Palangos jaunimo apdovanojimai 2021: kvietimas siūlyti kandidatus

Palangos tiltas, 2021-11-18
Peržiūrėta
1880
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos jaunimo apdovanojimai 2021: kvietimas siūlyti kandidatus

Gruodžio 27 d., 18.00 val., Palangos kultūros ir jaunimo centre, Kurhauzo teatro salėje (Grafų Tiškevičių al. 1) vyks Palangos jaunimo apdovanojimai „KOPA 2021“. 

Renginį po kelių metų pertraukos inicijavo LMS Palangos miesto mokinių savivaldų informavimo centras, kartu organizuoja Palangos miesto Savivaldybė ir Palangos kultūros ir jaunimo centras. 

Apdovanojimų metu bus išskirti ir įvertinti aktyvūs ir pilietiški jaunuoliai, kurie savo pasiekimais garsina Palangos miestą. 

Renginys atviras visiems ir nemokamas. 

Šiuo metu laukiama galimų 14-29 m. amžiaus kandidatų pasiūlymų (išskyrus kategorijoje Jaunimo ramstis). Norimus kandidatus galima siūlyti iki lapkričio 21 d. vakaro, anketa adresu: https://forms.gle/aJ2WVzERfQUYAtZg9.

Jaunimui ir visai Palangos bendruomenei skirto renginio metu bus apdovanoti 14-29 m. jaunuoliai šiomis nominacijomis:

Metų aktyvistas;

Metų proveržis;

Metų prisikėlimas;

Metų olimpas;

Metų kūrėjas;

Metų ekstremalas;

Metų sportininkas;

Jaunimo ramstis (gali pretenduoti ir asmenys nuo 30 metų amžiaus);

Palangos LMS narių tikslas – skatinti jaunimą nebijoti išsiskirti, kurti, organizuoti, užsiimti pilietiškomis veiklomis, sportuoti, siekti mokslo ir žinių pasiekimų. 

Pavadinimas „KOPA“ pasirinktas neatsitiktinai – siekti savo tikslų dažnai primena lipimą pajūrio kopomis – kartais lengviau, kartais sunkiau, būna įklimpsti, gali nuslysti arba bėgti beveik krentant, bet lipti visada verta. Tikimąsi, jog jaunimo metų apdovanojimai vėl taps tradiciniu renginiu Palangoje. 

Daugiau informacijos ir naujienų apie jaunimo apdovanojimus „KOPA 2021“ galima rasti Facebook platformoje: http://inx.lv/AaBG

PKJC info

 

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kviečiame teikti kandidatus Palangos miesto savivaldybės apdovanojimams – Garbės ženklui ir premijai – gauti. Siūlymai Apdovanojimų komisijai teikiami iki spalio 1 d.


Kviečiame teikti kandidatus Palangos miesto savivaldybės apdovanojimams – Garbės ženklui ir premijai – gauti. Siūlymai Apdovanojimų komisijai teikiami iki spalio 1 d.


Kviečiame neįgaliųjų draugijas ir neįgaliuosius vienijančias organizacijas siūlyti savo kandidatus į atnaujinamą Palangos miesto savivaldybės Neįgaliųjų reikalų komisiją (NRK).


Jau po dviejų savaičių, vasario 22 d., paaiškės jaunimo atstovas Palangos miesto savivaldybės jaunimo reikalų taryboje. Kandidatuoti ar deleguoti savo organizacijos atstovus galima iki vasario 14 d. imtinai.


Gruodžio 27 d., 18.00 val., Palangos kultūros ir jaunimo centre, Kurhauzo teatro salėje (Grafų Tiškevičių al. 1) vyks Palangos jaunimo apdovanojimai „KOPA 2021“. 


Šį penktadienį, lapkričio 12 d., 16.00 val. Palangos atviroje jaunimo erdvėje prasidės Jaunimo varžybos 2021. Varžybų metu 14-29 m. jaunuoliai galės išbandyti jėgas žaisdami biliardą, stalo futbolą ir kol kas paslaptyje laikomą stalo žaidimą.– geriausių žaidėjų laukia smagūs ir skanūs prizai, o visų dalyvių – gerai praleistas laikas ir įvairios staigmenos. 


„Kas Tau yra laisvė?“ - klausiame aktyvių, įdomių Palangoje gyvenančių jaunuolių bei vaikų. Parodoje – instaliacijoje „Laisvės šviesa: Palangos jaunimo pulsas“ norime prisiliesti prie šiandieninio Palangos jaunimo pulso – veiklos, minčių ir jausmų. Visi šio projekto dalyviai gimė nepriklausomoje Lietuvoje, jau po 1990 metų kovo 11...


Palangos atviroje jaunimo erdvėje „Be stogo“ net ir karantino metu veiklos nestinga – vyksta individualūs susitikimai su lankytojais, įvairios veiklos nuotoliniu būdu ir lauke. Siūloma ir pramogų – pavyzdžiui, norintieji aktyviai leisti laiką gryname ore, kviečiami į teminius pasivaikščiojimus Palangoje.


Artėjant rinkimams, vis dažniau išgirstame kalbų apie politiką – peikiamas ar palaikomas partijas, kandidatus į Seimą. Kalbinti palangiškiai piktinosi, kad politikai prisimena eilinius žmones tik artėjant rinkimams ir svarstė, kad kol kas Palangoje „nėra už ką balsuoti“ ir kad partijos, užuot siūliusios palangiškius kandidatus, juos...


Poilsio ir reabilitacijos centro „Pušynas“ jubiliejaus šventėje aidėjo sveikinimai, padėkos bei liejosi apdovanojimai iš pačių šalies ministrų. Visoje Lietuvoje pagarsėjęs centras šventė keturiasdešimties metų gimtadienį.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius