Palangos baseinas švenčia trečiąjį gimtadienį: jau apsilankė apie 290 000 lankytojų, apie 6 000 sportininkų, apie 45 000 senjorų, apie 29 000 Palangos senjorų

"Palangos tilto" informacija, 2022-03-04
Peržiūrėta
2012
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos baseinas švenčia trečiąjį gimtadienį: jau apsilankė apie 290 000 lankytojų, apie 6 000 sportininkų, apie 45 000 senjorų, apie 29 000 Palangos senjorų

Palangos baseinas kovo 1-ąją šventė savo trečiąjį gimtadienį. Kaip ir dera tokiai progai, buvo supjaustytas didelis tortas, baseinas išgirdo daug sveikinimų ir pagyrų.

Per tris metus baseine apsilankė apie 290 000 lankytojų, apie 6 000 sportininkų, apie 45 000 senjorų, apie 29 000 Palangos senjorų.

Per tris metus buvo apie 1000 kūdikių apsilankymų baseino organizuotuose užsiėmimuose.

Skatindami bendruomeniškumą ir propaguodami sportą bei sveiką gyvenseną, Palangos baseino darbuotojai ne kartą palangiškius kvietė į gražius sveikatinimo renginius: čia buvo surengtos Vilties plaukimo varžybos, Šeimų plaukimo varžybos, Lietuvos vaikų žiemos pirmenybės, parodomasis Palangos vaikų plaukimas.

Gimtadienį švenčiame Palangos miesto baseine dirba apie 30 darbuotojų, ir visi jie nuoširdžiai stengiasi bei daro viską, kad palangiškių ir kurorto svečių poilsis baseine būtų saugus, malonus bei kupinas gerų įspūdžių. 

Per savo veiklos metus baseinas įsigijo dugno valymo robotą, maudymosi kostiumų džiovinimo įrenginius, grindų valymo mašiną ir kt.

 

PT info

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos miesto baseinas penktadienį kartu su kurorto bendruomene paminėjo savio5-ąjį gimtadienį. Ta proga baseino lankytojai pakviesti dalyvauti nemokamose mankštose, pirties programose bei paskanauti gimtadienio torto, o mažieji plaukikai susirungė ir vaikų plaukimo varžybose.


Palanga švenčia Lietuvos Valstybės gimtadienį

"Palangos tilto" redakcija, 2024 02 16 | Rubrika: Miestas

„Ačiū mūsų bendruomenei, svečiams, Kultūros centrui, meno ir muzikos kolektyvams už nuostabią šventę. Švęsti Lietuvos gimtadienio į Palangą suvažiavo visa Lietuva. Ir tegul niekada nepristinga drąsos ginti, nepaliaujamai mylėti, saugoti ir rūpintis Lietuva. Gražios šventės,” – Palangos meras Šarūnas Vaitkus paskelbė įrašą Facebook Vasario 16-ąją. Radvilės Kucevičiūtės ir Aldo Ten nuotraukos...


Kostancija Strikienė, ilgametė Meno mokyklos pedagogė, kuri gyvenimo saulėlydyje gyvena Palangos senelių globos namuose, švenčia savo 91-ąjį gimtadienį.


Palanga – vienas iš seniausių Lietuvos miestų – šiais metais vietos gyventojus ir svečius džiugins ypatingais renginiais – miestas švenčia 770 metų jubiliejų.


Palangiškė Zuzana švenčia 101-ąjį gimtadienį

"Palangos tilto" informacija, 2022 05 15 | Rubrika: Jūros vaikai

Šeštadienį, gegužės 14 dieną, mūsų miesto gyventojai  Zuzanai sukako 101 metai. „Nuoširdžiausi sveikinimai, šilčiausi linkėjimai, būkite sveika, mylima artimųjų, būkite laiminga,“ – jai linkėjo ją aplankęs Palangos meras Šarūnas Vaitkus. PT info


Palangos baseinas kovo 1-ąją šventė savo trečiąjį gimtadienį. Kaip ir dera tokiai progai, buvo supjaustytas didelis tortas, baseinas išgirdo daug sveikinimų ir pagyrų.


Sveikinu visą Palangos lopšelio-darželio ,,Nykštuko’’ bendruomenę su gražiu gimtadieniu. 49 metai nėra daug, kai lyginu juos su kitomis miesto įstaigomis, kurios jau skaičiuoja virš šimto savo veiklos metų. Bet jei kalbėsime apie sukauptą patirtį, atliktus darbus ir pasiekimus, ne visada metų skaičius apsprendžia jų kiekį ir kokybę. 


2019 metų kovo 1 dieną Palangoje duris atvėrė ilgai lauktas modernus plaukimo baseinas su sveikatingumo erdve. Baseine įrengtas profesionalus 25 m. plaukimo baseinas, sveikatingumo erdvėje – pramoginis baseinas su masažinėmis srovėmis, burbulinės vonios, baseinėlis vaikams, sauna bei 2 garinės pirtys. Palangos baseinas populiarus ne tik tarp suaugusiųjų, bet ir tarp mažųjų kurorto...


Palangos baseinas šventė pirmąjį gimtadienį

"Palangos tilto" informacija, 2020 03 02 | Rubrika: Miestas

Praėjusį sekmadienį, kovo 1 d., Palangos baseinas šventė savo pirmąjį gimtadienį.


Penktadienio vakarą restauruotoje Kurhauzo skyriuje smagiai, spalvingai ir netgi saldžiai savo trečiąjį gimtadienį atšventė Lietuvos moksleivių sąjungos Palangos skyrius. Aktyviems jo nariams, įvairiais renginiais – nuo pilietinių akcijų bei konferencijų iki miesto šventes papuošiančių koncertų – budinantiems ne tik Palangos jaunimą, bet ir visą miestą...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius