Palangoje teikiama dienos socialinės globos asmens namuose paslauga

Palangos tiltas, 2022-02-08
Peržiūrėta
1827
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje teikiama dienos socialinės globos asmens namuose paslauga

Dienos socialinė globa asmens namuose – tai visuma paslaugų, kuriomis asmeniui teikiama kompleksinė, nuolatinės specialistų priežiūros reikalaujanti pagalba dienos metu.

Dienos socialinės globos asmens namuose paslaugą gali gauti neįgalūs asmenys, kuriems nustatytas specialusis nuolatinės slaugos poreikis.

Dienos socialinės globos asmens namuose paslaugas sudaro:

informavimas, konsultavimas, tarpininkavimas ir atstovavimas, bendravimas, asmeninės higienos paslaugų (skalbimo ir pan.) organizavimas, psichologinė pagalba, pagalba rengiantis, maitinantis, prausiantis ir kt., kasdienio gyvenimo įgūdžių ugdymas ir palaikymas (tvarkant pinigų apskaitą, apsiperkant ir mokant mokesčius, planuojat ir atliekant namų ruošos darbus ir pan.), sveikatos priežiūros paslaugų organizavimas, transporto paslaugų organizavimas ir kitos paslaugos, reikalingos neįgaliam asmeniui pagal jo savarankiškumo lygį.

Dienos socialinė globa asmens namuose teikiama iki 4,5 val. per parą, iki 5 kartų per savaitę darbo dienomis.

Asmens mokėjimo už dienos socialinę globą asmens namuose dydis priklauso nuo asmeniui suteiktų paslaugos valandų skaičiaus ir asmens gaunamų pajamų – mokėjimo dydis nustatomas individualiai kiekvienam asmeniui, įvertinus jo finansines galimybes mokėti už paslaugą.  Paslaugos kaina yra 7,90 Eur/val., tačiau asmuo mokės ne daugiau kaip 20 proc. jo pajamų (vienam gyvenančiam asmeniui) arba ne daugiau kaip 50 proc. asmens pajamų  (šeimoje gyvenančiam asmeniui). Jeigu asmens pajamos yra mažesnės kaip 258 eurai, už paslaugą asmuo mokės iki 10 proc. nuo pajamų, nepriklausomai nuo to, ar gyvena vienas, ar šeimoje.

Kur kreiptis dėl dienos socialinės globos paslaugų?

Prašymai dėl dienos socialinės globos asmens namuose priimami ir informacija teikiama Palangos miesto socialinių paslaugų centre, tel.  8 619 86070, ar  el.p. [email protected]

Esant poreikiui, dienos socialinės globos asmens namuose paslauga gali būti derinama ir teikiama kartu su Palangos miesto pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigų teikiamomis slaugos paslaugomis namuose.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos miesto savivaldybės administracijos Socialinės rūpybos skyrius informuoja, kad 2023-08-01 eilėje laukia 8 asmenys, įrašyti į eilę gauti ilgalaikės socialinės globos paslaugą Palangos miesto globos namuose.Laikino atokvėpio paslauga (trumpalaikės socialinės globos)  paslauga – socialinė paslauga, teikiama šeimos nariams, artimiesiems, kurie namuose prižiūri, globoja ar slaugo neįgalius asmenis, kuriems reikalinga nuolatinė priežiūra ar globa, derinti asmeninį, darbinį gyvenimą, pailsėti nuo nuolatinės namuose prižiūrimo ar globojamo asmens slaugos.


Dienos socialinė globa asmens namuose – tai visuma paslaugų, kuriomis asmeniui teikiama kompleksinė, nuolatinės specialistų priežiūros reikalaujanti pagalba dienos metu.


Šventojoje įsikūrusiame Socialinių paslaugų centro filiale jau teikiamos ir dienos socialinės paslaugos. Norintieji jas gauti kviečiami kreiptis į Socialinių paslaugų centro padalinį Šventojoje (Žuvėdrų g. 4-2) ar paskambinti centro socialinei darbuotojai Ritai Žukauskaitei tel. 8 612 46733.


Birželio 11 d. penktadienį 15-18 val. Europos socialinio fondo agentūros projekto „Parama maisto produktais ir higienos priemonėmis“ Nr. EPSF-2020-V-07-03 lėšomis Palangoje bus dalinama nemokama parama maisto produktais ir higienos priemonėmis. Papildoma informacija teikiama telefonu: 8 (46) 34 13 38 (nuo 10 iki 13 val.)


Palangoje ir Šventojoje teikiama maisto produktų, medikamentų, higienos ir (ar) kitų būtinų prekių nupirkimo ir (ar) pristatymo paslauga, pagalba sumokant mokesčius asmenims.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Lietuvos Respublikos Seimas 2014 m. gruodžio mėnesį priėmė Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo (toliau – Įstatymas) ir Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo pakeitimus – būsto šildymo, karšto ir geriamojo vandens išlaidų kompensacijų, kaip ir socialinės pašalpos, teikimas perduotas...


Rotary klubo dovanos – Palangos miesto globos namams

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 03 12 | Rubrika: Miestas

Pirmosios pavasario dienos suteikė daug džiaugsmo kurorto globos namų gyventojams ir darbuotojams, kur Palangos ir Silkeborgo (Danija) Rotary klubai užbaigė paramos teikimo Palangos miesto globos namams dvimetį projektą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius