Palangos baseino plaukimo takelius išmėgins šeimos

"Palangos tilto" informacija, 2019-10-10
Peržiūrėta
973
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kuri šeimyna greičiausiai plaukia, o kuri yra ištvermingiausia vandenyje?

Tai išsiaiškinti palangiškius ir kitur gyvenančius jų giminaičius spalio 19 dieną kviečia viešoji įstaiga „Palangos investicijų valdymas“.

Palangos baseine pirmą kartą kurorto istorijoje įvyks Šeimų plaukimo varžybos, kuriose paaiškės mūsų miesto šeimų plaukimo čempionai ir bus fiksuojami pirmieji tokių varžybų rekordai.

Šiose varžybose gali dalyvauti įvairiausiais giminystės ryšiais susiję asmenys: tėvai ir vaikai, vyrai ir jų žmonos, broliai ir seserys, pusseserės ir pusbroliai, dėdės, seneliai, marčios ar žentai.

Svarbu, kad šeimos komandą sudarytų du nepilnamečiai ir du suaugusieji. Tereikia sugalvoti komandos pavadinimą, užsiregistruoti ir pirmyn į baseino takelį.

Varžybose visos komandos dalyvaus trijose estafetėse.

Ištvermės estafetėje kiekvienas komandos narys turės įveikti po 25 metrus rankomis įsikibus į plaukimo lentą ir plaukiant tik kojų judesiais. Kitas komandos narys į vandenį galės šokti tik prieš tai plaukusiajam šeimos nariui tokiu būdu parplukdžius lentą.

Rezultatas bus fiksuojamas tuomet, kai paskutinysis komandos plaukikas palies baseino sienelę.

Vėliau vyks linksmoji estafetė - dalyviai 25 metrus turės plaukti po pilvu pasikišę lanksčią neskęstančią lazdą, kuri vis mėgins išsprūsti ant vandens paviršiaus.

Todėl šioje estafetėje greitai plaukti nepakaks. Teks panaudoti savo sumanumą ir vikrumą.

Paskutinė estafetė pavadinta greitąja. Mat komandos varžysis, kuri plaukia greičiau. Kiekvienam šeimos nariui laisvu stiliumi teks nuplaukti 50 metrų distanciją.

Laimės ta komanda, kurios paskutinysis plaukikas baseino sienelę palies pirmasis.

Jei komandų bus daugiau nei gali sutalpinti 8 baseino takeliai, estafetėse bus fiksuojami geriausi atskirų plaukimų laikai.

Bendras šeimų varžybų nugalėtojas ir dvi prizininkų komandos paaiškės teisėjams įvertinus visų trijų estafečių rezultatus.

Greičiausiųjų, ištvermingiausiųjų ir sumaniausiųjų laukia solidūs prizai.

Kiekvienam nugalėtojų komandos nariui atiteks metinis abonementas su neribojamu laiku į Palangos baseiną ir sveikatingumo zoną. Tokio prizo vertė - net 600 eurų.

Užėmusiems antrąją vietą bus įteikti keturi pusmečio abonementai, o likusiems trečioje vietoje atiteks trijų mėnesių abonementai.

Pasibaigus plaukimo varžyboms visų dalyvių laukia rėmėjų vaišės.

Vadovaujantis Palangos baseino nuostatais, varžybų dalyviams reikės susimokėti už įėjimą į baseiną. Priklausomai nuo amžiaus ir gyvenamosios vietos (dalyviams su Palangiškio kortele taikomos nuolaidos) šis mokestis vienam asmeniui sieks iki 10 eurų.

Jau prasidėjusi dalyvių registracija truks iki spalio 14 dienos 15 valandos. Komandą užregistruoti galima elektroniniu paštu [email protected], arba atėjus į Palangos baseino registratūrą.

Registruojantis reikia užrašyti savo šeimos komandos pavadinimą, išvardinti visus keturis komandos narius, nurodant jų amžių, ir pranešti vieno komandos atstovo telefono numerį ir elektroninį paštą, kuriuo bus siunčiami varžybų organizatorių informacija.

Su varžybų nuostatais galima susipažinti Palangos baseino internetinėje svetainėje.

Šeimų plaukimo varžybos Palangos baseine įvyks spalio 19 dieną 12 valandą. Laukiami žiūrovai ir komandų sirgaliai. Varžybų dieną iš anksto užsiregistravusios komandos savo dalyvavimą turės patvirtinti nuo 10.30 val. iki 11.30 val.

Visi kurie mėgsta plaukti kalbinkite giminaičius, burkite komandas, varžykitės su kitomis šeimomis ir neužmirškite į baseiną pakviesti gausią savo komandos palaikymo grupę.

Viešoji įstaiga „Palangos investicijų valdymas“
˙

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos bendruomeniniai šeimos namai palangiškiams siūlo naudotis teikiamomis paslaugomis, o taip pat – pasirūpinti savo psichologine savijauta. „Šiuo nežinios ir nerimo kupinu laikotarpiu Palangos bei Šventosios gyventojus kviečiame atsipalaiduoti ir skirti laiko pasirūpinti savimi“, – sakė Zigmantė Petrauskienė, Palangos bendruomeninių šeimos namų koordinatorė.


Palanga dar kartą sudomino kino kūrėjus. Vokietijos kino gamybos kompanija NEUESUPER kartu su Lietuvos įmone UAB „Ahil“ Palangoje, buvusio „Lino“ baseino patalpose ir teritorijoje ruošiasi filmuoti vaidybinio filmo scenas. 


Grupinės plaukimo pamokos vaikams arba suaugusiems.


Palanga naujaisiais namais tapo ir plaukimo takelių vunderkindo, plaukiko Dano Rapšio pirmajai trenerei Židrūnei Budrienei. „Man čia – labai labai gerai. Palanga tokia fantastiška! O Palangos baseinas – toks, 25 metrų – tikrai yra vienas geriausių ir moderniausių visoje Europoje“, – per Lietuvos plaukimo čempionato, vykusio Klaipėdoje, pertraukėlę „Lietuvos pajūriui“, laikraščio „Palangos...


Į „Palangos tilą“ paskambinusi senjorė palangiškė pasiskundė, kad Sondros Kulikauskienės šeimos centre už pažymos iš e-sveikatos atspausdinimą imami du eurai. „Kažkokia nesąmonė,“ – piktinosi palangiškė. S. Kulikauskienė sakė „Palangos tiltui“, kad iš privalomo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšų yra apmokamos paslaugos, kurios yra įrašytos į šeimos gydytojo medicinos normą.


Palangos baseino plaukimo takelius išmėgins šeimos

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 10 | Rubrika: Miestas

Kuri šeimyna greičiausiai plaukia, o kuri yra ištvermingiausia vandenyje? Tai išsiaiškinti palangiškius ir kitur gyvenančius jų giminaičius spalio 19 dieną kviečia viešoji įstaiga „Palangos investicijų valdymas“ valdanti Palangos baseiną. Jame pirmą kartą kurorto istorijoje įvyks Šeimų plaukimo varžybos, kuriose paaiškės mūsų...


Palangos baseino plaukimo takelius išmėgins šeimos

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 03 | Rubrika: Sveikata

Kuri šeimyna greičiausiai plaukia, o kuri yra ištvermingiausia vandenyje? Tai išsiaiškinti palangiškius ir kitur gyvenančius jų giminaičius spalio 19 dieną kviečia viešoji įstaiga „Palangos investicijų valdymas“ miesto baseine.  


Palangoje prasidėjo ilgai laukto objekto statybos – jau kitąmet mieste duris atvers maždaug 3500 kv. m. ploto baseinas su sveikatingumo centru bei viešąja pirtimi. Projektą įgyvendina Palangos miesto savivaldybė, generalinis darbų rangovas – UAB „Conresta“.  Pirmadienį, stebint Palangos miesto gyventojams, būsimojo baseino pamatų vietoje buvo įkasta...


Palangos baseino statybos prasidės jau netrukus – tokią žinią šią savaitę kurorto meras Š. Vaitkus parvežė iš Vilniaus. Istorija kartojasi: kaip ir dėl Kurhauzo bei Koncertų salės finansavimo, Palanga vis dėlto sugebėjo įtikinti Vyriausybę, kad ir baseinas yra ne tik kurorto bendruomenei, plaukti besimokantiems kurorto vaikams, sportininkams, visai Lietuvai...


Baseinas Palangoje bus, bet jo teks dar palaukti. Miesto savivaldybė dar praėjusiais metais pirko baseino statybos techninį projektą, bet pateikti siūlymai savivaldybininkus glumino dėl itin skirtingų baseino dydžių, tūrių, energetinių sąnaudų ir sąmatų, todėl buvo nuspręsta iš naujo skelbti konkursą tokiai paslaugai pirkti. Valdžios atstovai vieningai tvirtina, kad jaudintis nėra...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius