasifotografuoti, pasifilmuoti, paspausti kam ranka, kelis mielus zodelius pasakyti.,. akvaizdu, kad kitiems (zemiskiems, vietiniu zmoniu ir verslininku) reikalams laiko nelabai lieka arba jus jauciates toks nusiplukes? Ar ne taip brangiai mielas vade?:):)

Taip pat skaitykite

Palangos oro uoste sutiktas pirmasis lėktuvas po rekonstrukcijos

"Palangos tilto" informacija, 2021 10 23 | Rubrika: Miestas

Baigus Palangos oro uosto aerodromo rekonstrukciją – spalio 21 dieną, ketvirtadienį, pasitiktas pirmasis reguliarus keleivinis lėktuvas, kuriuo atvyko keleiviai iš Kopenhagos, Danija. Pirmą ir simbolinį tiesioginį skrydį vykdė oro bendrovės „SAS - Scandinavian Airlines“ lėktuvas.


Rugsėjo pradžioje rekonstrukcijai uždarytame Palangos oro uoste bus atnaujintas ne tik kilimo ir tūpimo takas, peronas ir riedėjimo takas – rekonstrukcijos metu diegiami tvarūs inžineriniai sprendimai, dėl kurių visi procesai taps draugiškesni aplinkai. Kartu su kitais Lietuvos oro uostų tinkle esančiais oro uostais Palangos oro vartai siekia ateityje tapti nulinės CO2 emisijos oro uostu.


Palangos meras Šarūnas Vaitkus trečiadienį, liepos 7 d., sulaukė ypatingų svečių – kurortą aplankė ne tik vėl aplankė šalies prezidentas Gitanas Nausėda, kuris dalyvavo Palangos atgavimo šimtmečio minėjimo renginiuose praėjusį savaitgalį, bet ir ypatingas svečias iš Ukrainos – šios šalies prezidentas Volodomyr Zelensky.


Vilniaus miesto savivaldybės valdomų sovietinių poilsio namų Palangoje, Vytauto g. 32, nuomos sutarties su UAB „Baltasis tigras“ pratęsimo svarstymas Vilnaus miesto savivaldybės Tarybos posėdyje prieš pat Kalėdas, gruodžio 23 d., įplieskė žiežirbų, o sostinės meras Remigijus Šimašius net žaibavo: „Kas vyksta su tuo pastatu, nepasikuklinčiau pavadinti, yra...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangos oro uoste bei Klaipėdos jūrų uoste pasieniečiai sulaikė du Lietuvos piliečius, kurie buvo ieškomi dėl nusikaltimų. Trečiadienį, lapkričio 27 d., Palangos oro uoste VSAT pareigūnai atliko pasirinktinį kelių reisu Ryga – Palanga atskridusių keleivių patikrinimą. Tai yra Šengeno vidaus reisas, kuriuo keliaujančių asmenų nuolatinė kontrolė neatliekama, tačiau...


Paskui „Wizz Air“ lėktuvą, nusileidusį Palangos oro uoste praėjusią savaitę, antradienį, kovo 29-ąją, Palangos oro uoste nusileido bendrovės „Rynair“ orlaivis „Boeing“. Juo iš Londono Stanstedo oro uosto atskrido 172 keleiviai. Visame „Boeing“ lėktuve – 180 vietų.


Lietuvoje viešintis Suomijos Prezidentas Sauli Niinisto šiandien atskrido į Palangą. Tarptautiniame Palangos oro uoste Suomijos vadovą sutiko kurorto meras Šarūnas Vaitkus.


Kaip galima pratęsti prezidento vizitą Palangoje? Yra vienas būdas: prašyti Dievo, kad sugestų jo lėktuvas. Būtent lėktuvo gedimas parai prailgino Slovakijos prezidento Ivano Gašparovičiaus viešnagę Palangoje.


Vakar Palanga sulaukė itin aukštų užsienio svečių – vakar, penktą valandą, į Palangos aerouostą iš Vilniaus nusileido Slovakijos prezidento Ivano Gašparovičiaus lėktuvas. Jis atskraidino ne tik Slovakijos vadovą, bet ir jo žmoną Silviją, Slovakijos ambasadorių Vilniuje, jo žmoną, aukštus Slovakijos prezidentūros ir užsienio reikalų ministerijos pareigūnus – iš viso 19 Slovakijos...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius