Palangoje skelbiamas aukcionas – pastatas už milijoną eurų

„Palangos tilto“, l.rytas.lt inf., 2021-04-27
Peržiūrėta
1792
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje skelbiamas aukcionas – pastatas už milijoną eurų

Gegužės pradžioje Palangos miesto savivaldybė viešo elektroninio aukciono būdu pardavinės jai priklausantį pastatą su sklypu pačiame miesto centre, Vasario 16-osios gatvėje. Pasak Palangos miesto savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjo pavaduotojo, vyriausiojo miesto architekto Vytauto Indreikos, tai būtų puiki vieta naujam viešbučiui iškilti.
„Palangos miesto savivaldybei šis pastatas yra nebereikalingas, todėl nuspręsta jį parduoti, o už gautas lėšas atnaujinti kitą turtą“, – sakė Palangos miesto savivaldybės administracijos Ūkio ir turto skyriaus vyriausioji specialistė Virginija Liebienė.
Elektroninio aukciono būdu parduodamo pastato statybos metai – 1935 m., jo bendras plotas –1,16 tūkst. kv. metrų, pastatui priklauso ir 18,9 arų sklypas. Jis bus parduodamas gegužės 3–5 d. vyksiančiame aukcione už 1 mln. eurų pradinę kainą. Kalbėdamas apie šį pastatą V.Indreika sakė, kad yra kelios galimybės – esamo pastato vietoje statyti naują ir modernų arba rekonstruoti esamą, perplanuojant vidaus patalpas pagal poreikį.
Architektas pasidalijo ir įžvalgomis, kam ši vieta būtų labiausiai tinkama.
„Tai prestižinė vieta – centrinė miesto dalis, šalia teka Rąžės upelis. Iki istorinio Kurhauzo pastato, Koncertų salės ir J. Basanavičiaus gatvės – maždaug 200 metrų. Manau, kad vieta ir ramybė tinkama viešbučiui, poilsio paskirties pastatui statyti“, – įvardijo architektas. Žemės sklypui galioja Palangos miesto centrinės dalies detalusis planas. Anot V.Indreikos, šis planas pastato didinimo nenumato. Tačiau korekcijų dar gali būti. „Jeigu rengtume detalaus plano koregavimą, būtų galimybė padidinti sklypo užstatymo tankumą 20 proc. ir aukštingumą numatyti iki 12 metrų“, – paaiškino architektas.
Aukciono dalyvių registracijos pradžia jau pirmadienį, balandžio 26 d.

lrytas.lt 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Aštuntą kartą Vilniaus aukciono namų istorijoje į Palangą persikeliantis LXXIII Vilniaus aukcionas pajūrio gyventojus ir poilsiautojus šįkart kvies ne tik įsigyti vertingų vaizduojamosios dailės meno kūrinių iš itin gausios ir vertingos kolekcijos.


Aštuntą kartą Vilniaus aukciono namų istorijoje į Palangą persikeliantis LXXIII Vilniaus aukcionas pajūrio gyventojus ir poilsiautojus šįkart kvies ne tik įsigyti vertingų vaizduojamosios dailės meno kūrinių iš itin gausios ir vertingos kolekcijos. 


Vyriausybė trečiadienį pritarė, kad šiemet keliams būtų skirta 543,2 mln. eurų. Be to, 2023 ir 2024 metais preliminariai numatyta skirti po 522 mln. eurų.


Jau septintą kartą per visą Vilniaus aukciono namų istoriją į pajūrį persikeliantis LXVIII Vilniaus aukcionas šįkart minės ir dvi reikšmingas sukaktis – skulptoriaus Antano Mončio (1921–1993) ir tapytojo Prano Lapės (1921–2010) 100-ąsias gimimo metines. Tad 2021 m. rugpjūčio 7 d. Palangoje, Antano Mončio namuose-muziejuje vyksiančiose meno varžytuvėse bus siūloma ne tik įsigyti vertingų...


Palangoje skelbiamas aukcionas – pastatas už milijoną eurų

„Palangos tilto“, l.rytas.lt inf., 2021 04 27 | Rubrika: Miestas

Gegužės pradžioje Palangos miesto savivaldybė viešo elektroninio aukciono būdu pardavinės jai priklausantį pastatą su sklypu pačiame miesto centre, Vasario 16-osios gatvėje. Pasak Palangos miesto savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjo pavaduotojo, vyriausiojo miesto architekto Vytauto Indreikos, tai būtų puiki vieta naujam viešbučiui...


Vakar, vasario 23 d., turėjo įvykti Palangos savivaldybės rengtas aukcionas parduoti buvusią kurorto rusų mokyklą Vasario 16-osios gatvėje, tačiau jis neįvyko. Jame nedalyvavo nė vienas pirkėjas. Jame už 1 mln. eurų pradinę kainą buvo parduodamas 1,2 tūkst. kv. metrų bendro ploto pastatas ir 18,9 aro ploto sklypas, pranešė BNS. Tai buvo pirmasis šio nekilnojamojo turto...


Verslininkas Gediminas Gečas – jis valdo populiarias kurorto kavines „A-petit“ ir „Šilelis, Mokesčių inspekcijai nurodė, kad banke pernai turėjo 10 000 eurų, buto, kuriame gyvena, vertė yra vos 39 tūkstančiai eurų, kitų statinių – sodo namelių, garažų, inžinerinių statinių – vertė yra 32 600 eurų, valdomų žemės sklypų vertė yra 76 000 eurų, yra...


Privaloma tvarka Valstybinei mokesčių inspekcijai pateiktose Palangos miesto savivaldybės Tarybos politikų deklaracijose – apstu įdomybių. „Palangos tiltas“ įsitikinęs, kad visuomenė turi žinoti, kiek ir kokio turto jų išrinktieji valdo.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Šių metų pradžioje, vasario 7 dieną, į Lietuvos kultūros vertybių registrą įtrauktas dar vienas Palangoje esantis objektas – pastatas J. Basanavičiaus g. 35. Registre nurodoma, jog jo vertingųjų savybių pobūdis – architektūrinis: XX a. ketvirtajame dešimtmetyje iškilęs pastatas atspindi to laikmečio medinės kurortų architektūros stilių.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius