Palangos ir Kretingos konservatoriai sprendė kas taps kandidatu į Seimą

Linas JEGELEVIČIUS, 2016-01-07
Peržiūrėta
2173
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos ir Kretingos konservatoriai sprendė kas taps kandidatu į Seimą

Palangos ir Kretingos rajono konservatoriai Naujuosius metus pradėjo draugystės pliūpsniais: praėjusį antradienį kurorto konservatoriai viešėjo Kretingoje, o vakar vakare kretingiškiai atvyko į Palangą atsakomojo vizito.
Nors oficialiai kalbama, kad kaimyninių rajonų konservatoriai rinkosi „šventiškai pasisėdėti“ vis dar prisimenant senuosius metus ir pasidalinti mintimis apie naujuosius metus, tikroji susitikimų priežastis daug svarbesnė: sutarti dėl bendro kandidato 2016 metų spalio pabaigoje įvyksiančiuose Seimo rinkimuose.

„Situacija tokia, kad Palanga jau yra iškėlusi Praną Žeimį kandidatu, Kretinga – Dovydą Bajorą (renginių organizavimo firmos savininką – aut.), o savo ambicijų apygardoje neslepia ir Vaidotas Bacevičius (buvęs Seimo narys, Palangos miesto Tarybos narys – aut.). Pirmiausia siekiame, kad abiejų skyrių viršūnės sutartų dėl bendro kandidato, kurį tuomet tvirtins abiejų skyrių Tarybos“, – „Palangos tiltui“ pasakojo vienas kurorto konservatorių ramsčių Dainius Žeimys.
Anot jo, Palangai jau patvirtinus kandidatu P. Žeimį, jo kandidatūrą neoficialiai palaiko ir Kretingos rajono konservatorių pirmininkas, Kretingos rajono meras Juozas Mažeika, bet neaiškumų kelia pati P. Žeimio pozicija.
„Jis turėtų aiškiai pasakyti, ar jis pats sutinka kandidatuoti. Nes vasarą Palangos skyriuje tvirtinant jo kandidatūrą, jis lyg ir buvo dar neapsisprendęs kaip pasielgti. Tikėjomės, kad jis visas abejones išsklaidys antradienį Kretingoje, bet jis susirgo ir nedalyvavo susirinkime. Būtų gerai, kad kitame susirinkime šią savaitę jis dalyvautų ar kaip nors kitaip praneštų apie savo sprendimą“, – sakė D. Želvys.
P. Žeimys į telefono skambučius neatsakė nei vakar, nei užvakar.
Jo padėjėjas Donatas Elijošius vakar sakė, kad nežinąs ar P. Žeimys dalyvaus susirinkime Palangoje. Jis taip pat negalėjo pasakyti, ar P. Žeimys ketinąs kandidatuoti Pajūrio rinkimų apygardoje.
„Perbraižius rinkimų apygardos ribas, atsiranda daug klausimų, dėl kurių reikia sutarti, todėl P. Žeimys pirmiausia norėtų, kad Palangos ir Kretingos skyriai pirmiausia juos išspręstų“, – sakė D. Elijošius.
Kaip sakė D. Želvys, tarp diskutuojamų klausimų yra padėjėjų. Kas juo, pavyzdžiui, taptų Kretingoje išrinkus P. Žeimį į Seimą?
J. Mažeika vakar išsigynė žodžių, kad jis „kaip nors“ palaikysiantys P. Žeimį ir siūlė šių eilučių autoriui neskubinti įvykių – palaukti, kas bus nuspręsta susirinkime Palangoje.
„Sakau sąžiningai: važiuosime į Palangą nenusprendę galutinai, ką renkamės savo kandidatu. Aš visus kandidatus – ir P. Žeimį, ir V. Bacevičių, ir mūsų jau patvirtintą D. Bajorą – vertinu. Iš jų Dovydas (Bajoras – aut.) - pats jauniausias ir mažiausiai patyręs, bet tai nereiškia, kad jis dėl to blogesnis kaip kandidatas. D. Bajoras turi pats apsispręsti, ar jis nori kovoti su labiau patyrusiais kandidatais ar užleisti kuriam nors jų savo vietą“, – „Palangos tiltui“ sakė J. Mažeika.
Bet vakar D. Bajoras nerodė pasitraukimo ženklų. „Primenu, kad aš buvau Kretingos rajono skyriaus patvirtintinas skyriaus kandidatu. Tikiu, kad aš geriausiai atstovaučiau ir rajono, ir visos apygardos rinkėjų interesams“, – sakė D. Bajoras.

Jūsų komentaras:

klausymas 2016-01-08 09:56 (IP: 78.57.226.210)
a, a kodel ta konservatoriu ,,RAMSTI'" is uredijos ,,paprase"" swielnei tariant iseiti???

Taip pat skaitykite

Valdantiesiems ir toliau nesutariant dėl siūlymo pratęsti pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvatą maitinimo įmonėms, iniciatyvą pateikimo stadijoje parėmę konservatoriai žada ir toliau laikytis savos pozicijos. 


Šarūną Vaitkų, Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Palangos skyriaus pirmininką ir Palangos merą, kandidatu į partijos pirmininkus norėtų matyti ir TS-LKD Vilniaus Senamiesčio skyrius, „Palangos tilui“ pranešė šaltinis TS-LKD vadovybėje. Minėtam Vilniaus skyriui vadovauja Mykolas Majauskas. M. Majauskas antradienio popietę sakė...


Saulėtą rugsėjo rytą Palangos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ „Sraigelių“ grupės ugdytiniai su mokytojomis Aušra Pališaitiene ir Nijole Petrauskiene išvyko kelionėn į Klaipėdos universiteto botanikos sodą.


„Ąžuoliukai“ sprendė Baltijos kopų augmenijos paslaptis

"Palangos tilto" informacija, 2020 10 10 | Rubrika: Miestas

Saulėtą rugsėjo rytą Palangos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ „Sraigelių“ grupės ugdytiniai su mokytojomis Aušra Pališaitiene ir Nijole Petrauskiene išvyko kelionėn į Klaipėdos universiteto botanikos sodą. Šiuo metu lopšelyje-darželyje yra vykdomas ilgalaikis projektas „Smilte, smiltele kas tu esi?“ apie smėlį, jo...


Šiandien, liepos 7 dieną, Vilniuje posėdžiavęs Tėvynės Sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Prezidiumas bendru sutarimu kandidatu Mėguvos rinkimoje apygardoje  patvirtino Mindaugo Skritulsko kandidatūrą.


Šiandien įvykęs Tėvynės Sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Prezidiumo posėdis buvo neregėtai karštas: dėl partijos kandidato Mėguvos vienmandatinėje rinkimų apygardoje, kurioje Palangos rinkėjai sudaro apie pusę visų rinkėjų, buvo diskutuojama dvi su puse valandos. Prezidiumas nepatvirtino Gedimino Valinevičiaus kandidatu į Seimą.


Rinkimų karuselę Palangoje pirmieji įsuka Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) Palangos skyrius: lapkričio 3 ir 4 dienomis, nuo 13 iki 17 valandos, skyriaus rinkimų štabe Vytauto g. 85 (jį lengva rasti, nes šiuo adresu yra įsikūrusi ir laikraščio „Palangos tiltas“ redakcija) kurorto konservatoriai galės balsuoti net dėl trijų...


Palangos ir Kretingos rajono konservatoriai Naujuosius metus pradėjo draugystės pliūpsniais: praėjusį antradienį kurorto konservatoriai viešėjo Kretingoje, o vakar vakare kretingiškiai atvyko į Palangą atsakomojo vizito. Nors oficialiai kalbama, kad kaimyninių rajonų konservatoriai rinkosi „šventiškai pasisėdėti“ vis dar prisimenant senuosius metus...


Didžiausi Palangos konservatorių lūkesčiai ir niūriausios jų oponentų prognozės rinkimų į savivaldybės Tarybą naktį išsipildė su kaupu: kurortu meru, jau pirmajame ture, buvo išrinktas Tėvynės Sąjungos- Lietuvos Krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininkas, dabartinis miesto meras Šarūnas Vaitkus, o jo vadovaujami konservatoriai nušlavė kitas partijas...


Klubo „Palanga“ organizuotose politinių partijų Palangos skyrių krepšinio varžybose praėjusį sekmadienį visus nurungė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Palangos skyriaus komanda. Kurorto konservatoriai finale aštuonių taškų skirtumu įveikė socialdemokratus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius