Palangoje savaitgalį – entuziazmu trykštantis festivalis „Sportas visiems“

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013-05-30
Peržiūrėta
1433
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje savaitgalį – entuziazmu trykštantis festivalis „Sportas visiems“

Visą savaitgalį Palangoje netrūks šurmulio, šypsenų bei azarto, nes jau penktadienį į didžiausią šalies kurortą bei Lietuvos kultūros sostinę suvažiuos tūkstančiai sporto entuziastų dalyvauti jau dvidešimtajame festivalyje „Sportas visiems“.
Renginio organizatoriai neabejoja, jog savo entuziazmu sporto mėgėjai užkrės visus palangiškius bei kurorto svečius, o tris dienas, gegužės 31 – birželio 2 dienomis, truksiantis nuotaikingas sporto festivalis taps puikiu startu visai ateinančiai vasarai.
Labiausiai lankomose Palangos vietose – J. Basanavičiaus gatvėje, Jūratės ir Kastyčio skvere, vasaros koncertų salėje bei paplūdimyje – viena kitą keis įvairios sporto rungtys bei judrios ir žaismingos estafetės. Festivalio organizatoriai skatins įsijungti į renginius bei išbandyti savo jėgas ne tik asociacijai „Sportas visiems“ priklausančių organizacijų narius, bet ir visus palangiškius bei svečius – tiek mėgstančius sportuoti, tiek ir nepropaguojančius aktyvaus poilsio.
„Festivalio „Sportas visiems“ devizas – „Ilsėkitės aktyviai“. Siekiame, kad į renginius įsijungtų kuo daugiau entuziastų, todėl visos varžybos, rungtys yra skirtos mėgėjams – kad jose jėgas išbandyti galėtų kiekvienas, netgi tas, kuris nemėgsta judėti. Šiaurietiškas vaikščiojimas, dviračių varžybos, smiginis, laipiojimo sienelė, galimybė pamėtyti į krepšį ir kitos rungtys nereikalauja specialaus išankstinio pasirengimo, tad dalyviams tereikia noro ir užsidegimo“, – sakė vienas iš renginio organizatorių, Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ generalinis sekretorius Algimantas Jucevičius.
Kiekvienas, savaitgalį išėjęs pasivaikščioti po miestą ar paplūdimį, galės užsiregistruoti bei dalyvauti bet kurioje organizuojamoje rungtyje. Už simbolinį registracijos mokestį – du litus – sporto entuziastai gaus renginio dalyvių atributiką, suteiksiančią teisę nemokamai dalyvauti visuose tris dienas truksiančio festivalio renginiuose. Kadangi į renginius nereikės registruotis iš anksto, pamatę organizuojamą įdomią rungtį ir sumanę joje išbandyti savo jėgas, pramogautojai nedelsdami galės tai padaryti. Tik į komandines rungtis (gatvės krepšinį, paplūdimio tinklinį, rankinio, kvadrato, virvės traukimo ir kitas) registracija bus pradedama prieš valandą.
Pasak A. Jucevičiaus, didžiausio festivalio dalyvių susidomėjimo kasmet sulaukia gatvės krepšinio 3x3 varžybos, taip pat – paplūdimio tinklinis bei, be abejonės, rytinės mankštos, kurios šiemet bus organizuojamos paplūdimyje. Sporto entuziastai labai mielai dalyvauja bėgimo, naktinio orientavimosi varžybose.
Šiais metais numatoma pasiūlyti ir naujovių – tikimasi, jog palangiškiai ir svečiai mielai įsijungs į baliontinklio bei grindų riedulio varžybas, organizuojamas prie jūros. Dar viena naujovė – „Veloblic“ porų dviračių vairavimo varžybos, vyksiančios J. Basanavičiaus gatvėje.
Be jau minėtų rungčių, sporto entuziastų laukia ir tradicinės: J. Basanavičiaus gatvėje bus rengiamos estafetės, rankų lenkimo, baudų mėtymo į krepšį, pasagos mėtymo, golfo ir kitokios varžybos.
Paplūdimyje taip pat nebus kada nuobodžiauti: čia vyks rytinės mankštos, bus rengiamos paplūdimio tinklinio, bėgimo, kvadrato, lėkščiasvydžio ir kitokios rungtys. Vasaros koncertų salė taip pat lauks žiūrovų – čia vyks džiaugsmo gimnastikos konkursas. Šis renginys labai patrauklus ne tik dalyviams, bet ir žiūrovams.
Jūratės ir Kastyčio skvere visą savaitgalį irgi netrūks šurmulio. Čia įrengtoje scenoje vienas kitą keis atlikėjai, bus organizuojamos įvairios varžybos. Sporto renginių netrūks ir kitose Palangos vietose.
Prisijungti prie judrių rungčių ar varžybų galės kiekvienas norintis. Jau dabar aišku, kad sportiniuose renginiuose dalyvaus apie 5 tūkst. organizuotai į Palangą atvyksiančių sporto entuziastų, o dar antra tiek, neabejojama, į savaitgalį vyksiančius renginius įsijungs iš anksto nesuplanavę. Tai rodo ilgametė organizatorių patirtis. „Daugelio metų statistika rodo, kad dalyvių skaičius visuomet priartėja prie 10 tūkst. Neabejojame, jog šie metai nebus prastesni“, – sakė A. Jucevičius.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

„Pasakiška Palangos vila „Anapilis”, kurią su didžiule meile, neišpasakytai  atsakingai ir kruopščiai Palanga atnaujino iš pagrindų, puikus ir inovacijų kupinas Palangos kurorto muziejus, naujas atostogų kultūros tradicijas žadantis „Palangos parko festivalis“ ir mūsų eurovizinė princesė Monika Liu vakar atvertė dar vieną puikų kultūros renginių naujose Palangos erdvėse puslapį....


Birželio 3-5 dienomis visi keliai ves į Palangą, kadangi didžiausiame šalies kurorte šurmuliuos gerą nuotaiką skleidžiantis, gausybę renginių, atrakcijų, naujų potyrių bei malonių netikėtumų dovanojantis festivalis „Myliu Palangą“.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Gegužės 26 d. Palangoje vykusiame festivalyje „Sportas visiems“ šachmatininkai varžėsi 3 „Žaibo“ turnyruose. Suaugę ir vaikai iš įvairių miestų (Palanga, Vilnius, Klaipėda, Panevėžys, Kėdainiai, Mažeikiai, Anykščiai ir kt.) kovėsi net 6 valandas.


Savaitgalį Palanga šurmuliuos sportiniu ritmu – kurorte vyks masinis, ne vieną tūkstantį sporto entuziastų kasmet priviliojantis festivalis „Sportas visiems“.


Palangą išjudinsiantis festivalis „Sportas visiems“ žada Gineso rekordą

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 05 29 | Rubrika: Sportas

Palangoje tris dienas – nuo penktadienio iki sekmadienio – pramogaus aktyvaus laisvalaikio propaguotojai bei sporto mėgėjai – didžiausią šalies kurortą ir vėl išjudins didžiausias šalyje rengiamas masinio sporto festivalis „Sportas visiems“. Renginio organizatoriai žada ir rekordą – ne bet kokį, o Gineso.


Palangoje įvyko jau dvidešimtasis festivalis „Sportas visiems“

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 06 03 | Rubrika: Sveikata

Palangoje savaitgalį įvyko jau dvidešimtasis festivalis „Sportas visiems“. Tris dienas – nuo penktadienio iki sekmadienio – Lietuvos kultūros sostinėje Palangoje tiek vietos gyventojai, tiek svečiai turėjo galimybę išbandyti savo jėgas mėgėjiškose sporto rungtyse. Be išankstinės dalyvių registracijos organizuojamos varžybos vyko įvairiose...


Palangoje savaitgalį – entuziazmu trykštantis festivalis „Sportas visiems“

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 05 30 | Rubrika: Sportas

Visą savaitgalį Palangoje netrūks šurmulio, šypsenų bei azarto, nes jau penktadienį į didžiausią šalies kurortą bei Lietuvos kultūros sostinę suvažiuos tūkstančiai sporto entuziastų dalyvauti jau dvidešimtajame festivalyje „Sportas visiems“.


Palangoje – festivalis „Sportas visiems“

„Palangos tilto“ informacija, 2010 05 27 | Rubrika: Miestas

Praėjusį penktadienį prasidėjo festivalis „Sportas visiems“. Centriniame miesto stadione prasidėjusi šventė tęsis visą savaitgalį, pakviesianti aktyviam poilsiui.


„Promo sportas“ ruošiasi tradicinėms lenktynėms

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 19 | Rubrika: Miestas

UAB „Promo sportas“ direktorius Darius Jonušis, jau ne vienerius metus liepą organizuojantis automobilių žiedines lenktynes Palangoje, su kurorto vadovu aptarė kai kuriuos organizacinius klausimus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius